Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

ICS girilememesi

merhabalar sayın moderatörler görevli arkadaşlar. daha once bu konu hakkında bana olumlu bır donus yapılmadı ama ben hala çözemedim bu mevzuyu ve oyuna giremmiyorum ve derdimide anladıgınızı düşünmüyorum Tekrar tekrar yazmak istemyorum ama sorunum çok acık bir dille yazıyorum sanki siz yaşıyormuşcasına anlayasınız diye. Sorunuma geleyim 2018 yılında özel bir sebepten ötürü numaramı kapattrdım ayı gunu saati belli normal şartlarda hattı terar alırım düşüncesiyle okul bitene kadar zaten girmeyecğimden oyuna kayıtlı olan numaramıda alırım dedim demez olaydım çünkü kapatılan bir sim kartı 2 yıl ıcınde geri eski sahibi tarafından alınmaz ise hafuza düşüyormuş havuzdan çıkması 3 ila 5 yıl suruyormuş bakın hesabım eski numarama kayıtlı hala suan sıze yazdıgım bu hesap tır hesabım otp yaptıgımdan hepsi o hattımda kaldı operatörüm bana beklememi söyluyor tekrar satın almaya acıldıgında alabılırsınız ancak dıyor bu konuyu bence operaötr değilde nttgame tarafının çözmesi bana çok daha kolay gorunuyor sizlerinde belli başlı bir işleyiniz var amenna ama ortada sorunum var ve ben oyuna giremyoum ve bunu kımse iplemiyor siz beni dinlemezseniz bana yardımcı olmazsanaız Allah aşkına söyleyin kim yardımcı olacak kim yani...sizlerden yardım beklıyorum lutfen kalıplaşmış cumleler kurmayın sorunu siz yaşıyorsunuz gibi üşünün lütfen bunu düşünün... lütfeennnnnnnnnnnnnnnnnn

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Verilen yanıtlar sizi memnun etmeyebilir. Fakat numara değişim için artık destek verilmiyor. Bu destek uzun süre devam etti ve 31 aralık'ta son buldu. Bu kararın dışına çıkıp size destek verilirse diğer oyunculara haksızlık olacağını unutmayın. Kapanan numaraya tekrar erişim sağlamak dışında maalesef bir alternatif yok.

Junior Member
    tamamda oyle bir şansım yok belkı bunu anlamıyorsunuz ynı sizez trnak ıcınde soyledıgım buydu kendiniz koyun okadar emek vermişssiniz ama oyuna girmek için yasanan srunlar asılamıyor yetkılıler care aramıyor ya suan yaptıgınız bu

Junior Member
    bu durumu onca yaayan var neden br çözüm çn çaba ahrcanmıtyor goz göre göre bırılerı oyuna gremyor ama

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selamlar.

Arkadaşım gerekli bilgiyi iletmiş size, uzun bir dönem bu konuda destek verilmiş ve tüm platformlardan konu ile ilgili duyuru yapılmıştı. Forum üzerinde konu açmanız fayda sağlamayacaktır. Numaraya erişiminiz dışında bir şansınız bulunmuyor maalesef.

Dilerseniz iletişiminizi bilet üzerinden sürdürebilirsiniz.