Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 42
    Senior Member

Delos Revize Edilmeli - ASLA EŞİT DEĞİL

merhaba
    hatrı sayılır rakamlar ve emek ile dizdiğim ben ve ekip arkadaşlarımın karakterleri var söylediklerim kesinlikle rekabet ile çekememezlik statülerini etkilemeyecektir.

delos farm mantığını kısaca sizlere özet geçicem
    burning skeleton da 1 PAKET GENİE VE HAMMER Harcayan birinin kemiksiz "ares dahil" kazandığı miktar minimum 100/130 M

PHANTOM - Kemiksiz bus ve msler ile birlikte ABARTISIZ 1 GB bırakıyor

Köpekler - TÜM SAMİMİYETİMLE YAZIYORUM - 120M DEN Aşağı Kastığım bir Gün olmadı

HOB GOB - KEMİKSİZ ABARTISIZ - 80-130M

velhasıl konuyu fazla uzatarak laf kalabalığı yapmak istemiyorum
    Cz de Farm Atarken MECBUREN 8 Kişi oluyoruz çünkü harita yoğun ve haritanın mantığı bu şekil de dizayn edildi
    8 kişi HER NEREDE FARM ATARSANIZ ATIN HER NERESİ OLURSA OLSUN GÜNCEL SAATLİK KAZANÇ 7-12M arasıdır - dürtmeler ve masraflar eklenince - 3/5 M

Delos Haritasın da bir dönem harika düzenlemeler yaptınız , oradan faydalanan ben ve ekibim bile bunu takdir ettik
    komik rakamlar ile karakterler dizerek orada ts basıp Servet Değerin de karakterleri Canımız ful kesiyoruz

Talep - Delos Haritası İçin SHADOW -SCORPİON KATLARINA Ne yaptıysanız , Bu katlar için de yapmanızı Oyuna Ağır yara açan bu bölgeyi gerekirse tamamen gözden geçirmenizi rica ederim.

konuyu açtığım için saldırgan tutumlu bir kaç kişi görebiliriz problem değil , bir dönem neden o katlara towna ışınlayan Dungeon Konuldu lütfen hep birlikte bunu hatırlayalım.
    Delos şimdi daha fazla suistimal ediliyor bundan zerre şüpheniz olmasın..

dip not - bazı söylemler bu işin çoğu sunucu da mafyası olan yakın dostumun bizzat birinci ağızdan duyduğum şeylerdir
    kendisi konuyu görürse muhtemelen beni engelleyecektir , sorun yok biz bu oyuna gönlümüzü verdik
    Last edited by muratvemomis; 09-04-2021 at 09:14 PM.

iletmeniz gerek yapımcılara bunları moderatörler...

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    abyss dungeon komple kalkıp moblar andream base ve cz ye eklenmeli.

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    O dungeon knightlar koxper'dan çok bize engel oluyor. Sweeping potion kasmak neredeyse imkansız hale geliyor. Mage olunca kaçmak imkansız, habire peşinde dolanan bir iki mob. pot mana israfı.

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by _EFSER_ View Post
    abyss dungeon komple kalkıp moblar andream base ve cz ye eklenmeli.
    kesinlikle katılıyorum
    Delos tekelinin başka şekilde önüne geçilemez. Hatta ardreamda değil direk cz eklenmeli. Kocaman harita var gereksiz bir sürü yaratık var. Herhangi birilerine getirilebilir.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Junior Member
    Konuyu destekliyorum. Zaten dungeon knightların bazı katlara konulup bazılarına konulmaması baştan hatalıydı. Güzel bir düzenleme geldi zamanında keşke her kata gelseydi. Yapımcıya iletebilirseniz seviniriz. İyi günler dilerim.

Ben de revize edilmesini istiyorum. Mesela eski günlerdeki gibi ghost warriorden ts ve abys gem, shadowdan abys ve magic hammer çıktığı günlerin dönmesini, daha doğrusu eski haline geri getirilmesini istiyorum. Bu dungeon knight saçmalığına da son verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Delosta rakip olarak aoc, booro, balrog, bahçe, iç ve dış krowaz, aoc, hatta mastodon slotlarından daha zayıf çarlarla rekabet ettiğinizi unutuyorsunuz. Cz'de birçok farm slotu ultra elit çarlar ve onların klanları yada ultra elit solo kişilerce kapatılması durumu ittifak gibi güzel sözcüklerle süslenirken delosta 7 iron impactlı adamın farm atıyor olması ve oyunun doğası gereği slotunu savunmasına mafya çete gibi tabirler kullanılması tamamen oradaki adamların kast sisteminin alt tabakasında kalmalarından kaynaklanıyor. Siz üstü başı +9 parlayan ampül çarlar tarafından dayak yediğinizde zevk alırsınız ancak 7 fabricli 7 iron impactlı adamlardan dayak yediğinizda mutlaka ya hile vardır ya da bu adamlar çetedir mafyadır üç kağıtçıdır. Oyunu mahvedenler oyuna tl basarak emek vermeden item alanlar. Delostakiler karakterlerini dizebilmek için fair play yol izliyorlar. Slotu hileyle tutmuyorlar, slotu para basarak kredi çekerek kapatmıyorlar. Adam ben çarımı buradan farm atarak diziyorum silahlarımda ortalama +7 gel kes sen geç diyor bu kadar basit. Oyuna emek veren adamların üzerine bu kadar gideceğinze oyunda 1 saat online olmayıp +9 +10 +3 sete sahip insanları sorgulayın.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ElMoradCastle View Post
    Ben de revize edilmesini istiyorum. Mesela eski günlerdeki gibi ghost warriorden ts ve abys gem, shadowdan abys ve magic hammer çıktığı günlerin dönmesini, daha doğrusu eski haline geri getirilmesini istiyorum. Bu dungeon knight saçmalığına da son verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Delosta rakip olarak aoc, booro, balrog, bahçe, iç ve dış krowaz, aoc, hatta mastodon slotlarından daha zayıf çarlarla rekabet ettiğinizi unutuyorsunuz. Cz'de birçok farm slotu ultra elit çarlar ve onların klanları yada ultra elit solo kişilerce kapatılması durumu ittifak gibi güzel sözcüklerle süslenirken delosta 7 iron impactlı adamın farm atıyor olması ve oyunun doğası gereği slotunu savunmasına mafya çete gibi tabirler kullanılması tamamen oradaki adamların kast sisteminin alt tabakasında kalmalarından kaynaklanıyor. Siz üstü başı +9 parlayan ampül çarlar tarafından dayak yediğinizde zevk alırsınız ancak 7 fabricli 7 iron impactlı adamlardan dayak yediğinizda mutlaka ya hile vardır ya da bu adamlar çetedir mafyadır üç kağıtçıdır. Oyunu mahvedenler oyuna tl basarak emek vermeden item alanlar. Delostakiler karakterlerini dizebilmek için fair play yol izliyorlar. Slotu hileyle tutmuyorlar, slotu para basarak kredi çekerek kapatmıyorlar. Adam ben çarımı buradan farm atarak diziyorum silahlarımda ortalama +7 gel kes sen geç diyor bu kadar basit. Oyuna emek veren adamların üzerine bu kadar gideceğinze oyunda 1 saat online olmayıp +9 +10 +3 sete sahip insanları sorgulayın.
    Bu arkadaş konuyu açandan daha haklı.

Pardon da köpekler ne atıyor delosta? Ve kaç lvl olmak lazım
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Senior Member
    Delosta Ts basmayı engelleyeceksin.Bitti gitti.

Mafyalaşma yok diyen de yalan söylüyor.Eziklerin kasması için bi yer falan diyor sizden birini kesince anında karus ve human karışık 2 party adam geliyor.Zaten ts basmış priler seri heal atıyor ts var diye el düşmesi imkansıza yakın.