Results 1 to 8 of 8

Thread: Otomatiğe Son

Otomatiğe Son

öncelikle lütfen konu dışına sapmayın konu sadece bu. bana katılanlar sadece +1 yazsın başka bir şey yazmasın

Sundries'e tıklandıgında 3 kutunun rastgele yerlerinin değişmesi.

bunu MGAME'e iletmenizi rica ediyorum kimsenin karşı çıkmayacagını umuyorum. bana katılanlar sadece +1 yazsın başka bir yorum içermesin ve artık bu isteğimiz iletilsin

Senior Member enezx's Avatar
    Gereksiz bir önlem olur, bahsettiğiniz otomatik işlemler düşündüğünüz şekilde çalışmıyor. Makroyla otomatik mouse hareketleriyle sundiries açan varsa bırakın açsın
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Junior Member
    Sadece +1 yazamıyoruz En az 10 karakter. +1

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Aşılabilir birşeyse -1 yoksa +1,gördük kod getirdiler gene aşıyor adamlar.
    Olan da legal e zorluk oluyor sonra.
    Hatta aşılamayan bir durumsa botlar tarafından, yan chardan da +1 yazıp ban bile yiyebilirim forumdan

Senior Member
    yani arkadaşlar illegal hep olacaktır böyle engelleyemeyiz bu durumu

Senior Member FG1919's Avatar
    Yeterli olmayacaktır ama birşeyler yapilmali

Senior Member
    Oyun içi engeller ile koxpun engellenemeyeceğini hala anlayamadınız mı? Tonla şey kaldırıldı koxperlar yararlanıyor diye.
    Sonuç elde var 0. Hala deli gibi varlar. Evet artık gelip NP kasmıyorlar. O konuda rahatız ama bu oyunun sırtından on binlerce tl kazanmaya devam ediyor.
    Koxpla yazılımsal mücadelenin artık radikallaşmesi gerekiyor. Yoksa onu koştur bunu kaldır normal usere eziyetten başka bir şey değil.

Önce macroyu bir halledelim sonra koxperleri düşünürüz. Ne güzel bir çözüm işte en azından macro ile sundriese tıklatanları engellemiş olursunuz niye yapmıyorsunuz ? Oyun için kontrol yapan gmler ben niye hala eslantta sundriesin yanında 1 dakika durduğumda en az 2-3 tane mage gelip oto satıp slota çekiliyor ve buna tanık oluyorum ?