Results 1 to 6 of 6

Thread: CPU %100 Sorunu

Senior Member

CPU %100 Sorunu

2 gün önce oyundayken CPU 100 olmaya başladı. Pc yi kapattım ertesi gün tekrar açtım ama 2 gündür geçmedi. Oyundan 3 4 kişide de aynı sorun olduğunu söyledi. Acaba gelen güncellemeyle mi alakalı. Bunun çözümü nasıl bilen var mı?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

CPU %100 neye göre oluyor, direkt anlaşılacak bir şey değildir. Bir çok etken olabiliyor. Sistem güncellemesi veya driver güncellemesi gelmiş olabilir. Başka bir yazılım, yoğun çalışmasına neden olabilir.

Senior Member
    Knight da klasık sorun bu .8 çekirdekli intel işlemciden tek çekirdek çalıştığı için böyle oluyor sanırsam.Laptop sogukken cpu 100 ve 90 95 derece gösteriyor oyun kapatıkca direk düşüyor Multi core fake sanırsam

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by totolperfect View Post
    2 gün önce oyundayken CPU 100 olmaya başladı. Pc yi kapattım ertesi gün tekrar açtım ama 2 gündür geçmedi. Oyundan 3 4 kişide de aynı sorun olduğunu söyledi. Acaba gelen güncellemeyle mi alakalı. Bunun çözümü nasıl bilen var mı?
    İşlemcinizin termal macun yenilemesini ve kasa temizliğini ihmal etmemenizi öneririm,mod arkadaşın dedikleride dikkate alınmalıdır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by totolperfect View Post
    Format atıcaksın, Pcyi temizleyeceksin ( fanlarından tut tozuna kadar) , yapabiliyorsanda termal macun süreceksin. cpu sorununun oyunla bir alakası yok.

Senior Member angelrock's Avatar
    Knight Online ile beraber başka bir oyun oynuyorum aynı anda ve bir sürü internet tarayıcı sayfası açık oluyor %50 falan anca CPU tüketiyorum. Umarım yakın zamanda sorununuz düzelir.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT