View Poll Results: Mage sınıfı kaldırılsın mı ?

Voters
39. You may not vote on this poll
  • Evet, kaldırılsın.

24 61.54%
  • Hayır, npt olmak hoşuma gidiyor.

15 38.46%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Başka bir jobun bir özelliğini çekememezlik olur da.
    Kendini inkar etmek nedir abicim ?
    Diğer mage severlerden ne istiyorsun ?
    Ben mage oynayamıyorum ama mageleri seviyorum.
    Youtubda knayt videosu açtığımda bilmem kim +10 avedonuyla ne yapmış bilmem kim +10 wbsiyle ne yapmış veideoları beni zerre ilgimi çekmiyor. izlemiyorum.
    Ama bir mage worm kesse bile izlerim.
    Beceremiyorsan altf4 yap gitsin.
    Meseleyi anlamadığın o kadar aşikar ki, gerçi anlasan zaten bu yorumu yapmazdın. Mage oynamıyorsan bırak mageler konuşsun, diğer joblar değil.

Banned
    Mageler ağladıkça ne güzel oluyor

Banned
    soruyu hızlı okudum yanlış anlamışım evet e bastım aslında ben hayırcıyım. Sebebi şu mage cz de güçlü demişsiniz son olarak onu anlıyorum. Alakası yok. Mage cz de bir hiçtir. Asas ve warrior hatta 3. olarak okçu cz de iyidir. Mage en iyi ihtimalle 4. class dır cz de.

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Aynen mage sınıfını kaldırsınlar. Dünyanın en bedavacı ve en çok kazanan karakteri.
    Csw bunlarda Felonun sülalesi bunlarda np desen adamlar 2 saatte senin ayda kastığını kasıyor, pus masrafı ne? bi sw sc. Sonra bir de gelip buraya ağlarlar.

Şimdi her hangi bir serverın eslantına gidin bütün satiros htb htc nightmare golem vs. gibi farm slotlarını bunlar istila etmiş.
    Her hangi bir serverda np sıralamasına bakın yine bu mageler en çok npyi kasanlar
    Yine her hangi bir serverın pazarını dolaşın en ucuz itemler bunlara ait

Arkadaş biz warriora aylık kira öder gibi pus ödüyoruz bunlarda hala ayran muhabbeti yapıyor. Aldığınız pus sw sc den ibaret.
    Ağlaya ağlaya kurianın alan zehirlerine nerf getirdi bu cüceler. O alan zehirleri nerf yemeseydi görürdüm şimdi kaç tane mage kalmıştı.
    Şimdi neye ağlıyorsunuz? Blesse mi? Kaldırsınlar blessi ayrıca magic ap scrolü de kaldırsınlar. Bunlara dünyayı versen marsı isterler o derece hiç bir şeyden utanmıyorlar.
    Aynı dc de 30 kişi gezip komple czyi esir alıyorlar bir de gelmişler hebele hübele...

Junior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HayriPoturrr View Post
    Aynen mage sınıfını kaldırsınlar. Dünyanın en bedavacı ve en çok kazanan karakteri.
    Csw bunlarda Felonun sülalesi bunlarda np desen adamlar 2 saatte senin ayda kastığını kasıyor, pus masrafı ne? bi sw sc. Sonra bir de gelip buraya ağlarlar.

Şimdi her hangi bir serverın eslantına gidin bütün satiros htb htc nightmare golem vs. gibi farm slotlarını bunlar istila etmiş.
    Her hangi bir serverda np sıralamasına bakın yine bu mageler en çok npyi kasanlar

Arkadaş biz warriora aylık kira öder gibi pus ödüyoruz bunlarda hala ayran muhabbeti yapıyor. Aldığınız pus sw sc den ibaret.
    Ağlaya ağlaya kurianın alan zehirlerine nerf getirdi bu cüceler. O alan zehirleri nerf yemeseydi görürdüm şimdi kaç tane mage kalmıştı.
    Şimdi neye ağlıyorsunuz? Blesse mi? Kaldırsınlar blessi ayrıca magic ap scrolü de kaldırsınlar. Bunlara dünyayı versen marsı isterler o derece hiç bir şeyden utanmıyorlar.
    Aynı dc de 30 kişi gezip komple czyi esir alıyorlar bir de gelmişler hebele hübele...
    hangi farm slotunu mage almıs kaç yıl oncesınde kalmıssın kımbılır 4 5 atackker tor açtım wur yere 4 party mageyı keser mele 3 5 asas 2 party mageyı keserler napcak mage 1 party cıksında sureklı meleyemı kesılsın 3 4 party dolasmak zorunda kalıyorlar bifrost farmıda gıt bıraz dolas bakalım meledemı magedemı atıp tutmaklada olmuyor feloda sureklı magede dıye bısı de yok melenın işine gelıyor bas bles gır 4 party magenın ıcıne actım tor ekola haklısın bunu yapmak baya zor bır iş magelerı bitirdiler aldıgınız pus sw sc dıyor amele 2009 yılında kalmıs burdan yazıyor magede sw sınden ac sıne atack sc kanat walry pathos tattosuna kadar alıyor ama bunun gıbı beyınsızler 2008 2009 da yılında kalmıslar magelerın sadece sw sc bastıgını baska bır pus kullanmadıgını sanıyolar sen sadece magelerın sw sc kullandıgını dusunmeye dewam et

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DanceInTheDark View Post
    hangi farm slotunu mage almıs kaç yıl oncesınde kalmıssın kımbılır 4 5 atackker tor açtım wur yere 4 party mageyı keser mele 3 5 asas 2 party mageyı keserler napcak mage 1 party cıksında sureklı meleyemı kesılsın 3 4 party dolasmak zorunda kalıyorlar bifrost farmıda gıt bıraz dolas bakalım meledemı magedemı atıp tutmaklada olmuyor feloda sureklı magede dıye bısı de yok melenın işine gelıyor bas bles gır 4 party magenın ıcıne actım tor ekola haklısın bunu yapmak baya zor bır iş magelerı bitirdiler aldıgınız pus sw sc dıyor amele 2009 yılında kalmıs burdan yazıyor magede sw sınden ac sıne atack sc kanat walry pathos tattosuna kadar alıyor ama bunun gıbı beyınsızler 2008 2009 da yılında kalmıslar magelerın sadece sw sc bastıgını baska bır pus kullanmadıgını sanıyolar sen sadece magelerın sw sc kullandıgını dusunmeye dewam et
    amele de beyinsiz de senin sülalendir! Ben sana hakaret ettim mi de lağım ağzınla etrafa pisliğini saçıyorsun! Fikrini söylersin yoluna bakarsın hoşuna gitmiyorsa da "insan gibi" derdini söylersin karaktersiz.
    2 dakika insan ol desem kaç dakikam kaldı diyecek tip gelmiş lagaluga yapıyor.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus

Yani mageler sadece pus olarak sw sc alıyor diyorsan cidden başka oyunu oynuyorsun ya da oynamıyorsun ve trollüyorsun.

Mageler valky kanat tatto pathos almadan cz çıkmıyor artık. Üstüne üstlük oyunun en pahalı sc'sini mage kullanıyor bilmem farkında mısın? 30'lu 1 paket AP sc 90 m. Warrior ap sc benim oynadığım serverde 30 m. 3 katı yani. Ben 90 m'ye ap sc alıp nova ile 200 damage vuruyorum üstelik animasyonlu. Bunun gerçekten normal olduğunu mu savunuyorsun? Magenin dezavantajlarını buraya yazsak emin ol "bu kadar uzun yazıyı kim okuyacak ya" dersin okumazsın bile.
    Last edited by GengaR_AreS; 09-08-2021 at 12:40 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Yani mageler sadece pus olarak sw sc alıyor diyorsan cidden başka oyunu oynuyorsun ya da oynamıyorsun ve trollüyorsun.

Mageler valky kanat tatto pathos almadan cz çıkmıyor artık. Üstüne üstlük oyunun en pahalı sc'sini mage kullanıyor bilmem farkında mısın? 30'lu 1 paket AP sc 90 m. Warrior ap sc benim oynadığım serverde 30 m. 3 katı yani. Ben 90 m'ye ap sc alıp nova ile 200 damage vuruyorum üstelik animasyonlu. Bunun gerçekten normal olduğunu mu savunuyorsun? Magenin dezavantajlarını buraya yazsak emin ol "bu kadar uzun yazıyı kim okuyacak ya" dersin okumazsın bile.
    Yaw onu geçtim, 1 warrior tor ve yere vurma ile tek başına sayfa atabiliyor bu oyundaki dengesizlik ne zaman çözülecek ?

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    niye warrior echo vurduğu zaman bless işlemiyor mu? Alan skillerinin hepsinde bless çalışıyor zaten buna neden şikayet ediyorsunuz? Echo'da da dmg düşüyor novada da düşüyor tek taraflı gibi yansıtmanız doğru mu?
    Pus konusuna gelirsek kanat tatto vs. ayrı pk esnasında basılan scroller ayrı kullanan da var kullanmayan da var bunları.
    İstediğin yayınlara bakalım istediğin videolara bakalım sw sc'den fazla sc basan sayılı mage var.
    40 kişi toplanmadan o pkya çıkılmıyor zaten. 40 kişi czye çıkacaksınız komple czyi esir alıp 1 saatte kişi başı 10 12k np kasacaksınız sonra alt+f4. masrafınız ne?
    2 adet sw sc 2 adet (nadiren basan var) ap sc

Ama melee için aynı şey söz konusu değil. Adamlar mageler çıksın da 3-5 bişey kalırsa onları keselim derdinde. basılan scler sw ap ac 2k buff ağaç atak/def scleri duration... Şurada bile savunuyorsunuz ya pes vallahi.

Hesap kitap yapalım sen mage olarak aylık karakterinle ne kadar masrafa ne kadar np kasıyorsun diğeri melee olarak ne kadar masrafa ne kazanıyor. Yahu siz insanla dalga mı geçiyorsunuz? Ya da bilmiyor musunuz gerçekten bütün bunları?

Hadi meleyi de geç. Her hangi bir asas karakterin diğer scleri saymıyorum sadece 1 günde bastığı duration parası bile magenin 1 hafta 10günlük bastığı sc parasıyla kapışır.

Junior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    amele de beyinsiz de senin sülalendir! Ben sana hakaret ettim mi de lağım ağzınla etrafa pisliğini saçıyorsun! Fikrini söylersin yoluna bakarsın hoşuna gitmiyorsa da "insan gibi" derdini söylersin karaktersiz.
    2 dakika insan ol desem kaç dakikam kaldı diyecek tip gelmiş lagaluga yapıyor.
    Csw bunlarda Felonun sülalesi bunlarda np desen adamlar 2 saatte senin ayda kastığını kasıyor, pus masrafı ne? bi sw sc. Sonra bir de gelip buraya ağlarlar.Ağlaya ağlaya kurianın alan zehirlerine nerf getirdi bu cüceler. O alan zehirleri nerf yemeseydi görürdüm şimdi kaç tane mage kalmıştı.

sen bu sekılde yazıp cizersen bende aynı sekılde sana yazarım önce yazdıgına bakıcaksın