Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

OTP Neden Zorunlu

Değerli Yöneticilerim;
    ben bu oyunu oynamamdaki amaç; stres atmak ve keyifli zaman geçirmek
    ama bu otp illeti yüzünden keyfim de kaçtı aksine daha çok strese girdim...
    Bana deniyor ki oyunumuzda çok değerli itemler var, o yüzden sizlerin daha güvenli hal almanız için otp koduyla korumaya çalışıyoruz...
    Oyuna girmek için
    1 Kullanıcı adı ve şifre giriyoruz
    2 otp kodu girebilmek için telefon şifresi giriyoruz
    3 otp şifresi giriyoruz
    4 otp şifresiyle aldığımız 60 sn lik kodu girerek oyunu açıyoruz
    yetmedi
    5 gold ve üzeri premium yoksa bir kod doğrulama da öyle giriyoruz..... VAAY beeee... Takdire şayan koruyucu oyun....

işin komik tarafı ne biliyomusunuz? bu kadar pahalı itemlerin olduğu oyuna para yüklemek için Banka(!) ya tek şifreyle giriyorum
    Bankadan daha güvenlikli bi oyun sistemi
    ve işin en sinir bozucu tarafı .... otp kodu hatalı...hatalı... yeniden ver cash tekrar aç... hem zorunlu hem ücretli ....
    Şimdi son olarak otp kodunu sıfırlayıp pılımı pırtımı(rakam belirtmiyorum reklama gerek yok) satarak bu oyundan ayrılmayı planlıyorum.

Bence abartmıssın... Sakinliğini koru...Ben 1,5 yıldır otp yi sorunsuz kullanıyorum... Ayrıca premium almalısın. Almamakla kendıne sadece işkence ediyosun...2021 yılında sana kimse bedava hizmet vermez..Sevdik gitmeden sevdik gelmez....

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Dilerseniz OTP zorunlu olmayan sunucularda oynayabilirsiniz. OTP saat, tarih ve zaman dilimi yanlış olmadığı sürece hatalı kod üretmemektedir. Bu konu hakkında forumda detaylı konu ve rehberlere ulaşabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Dilerseniz OTP zorunlu olmayan sunucularda oynayabilirsiniz. OTP saat, tarih ve zaman dilimi yanlış olmadığı sürece hatalı kod üretmemektedir. Bu konu hakkında forumda detaylı konu ve rehberlere ulaşabilirsiniz.
    biraz önce gereksiz yere 400 cash yükleyerek 5 cash karsılığında otp sıfırladım
    acoounta 2 defa giriş yaptım
    3. defa girerken hata verdi saat bozulmusluğunu düşünerek onu da senkronize ettim... 3 defa denemde de başarısız olunca otp.ntt. com a giriş yaparak baktım kimlik doğrulamam gerektiğini söylüyor... Zorunlu olmayan sunucularda zorunlu olmayabiliyorsa? neden ???? zorunlularda ZORUNLU?? 3 tane accountum altar sunucusunda şimdi

Senior Member
    otp gereklidir iyi vardır ilk indirme kurulum ve ilk kod ücretsizdir arkadaşlar sonradan tekrar kod isterseniz paralı oluyor

Quote Originally Posted by Kof_DHlhp7es View Post
    otp gereklidir iyi vardır ilk indirme kurulum ve ilk kod ücretsizdir arkadaşlar sonradan tekrar kod isterseniz paralı oluyor
    biz istiyoruz deilmi tekrar kodu?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Kof_DHlhp7es View Post
    kardeş dileyen zaten kullansın ama yeni serverlar için neden otp zorunluluğu getiriyorlar onu tartışıyoruz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Serverlar hileden geçilmiyor OTP bi nebze engelliyor. Bence TC kimlik numarası ile tek hesap alma gelmeli. Multi sona ermeli.

Quote Originally Posted by balondo7 View Post
    Serverlar hileden geçilmiyor OTP bi nebze engelliyor. Bence TC kimlik numarası ile tek hesap alma gelmeli. Multi sona ermeli.
    Ne alaka ? otp kayıdı yine zorunlu olsun ama aktif etmek zorunlu olmasın illet bi şey uğraştırıyo boş boş

Senior Member
    Quote Originally Posted by balondo7 View Post
    tc kimlik olur mu bilmem ama oyunun son volesi sadece tr iplerine açık olacak şekilde bir trko olur

Tags for this Thread