Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Junior Member
    Quote Originally Posted by IcntknkscI View Post
    Aynı level ve şartlarda dc premiumlu birine gelen expi sorabilir misin? Net bir cevap olur senin dediğine göre senden daha az gelmesi lazım.
    dostum sormama gerek yokki. dc premiumda kullandım. 30% veriyor hesaplamıstım. ayrıca dc premiumdada sıkıntı var. npc ye malzeme satarken 150% daha fazlaya satacaksın diyor. bronze premiumla aynı oranda satıyorsun 50% daha fazlaya..

Junior Member
    Quote Originally Posted by Eko_1ZS47Rpt View Post
    otururken gelen expi premium değiştirmez levelin arttıkça daha fazla gelir.
    arkadaşım size neremle güleceğimi şaşırıyorum. bugün aldım exp premium.
    premium yokken 6500 exp veriyordu otururken
    premium alınca 7800 veriyor.
    lvl değişmedi.
    bence yazmadan doğruluğunu teyit edin

Junior Member
    Quote Originally Posted by Kof_DHlhp7es View Post
    traning olayı ayrı o sonradan eklendi zaten oyuna sabit bir artışı var sen mob kesmeden bahsettin başta dostum.. bana kalsa oturunca hiç exp gelmesin zaten pazarda 81den 83 olan karakterim var
    ben onu ham exp için belirttim dostum. orantı yapması daha kolay olsun diye.

Senior Member
    Otururken gelen exp sadece premium çeşidine bakmaksızın aynı düzeyde arttırıyor hariçi olarak level arttıkça belli düzeyde artıyor . Örnek vermek gerekirse anlamanız için JR eventinde kazandığımız zaman giden exp +80 oyuncular için Premium sahibi olanlarda 14xxx Premium sahibi olmayanlarda 21xxx olarak gidiyor . Kısacası premium çeşidinin otururken gelen expe bir katkısı yok sadece var olmasının katkısı var . Harici olarak ilk başta yaptığın test sanırım hatalı çünkü belli exp arttırıcıları ve arada gelen exp eventlere denk gelip test etmiş olmalısın yoksa böyle bir durum ile daha önce karşılaşmadım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by _uKYo_ View Post
    ben onu ham exp için belirttim dostum. orantı yapması daha kolay olsun diye.
    konudan konuya geçiyorsun nedense

Senior Member
    Bu ko kitlesi gerçekten cahil.

Junior Member
    Evet arkadaşlar gelinen noktada sayın oyun yöneticileri bu duruma bir açıklama yapma gereği duymadan karakterimi hack tool kullandığım gerekçesi ile zindana göndermişler. yaklaşık 6 aydır farm yapmıyorum. cz de görev yapıp adamı oturtuyorum. exp pre alıp toplamda 4-5 saat genie ile farm yaptım

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by _uKYo_ View Post
    Evet arkadaşlar gelinen noktada sayın oyun yöneticileri bu duruma bir açıklama yapma gereği duymadan karakterimi hack tool kullandığım gerekçesi ile zindana göndermişler. yaklaşık 6 aydır farm yapmıyorum. cz de görev yapıp adamı oturtuyorum. exp pre alıp toplamda 4-5 saat genie ile farm yaptım
    Selam,

Oyun ve forum birbirinden bağımsız yerlerdir. Forumda konu açtınız diye kimse size oyunda ceza vermez. Forum kurallarını ihlal etseydiniz sadece forumda ceza alırdınız. Buna rağmen bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız müşteri hizmetlerine bilet atarak itiraz edebilirsiniz. Bir yanlışlık yoksa bilgisayarınızda bulunan 3. parti yazılımları silmenizi veya temiz kurulum yapmanızı tavsiye ederim.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Tags for this Thread