Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 42
    Quote Originally Posted by IScamander View Post
    Delosta Ts basmayı engelleyeceksin.Bitti gitti.

Mafyalaşma yok diyen de yalan söylüyor.Eziklerin kasması için bi yer falan diyor sizden birini kesince anında karus ve human karışık 2 party adam geliyor.Zaten ts basmış priler seri heal atıyor ts var diye el düşmesi imkansıza yakın.
    Sen Ts ye karşısın anlaşılan... ben de pusta satılan sc lere karşıyım, duration iteme karşıyım keşke silseler...(ironi) Yahu dostum zaten pk anlamında ts nin kullanım alanı kısıtlı. Savaşlarda karşı ırkın ülkesi basıldığında birde delosta çalışan bir eşya. Bu oyun, senin oyun bilmezliğinden oyundaki itemleri doğru kullanamayışından oyun yeteneğinin bulunmayışından kaynaklanan zayıflığını gidermen için nerfler getirip oyunu sen ve senin gibiler için kolay hale getirerek bir sonuca varamaz. Senin gibiler bugün ts kalkmasını ister yarın da wolf basılmasın der. Bunun sonu gelmez sana tavsiyem oyunun senin için kolaylaştırılmasını istemek yerine oyunu öğrenmeyi ve güzel oynamayı dene..

Senior Member
    Quote Originally Posted by ElMoradCastle View Post
    Sen Ts ye karşısın anlaşılan... ben de pusta satılan sc lere karşıyım, duration iteme karşıyım keşke silseler...(ironi) Yahu dostum zaten pk anlamında ts nin kullanım alanı kısıtlı. Savaşlarda karşı ırkın ülkesi basıldığında birde delosta çalışan bir eşya. Bu oyun, senin oyun bilmezliğinden oyundaki itemleri doğru kullanamayışından oyun yeteneğinin bulunmayışından kaynaklanan zayıflığını gidermen için nerfler getirip oyunu sen ve senin gibiler için kolay hale getirerek bir sonuca varamaz. Senin gibiler bugün ts kalkmasını ister yarın da wolf basılmasın der. Bunun sonu gelmez sana tavsiyem oyunun senin için kolaylaştırılmasını istemek yerine oyunu öğrenmeyi ve güzel oynamayı dene..
    Tek vasfınız bu zaten

Oyunu bilmez falan diyor birde, aynen benim mafya ekibim yok 2 attığım adam 2dk sonra +10 kişi çağırıyor bunu yapınca oyunu biliyor oluyor ama ben oyun bilmez oluyorum.

Maden oyun biliyorsunuz Tssiz de oynarsınız değil mi?

Ts basılmadığında orayı ilk terk eden sen olacaksın sonra da konu açıp sitem edeceksin.

Quote Originally Posted by IScamander View Post
    Tek vasfınız bu zaten

Oyunu bilmez falan diyor birde, aynen benim mafya ekibim yok 2 attığım adam 2dk sonra +10 kişi çağırıyor bunu yapınca oyunu biliyor oluyor ama ben oyun bilmez oluyorum.

Maden oyun biliyorsunuz Tssiz de oynarsınız değil mi?

Ts basılmadığında orayı ilk terk eden sen olacaksın sonra da konu açıp sitem edeceksin.
    Delosta yenik mi düştün ayy çenn çok üzüldüm

Senior Member
    Ben de revize edilmesini istiyorum. Mesela eski günlerdeki gibi ghost warriorden ts ve abys gem, shadowdan abys ve magic hammer çıktığı günlerin dönmesini, daha doğrusu eski haline geri getirilmesini istiyorum. Bu dungeon knight saçmalığına da son verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Delosta rakip olarak aoc, booro, balrog, bahçe, iç ve dış krowaz, aoc, hatta mastodon slotlarından daha zayıf çarlarla rekabet ettiğinizi unutuyorsunuz. Cz'de birçok farm slotu ultra elit çarlar ve onların klanları yada ultra elit solo kişilerce kapatılması durumu ittifak gibi güzel sözcüklerle süslenirken delosta 7 iron impactlı adamın farm atıyor olması ve oyunun doğası gereği slotunu savunmasına mafya çete gibi tabirler kullanılması tamamen oradaki adamların kast sisteminin alt tabakasında kalmalarından kaynaklanıyor. Siz üstü başı +9 parlayan ampül çarlar tarafından dayak yediğinizde zevk alırsınız ancak 7 fabricli 7 iron impactlı adamlardan dayak yediğinizda mutlaka ya hile vardır ya da bu adamlar çetedir mafyadır üç kağıtçıdır. Oyunu mahvedenler oyuna tl basarak emek vermeden item alanlar. Delostakiler karakterlerini dizebilmek için fair play yol izliyorlar. Slotu hileyle tutmuyorlar, slotu para basarak kredi çekerek kapatmıyorlar. Adam ben çarımı buradan farm atarak diziyorum silahlarımda ortalama +7 gel kes sen geç diyor bu kadar basit. Oyuna emek veren adamların üzerine bu kadar gideceğinze oyunda 1 saat online olmayıp +9 +10 +3 sete sahip insanları sorgulayın.
    her fikre saygı duyuyorum
    ancak tükenmesini talep ettiğimiz statüden olduğun için hiç zannetmiyorum yazdıklarından birini bile birinin okuyarak dikkate alacağını
    ama olsun her fikre saygı duyuyorum

Senior Member
    Delosta yenik mi düştün ayy çenn çok üzüldüm
    2 party adama karşı tek kişi ne yapılabilir? oyun bilgisi yüksek insan?

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Destekliyorum. Abyss Dungeon komple kaldırılmadığı sürece sorun çözülmeyecek.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Evet yine bazı arkadaşlar delos - cz - krowaz - bf kasamayıp ağlamaya başlamış.Arkadaşlar lütfen clanınızı toplayıp gidip kapışın foruma yazarak ne başarıcaksınız Genie ile legal kasılan slotları kapattırmaya ugrasıyorsunuz aklınca kasamadıgınız için.2 gün önce de base-ardream kapansın diyordunuz

Senior Member
    Delosta sadece ts basmayı engelleyeceksin çok kolay. Bp priler mafya olmuş

Senior Member
    Quote Originally Posted by INirvana View Post
    Delosta sadece ts basmayı engelleyeceksin çok kolay. Bp priler mafya olmuş
    bu bile ciddi bir ilerleme getirir
    umarım ciddiyetin farkındadır yetkililer tek temennim bu

Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    bu dungeon knight'tan elle kaçmanın yolu yok mu ya? Swift'siz her vuruşunda towna atıyor