Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 32
    Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Siriusa ek sefer eklensin arkadaşlar mağdur edilmesin lütfen

Senior Member
    timedi getirin artık harbi jr ye giremiyoruz

Banned
    timed yerine yeni sunucu gelmeli

Senior Member
    2 ay öncesine daha 22.30 gibi s1 e tek attığımı bilirim gittikçe sıra sayıyodu ama yine girebiliydum bi süre sonra mecbur girmediği için s3 e giriyordum tek atıyordu artık s3 e de giremiyorum başka serverlara giriyor altar vega diğerlerine zaten tek atıyorda siriusta aşırı yoğunluk olmaya başladı

Senior Member
    Quote Originally Posted by Rockyy93 View Post
    2 ay öncesine daha 22.30 gibi s1 e tek attığımı bilirim gittikçe sıra sayıyodu ama yine girebiliydum bi süre sonra mecbur girmediği için s3 e giriyordum tek atıyordu artık s3 e de giremiyorum başka serverlara giriyor altar vega diğerlerine zaten tek atıyorda siriusta aşırı yoğunluk olmaya başladı
    Eski serverlardan jr için gelenlerden kaynaklı. Özellikle mavi kutu ödülü olduktan sonra farklı serverlardan jr için gelenler arttı.

Senior Member
    İlgililer takip ediyordur diyorsunuz ama haftalardır bu sıkıntı var ve hiçbir şekilde kullanıcıların istekleri umursanmıyor. Yüzlerce kişi girmek istediği etkinliğe giremiyor. Kış geldi ve oyuncu sayısı fazlalaştı. 3 server bu kadar oyuncuya yeterli olmuyor. Res beklenmeden s-timed sunucusunun gelmesi gerekiyor.

Senior Member
    S-timed gelmeli genieli 16 çarımı slotlara oturtmak için bekliyorum.

Senior Member
    Adam oyunu ticaret haneye çevirmiş ,bilmem kaç pc ile farm yapıyor.Oyuna katkısı sıfır.Ama akşamları oyuna girmek isteyen adam bunlar yüzünden sıra bekliyor.İtem basacak ama relog atamıyor çünkü bir daha giremez.Dc olsa bir daha girmekle uğraşmıyor çünkü 200 den fazla sıra bekletecek.
    Hadi ek server getirilmiyor bari ip sınırlaması getirilsin.Yada eslant farm slotlarını dağıtın bir şeyler yapın.Bu oyunun sorunu sunucuların yetersiz olması değil
    oyuna katkısı olmayan onlarca pc ile para kazanmaya çalışan kişiler.Ek server geliyor bir bakıyorsun bütün camplar yine bu farmcılar tarafından doldurulmuş.
    Değişen bir şey olmuyor.

Junior Member
    21:00 - 24:00 arası açık olsa yeterli

Junior Member ViewPointt's Avatar
    Nickname
    lMrsMonarch
    Class
    Priest
    Server
    Attila
    Race
    El-Morad
    [IMG][/IMG]

Yani DC Premium varken giriş yapılamaması ... 7/24 Giriş Öceliği Maddesi kaldırılsın o zaman ! Ben oyuna girebilmek için premium aldım ve durum ortada.