Results 1 to 10 of 10
    Senior Member

Low level monster stone

40 lvl altına, monster stone dan old takı atma şansı diğer lvl lara kıyasla farklı mı ? Bayağı bir giriyorum ama drop yok. Veya hiç atmıyor mu ? Bilen arkadaşlar değerlendirirse sevinirim.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Evet farklı 73 level altına drop atmıyor. İşin tuhafı 73 level üstüne ms drobu atan çok fazla slotta yok sonra droplar kısılmadı, değişiklik olmadı zırvalarından bahsediyorlar

Senior Member
    57 levelle giriyorum ben de 10 msde 1 drop alırsam iyi diyom. 83 mageme de arada drakide vs dusunce giriyom genelde drop atıyo

Senior Member
    Sağolun mesajlarınız için, yetkili bir ağızdan duysak fark varmı yokmu çok iyi olacak.

Senior Member
    Yokmu derdimize derman bir yönetici.

Bence en düşük ms girme leveli her ne ise o levelden itibaren aynı droplar aynı oranda atmalı. Level kısıtlaması vs çok saçma olaylar

Senior Member
    Quote Originally Posted by ElMoradCastle View Post
    Bence en düşük ms girme leveli her ne ise o levelden itibaren aynı droplar aynı oranda atmalı. Level kısıtlaması vs çok saçma olaylar
    Bencede öyle ama 40 lvl den düşük çar neredeyse old takı düşürmüyor 20de 1 falan.

Senior Member
    Evet beyler yetkililerin konu hakkında bir bilgisi olmadığı 3 gündür cevap alamıyo olmamızdan belli. Tecrübelerinizi paylaşırsanız bir çıkarım yapabiliriz belki. Düşük lvl çar ile doğru dürüst drop alabildiğini iddia eden kimse var mı?

Senior Member
    57 level 19 monster stone 0 drop dc pre ile

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Arkadaşın da bahsettiği gibi , 75 lv altında ben pek drop aldığımı hatırlamıyorum. Bir dönem Steam Cypher ilk açıldığında 20 lw de bi rol çıkarmıştım yıllar evvel o kadar. Haricinde en az 1.000 ms ye girmişimdir o yıllardan bu zamana düşük lv da ne yazık ki ms girmek zaman kaybı drop için .Biriktirme şansın varsa biriktirip 75 üstünde girmeni öneririm. İyi forumlar.