Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Unhappy Bir krakterin oyun içinde kendini döndürememesi > destek ve yardim lütfen konuya

Merhaba Arkadaşlar;

Çok uzun süredir oynadığım Knight online da ciddi bir sıkıntı yaşamaya başladım bu durum uzun süredir vardı ama artık aşılamaz bir hal aldı BENİM İÇİN.

Öncelikle şunu belirteyim ben oyunu zevkine oynayan etkinliklere katılan (özellikle lunar war çok severim) oyunu amacına yönelik oynayan bir oyuncuyum .

Uzun zamandır oynadığım Warior krakterimi oyun içinde kendi ihtiyaçlarını karşılayamaz hale geldi.

Jr giriyorum ilk odadan devaya kadar harcadığım mana potu 60/80 arasında değişiyor birde son odada karşı ırkla karşılaşıp mücadeleye kalınca bu daha da katlanıyor.,

etkinliği kazansak gemler para etmiyor ( bu arada serverim ARES ) harcadığım mana masrafı bile çıkmıyor.

ft giriyorum yine aynı durum .

mana alacak param kalmadı vallahi billahi mana alacak para kalmadı çarda

gidip ağaç kesiyorum 200/300 k lık çöp çıkıyor yarısı rpr gidiyor mana parasınıda düşünce yine 0 coins

nereye gitsem olmuyor ms denk gelirse giriyorum nadirende olsa old takı düşüyor 2 m pazara koyuyorum satılmıyor vs tıkandı kaldı oyun bende.

gidip mana potu için gb alamam kal diki bir çok kişi bunu yapamaz ekonomik şartlardan ötürü.

herkesin ekonomisi iyi değil maalesef bende bunlardan biriyim artık oyunu oynayamaz hale geldim krakterim oyun içinde kendini döndüremiyor.

Mana potunu npc de 10 k satmanın anlamı ne ? npc de satılan mana potu fiyatı 7/6 k çekilse ben ve benim gibi oyuncular bir nebze rahatlar.

Pazarda mana potunu satan arkadaşlarda daha ucuzdan satar böylece oyuna parasal anlamda katılamayan oyuncular kendini çevirir.(bu arada mana potu satan arkadaşlara teşekkür ediyorum bir sürede olsa onalrın sayensinde döndürdüm kendimi.)

Buna bir çare bulun lütfen yada artık oyunumuz ekonomik durumu iyi olmayan oyunculara oyun hakkı tanımıyor diyin bizde çırpınmaktan vaz geçelim.

ŞUNADA AÇIKLIK GETİREYİM

OYUNA PARA YATIRAN İLE YATIRMAYAN KİŞİ ARASINDA TABİKİ FARK OLACAK BU ÇOK DOĞAL BU OLMALI.

AMA BEN VE BEnİM GİBİLER OYUN YÖNETİMİNDEN

PUS/CASH/PRE/İTEM VS İSTEMİYORUZ.

SADECE OYUN İÇİ BİLEŞENİ OLAN BİR DÜZENLEME İSTİYORUZ.

NPC'DEKİ MANA POTU FİYATI 6,00 veya 7,00 COİNS YAPILSIN.

ben yılardır younu oynuyorum üyelik bilgilerimden görebilir yetkililer eminim ilk defa konu açma gereği duydum ilk defa düşünü artık ne kadar kısıtlandığımızı.

bu gün pazartesi Ares serverinde Lunar war ETKİNLİĞİ VAR mana potum olmadığı için katılamıyorum.

iyi forumlar.
    Last edited by sos2018; 09-06-2021 at 07:42 AM. Reason: EK BİLGİ

Senior Member
    eski sw de warior ile jr girmek her türlü kayıp ztn .Kazansan bile pk ya baglı olarak giderini karşılamayabilir .Traji komik durum cidden
    Last edited by extremezeus1; 09-06-2021 at 08:21 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    ağaç mağaç keserken masraf olmaması için mp rec takılmıyor mu zaten -ki 2 atarsınız en fazla hele ki ares gibi bi sw da 2 gb ye 8 chitin set falan dizilebilen yerde -

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by freusty07 View Post
    ağaç mağaç keserken masraf olmaması için mp rec takılmıyor mu zaten -ki 2 atarsınız en fazla hele ki ares gibi bi sw da 2 gb ye 8 chitin set falan dizilebilen yerde -
    2gb ye dizilen çarlarda asastan tek yiyor.
    2gb nin değeri günümüzün 2 kuruşu gibi oldu.
    daha sağlam çar dizmek gerekiyor.
    2 gb ile olmaz o işler

Senior Member
    Ares serverinde hiç ağaç kesmekle uğraşmayın hocam.

fosil farmı yapın , çıkan materyalleri ister buya atın ister kendiniz tezgahta satın , premiumsuz saatlik rahat 2,5 m bırakıyor . Ağaçlardan daha iyi yani.

günlük 5 saat , 10 gün fosil yapsanız 125 m birikir çarda . Bu da belli bir süre daha işinizi görür.

İyi eğlenceler.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    fosilden çıkanlar 1k/5k buyu var aresde. bildiğin çöpten de çöp.

Senior Member
    Diez'de olsan 5-6bin pot ateşlerdim sana

Senior Member
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    fosilden çıkanlar 1k/5k buyu var aresde. bildiğin çöpten de çöp.
    hepsi değerli demedim ki .

atıyorum dredium fosili.

4 ayrı fosil çıkıyor değil mi ?

1 saatte ortalama hepsinden 40 adet çıkıyor.

genelde serverlerde 2 tanesi en değersiz oluyor ve 1 k buyyu oluyor.

1 tanesi ortalama değerde oluyor ve 15 k buyyu oluyor.

1 tanesi en yüksek değerde oluyor ve 50 k buyyu oluyor.

40 k + 40 k + 600 k + 2 m = 2 m 680 k yapıyor hadi aşağıya yuvarlayalım 2,5 m işte.

Senior Member
    İlk odadan devaya kadar sadece 80 pot harcıyorsan bir warriorla zaten sen yatarak kasıyorsun o gemleri demek

Senior Member
    Quote Originally Posted by WhiteFace1903 View Post
    İlk odadan devaya kadar sadece 80 pot harcıyorsan bir warriorla zaten sen yatarak kasıyorsun o gemleri demek
    evet warior masraflı bir job onun yerine asas < okçu < priest < mage açabilirsin