Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
    Senior Member

Pazarda üstüme ks pazar kurulmasi

Aylardır aynı sorun ile uğraşıyorum. 14pcli bir bebe kendini mafya sanıyor pazarımızın üstüne pazar kuruyor. Video alıyoruz herhangibir müdahale yok. Videolara gelen cevap tek video olacak farklı yerlerde olacak. Videolar farklı yerlerde fakat tek video çekme imkanım yok adam 10dkda bir de tepeme kuruyor yarım saatde birde kuruyor. 4-5saat video almam gerek o kadar uzun video cekecek ne zamanım ne ekipmanım var. Bu konu hakkında yardım bekliyorum

+1 Vegada gemlerin buya açıldığı yerde moradon ön girişte adama ks atmasanız bile kurduğunuz normal pazarın üstüne warior charla gelip ks atarak pazar kuruyor.Ne kadar yer değiştirseniz değiştirin gelip bilerek üstünüze kuruyor.Adam orayı kendinin sanıyor.Bir GM normal bir charla girisn yapsın zaten görecek 5-10 dk içinde hemen gelip üstüne pazar kuruyor.Bu insanların bütün charlarının en az 1 ay banlanıp sebebinin de bu olduğunu söylemeniz lazım.Çok rahatsızlık veriyorlar.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IamLazzz View Post
    Aylardır aynı sorun ile uğraşıyorum. 14pcli bir bebe kendini mafya sanıyor pazarımızın üstüne pazar kuruyor. Video alıyoruz herhangibir müdahale yok. Videolara gelen cevap tek video olacak farklı yerlerde olacak. Videolar farklı yerlerde fakat tek video çekme imkanım yok adam 10dkda bir de tepeme kuruyor yarım saatde birde kuruyor. 4-5saat video almam gerek o kadar uzun video cekecek ne zamanım ne ekipmanım var. Bu konu hakkında yardım bekliyorum
    Selam.

CR bölümüne bu tür şikayetlerde bulunurken kesin kanıtlar istenmektedir. Pazar faaliyetinize engel olunuyorsa bunu istenen şekilde raporlamanız gerekmektedir. Yani oyunda görüntü bugu olduğunu varsayarsak birkaç farklı yerde denemeniz kanıtlarınızı kesinleştirecektir.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Selam.

CR bölümüne bu tür şikayetlerde bulunurken kesin kanıtlar istenmektedir. Pazar faaliyetinize engel olunuyorsa bunu istenen şekilde raporlamanız gerekmektedir. Yani oyunda görüntü bugu olduğunu varsayarsak birkaç farklı yerde denemeniz kanıtlarınızı kesinleştirecektir.

neden bunu bi kaç kod ile pazar tutma ve üste pazar kurmayı engellemek yöntemi varken
    gelip bizi böyle saçma şeylerle uğraştırıyorsunuz ?
    Ben 7/24 pc başında değilim , geçen çarım 72 saat pazarda durdu , ks de attılar , üzerine pazarda kurdular , pazarı da tuttular.
    Basit bir yazılım ile 3 ünüde engelleme şansınız varken , bunu neden mgame e iletmek yerine , 2. pc den kontrol edin diyip duruyorsunuz , video alın diyorsunuz.

Ee aldım son 5 reportuma bakabilirsn. Aynı adam 14 çarla yapmadığı kalmadı ? adam ana bacı bile küfür ediyor.
    ne oldu 35 level karakteri 3 gün ban attın da ?
    Tekrar geldi , hatta 3 gün sonra aynı karakter ile geldi.
    35 level karakteri pazardan silsen ne olur bana bunu açıkla reyisim ? Bide otp denilen şey var vegada , adam nasıl çoklu otp yapıyor bunuda bi zahmet anlatır mısın

Gel bi vegada gate önüne ts magic hammer kek ağac sc pazarı kur allah aşkına , bi defa bunu yap , benden ne dilersen dile ama gel bi sorunu gör sonra yorum at

Senior Member
    pazarıcının haykırışı diye konulu film çek kardeş bi 2 saatlik flan bence o zmn işleme alırlar

Senior Member
    hocam kaçtane video çektim aralarında 1er saat var her video 2şer 3er dakikalık. + 10-15ksc koydum ksclerde saat dk tarih yazıyor. ama CR ye bakan moderatörler tek video olacak hani birkaç videoyu birleştirmiceksin diyor. Benim 4-5saat aralıksız video cekecek ve bunu yükleyecek durumum yok ne yapabilirim ? çok kanıt isteniyorsa 1 Gm arkadaşımız benimle iletişime geçsin canlı canlı discord üzerinden yayın acıyım izlesin

Senior Member
    Artık Gm arkadaşlardan yardım istiyoruz şimdi bunu yapan coluk cocuga küfür etsek mute yiyoruz. Zaten umurunda olsa anasını bacısını bu oyunda meze yapmazlar ama yapıyorlar anlamıyorum

Senior Member
    @eryudes @patheoz lütfen ilgilenin artık. Video ile ksc ile olmuyor canlı olarak kanıt sunayım sizlere

Senior Member FFferik16's Avatar
    Ben yakın zamanda şöyle konu açarak sorunu daha ayrıntılı ele aldım ancak moderatör engelinden geçip ne kendi aramızda tartışmaya izin verildi ne de yetkililerin tartışmaları görüp çıkarımlar yapabilmesine.

İçine Pazar Kurma Raporları Hakkında / Kurallar Gözden Geçirilmeli

Bu arada raporladığım kişi ceza da almıştı ama birçok charından sadece 1 charı, aynı şeyi yapan birçok charı olduğu gibi yapmayanlarla da yoluna bakabiliyor. Ban onayından saniyeler sonra farklı charıyla geldi zaten Şu an kurallara uygun olarak birinin pazarları engellenebiliyor, hani ceza almış hali de zaten bahsettiğim gibi ama daha dikkatli olursa ceza almadan engelleyebilirler, umarım konulara müdahale etmek yerine "anlat kardeşim sorun nedir, ama bak şöyle de bir açı var" falan denir.

Mesela üstteki moderatör görsel bugtan bahsetmiş, doğru. Ama bu ihtimal olan videolar var olmayan var. Örneğin benim videomda bir kişi ben kaçtıkça gelip içime kuruyor ama tam sıfıra sıfır iç değil, sadece tıklanmayacak kadar, ama bu engelleme sayılmadı. Fakat adam pazarımı engellemiş oldu mu? Oldu. Heh bir yetkili gelsin bunu desin, biz de başımıza geleni söyleyelim ki anlaşılsın mevzu. Boşuna boşuna kapatmak için cümlelerde açık aramayalım lütfen.
    Last edited by FFferik16; 09-04-2021 at 09:32 PM.

Senior Member
    bana sürekli yapıyorlar tek yapman gereken pazar kurup videoya almak ilgili bölümü kesip crye atmak başka çaresi yok ayrıca böyle iş kovalayanlar genelde 10 pc oynuyor üstüne pazar kuranı banlıyolar 9 pc devam ediyo adam