Results 1 to 10 of 10
    Senior Member

Cheat reports ortalama dönüş dakikası ne kadar?

Cheat reports ortalama dönüş dakikası ne kadar sürer arkadaşlar?

Pazarım tutuluyor video cektm yükledim bilmem ne yaptım raporumu yolladım.ne kadar sürede cevap alırım hala tutuluyor adam yanımda cünkü gördükce uyuz oluyorum pazarı tutan şahsı

Benimde 5 gün oluyor. Raporuma cevap bekliyorum

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Onun standartı yok. Bazen 1-2 gün içinde işlem sonuçlandırılıyor, bazen 5-6 gün sürüyor. Haftasonu genelde işlem yapılmıyor. Hafta içi de dediğim gibi 1-5 gün arası olabilir. Tamamen yoğunluğa göre değişir. Benim açtığım raporlarda aynı gün işlem gören de oldu, 1 haftada işlem gören de. Mesela daha sonra açtığım konu işlem gördü ama eski konu işlem görmedi. O yüzden konuyu aç, sonucunu bekle daha iyi.

Senior Member
    1 saatten fazla sürmemeli . Benim Allahtan 1pc 1laptop var laptobu tutuyorlardı cektim attım . 5 gün pazarımı tutma hakkımı olacak adamın? 1 saat bile bekletilmemeli böyle şeyler şahsi kanaatim. Zaten kendi pazarımın tutuldugu pmsi geldi gittim videosunu cektim arkadada bir adamı tutuyorlardı! Onuda kayda aldım adamın tek pc olsa söyleselerde nasıl video alacak sikayet edecek bu nasıl iş arkadaşlar-Ömür boyu pazarını tutarlar öyle adamların item yapmak istiyenlere pazar tavsiyesi fln veriyor yayıncılar vs yazık çok yazık.

Senior Member
    Bir ara çok hızlıydı memnunduk ama baya yavaşladı . 28 ağustos tarihli raporum hala gm işlemi bekliyor umarım eski haline yakında döner.

Senior Member
    Dün 18.10da açtım bi report konusu. Bugün 12de mod onayladı 2.30da gm cezayı kesti

Senior Member
    Anladım zaman zaman hızlı zaman zaman geç dönüyorlar galiba

Senior Member
    ben geçen birini reportladım küfürden cr personeli onaylıyor gm banlıyor sistem böyle konuyu açtıktan 6 saat sonra crde onaylandı gmnin gereğini yapması da 1 gün sürdü yaklaşık 2 günde işim çözüldü. sahte veya gerçek dışı reportlar sebebiyle zaten işler aksıyor yoksa aşamalar iyi gm olaya bakmıyor yani cr personelini takdirine göre ban atıyor yada atmıyor

Senior Member
    pazar tutma olayı konusunda aynı adamı farklı kısıler farklı gunler olmak suretıyle 10 kez report ettık ama adam bır turlu banlanmadı uyarılmadı ve halen suan pazar tutmaya devam edıyor.. oyun ıcı falıyete kasıtlı engel olmak sozum ona ban sebebıydı.. su oyunda kozperlerın npt yapanların hatta oyunun bugunu bulup bıseyler elde edenlerın bıle zararı bana pazar tutanlar kadar dokunmuyor.. ben piremıum yukleyıp cash cekıyorum sabaha kadar bısıyler kazanıcamdıye pc mı acık bırakıyorum ama adamlar pazarımı tuttugu ıcın olan benım elektırık faturama ve bosa gıden premıum sureme oluyor.. bu ınsanların banlanması ıcın ne yapmak lazım acaba

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba Arkadaşlar,
    Cheat reports kısmı için net bir süre maalesef verilemiyor.
    Dönem dönem yoğunluk olduğu için işlem süresi uzayabiliyor.
    Bunun dışında bazı oyun ihlaller için inceleme uzun sürebiliyor.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.