Results 1 to 6 of 6

Yeni Hesap / OTP Sorunu

Aynı telefon numarasıyla yeni bir hesap açmış bulunmaktayım fakat, OTP'yi sıfırdan kullanmam için (gelen autecode ve ko*** bilmemne) şifrelerini girmem için otp yi silip tekrardan mı kurmam gerekiyor, çünkü ilk kullandığım hesap üzerinden otp şifresi alabiliyorum doğal olarak yeni hesaba kabul etmiyor?

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

İkinci hesabınız için OTP aygıtını bilgisayarınıza veya farklı bir cihaza kurabilirsiniz. Mevcut cihazınızdaki OTP aygıtı ilk hesabınız için tek kullanımlık şifreler üretmeye devam edecektir. Bir cihaza bir hesap için OTP aygıtı kurabiliyorsunuz.

Ek olarak mevcut cihazınızdaki OTP aygıtını sıfırlamak istiyorsanız kaldırabilirsiniz.

Selam,
    ID ve sifremi yaziyorum otpmi aciyorum kodumu aliyorum fakat, oyuna giris ekrani geldiginde yazdigim otp kabul edilmiyor. Bu sorunu yasayan arkadaslar varmi ?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by hul_tBT2n4W7 View Post
    Selam,
    ID ve sifremi yaziyorum otpmi aciyorum kodumu aliyorum fakat, oyuna giris ekrani geldiginde yazdigim otp kabul edilmiyor. Bu sorunu yasayan arkadaslar varmi ?
    Oyuna giriş esnasında OTP tek kullanımlık kodu kabul etmemesinin sebebi pc saat ve tarih ayarlarınızın sistem ile senkronize olarak çalışmamasıdır.

Pc saat ayarınız TR global saatiyle tam senkronize olmalı, dakika hatta saniye fark olsa bile o fark aralığında kodu girdiğinizde hata alırsınız, pc saat ayarınızı otomatik yaptığınızda bu fark çıkıyorsa elle manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Denetim masasından zaman dilimi ayarınız UTC+3 İstanbul olmalı. Tüm bunlara dikkat ederseniz oyuna giriş esnasında OTP kodu hata vermez.

OTP bloke olmuşsa eğer ilk önce ICS sitesinden OTP kod testi yapın ve eğer bloke olmuşsa test ekranında alt kısımda çıkan bloke kaldır işlemini yaptıktan sonra saat ve tarih ayarlarına dikkat ederek kullanırsanız sorun çıkmayacaktır.

benim hesap blocked oldu oyuna gireemiyorum acc adı şifre girdiğimde blocked diyor oyun

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by nem_SP2xs81d View Post
    benim hesap blocked oldu oyuna gireemiyorum acc adı şifre girdiğimde blocked diyor oyun
    Merhabalar,

Oyunu giriş yaptıktan sonra çıkan hata mesajının altında cezanın nedeni yazar. Ne yazdığını paylaşırsanız yorum yapabiliriz.