Results 1 to 5 of 5

Lvl 10 master skill açma Sorunu

herkese kolay gelsin. Dün başladım oyuna 51 Lvl oldum ama Lvl 10 da master skill açamadım. düzeltilebilir mi yoksa çarı silip baştan mı başlasam. Yardımcı olabilir misiniz?

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Master 10 yeteneğini açabilmeniz için 70 level olmanız ve master görevini(60 lvl) tamamlamış olmanız gerekiyor.
    Bu şartları sağladıktan sonra master point 10 olması gerekiyor.

Skill açma olayından bahsediyorsanız eğer moradon bölgesinde bulunan Grand Merchant [Kaishan] npc'sine gidip açmanız gerekiyor. (3000 coins gereklidir)
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Ekranda alet çantası benzeri bir şekil yanıp sönüyordu master skilleri de artıramayınca hata var sandım.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Bahsettiğiniz olay son güncellemelerle birlikte gelen bir yeniliktir.

* Geçici inventory sistemi oyuna eklenmiştir.
    - Sistem parti halindeyken çantanız tamamiyle dolduğu zaman aktif olmaktadır.
    - Sistem aktif olduğu zaman, max 4 eşyaya kadar geçici inventory bölümüne yeni gelen eşyalar otomatik olarak geçecektir.
    - Eşyaları geçici inventory üzerinden almak için 30 saniye süreniz bulunmaktadır.
    - Inventory alanınızda 5 boşluk kaldığı zaman, kırmızı inventory sembolü çıkacaktır. Inventory üzerinden hiç boşluk kalmayana kadar ilgili sembol yanıp sönmeye devam edecektir.
    - Karakteriniz üzerinden hiç boşluk kalmadığı zaman, sembol sürekli olarak gözükecektir.
    - Geçici inventory üzerine 4 eşya geldikten sonra, 5. bir eşya karakterinize gelmesi durumunda eşya direkt olarak silinecektir.
    - Karakter üzerinde 5'den fazla boş alan olsa dahi karakterinizin ağırlığı fazlaysa geçici inventory üzerine eşyalar gelecektir.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

anladım. Teşekürler.