Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Hesabım Hk.

Angry Hesabım Hk.

NEDENSIZ VE SEBEPSIZ BANLANAN 12. Hesabım an ıtıbarıyle TICKETLER AYNI MESAJLAR.
    Herhangi bir illegal yok hiç bir şey makro dahi yok!
    OYUNDA MAKROLAR TBLLER KOL GEZERKEN BENIM SEBEPSİZ BAN YEMEM GERÇEKTEN SIKTI AMA 2 AYDA ONCA PREMIUM ONCA İTEM ÇÖPE ATILIRMI EMEGIMI HAKKIMI HELAL ETMIYORUM!

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

12 hesap banlandıysa bunun altında mutlaka bir şey vardır. Bilgisayarınızı baştan aşağı kontrol etmenizi tavsiye ederim ya da sizin haricinizde kullanan birisi varsa onunla bu konuyu konuşmalısınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

KESINLIKLE ÖYLE BIRŞEY YOK BILGISAYARI 5 kez FORMATLADIM AYNI IPTEDE SORUN YOK GINA GELDI ARTIK 12. TANE NET HESAP BURDA ŞİFRELERIN HEPSINI VEREBILIRIM YETER BIKTIM ARTIK GERÇEKTEN ADIL DEGIL GERÇEKTEN!. ABARTISIZ TEK SERVER VE 12 HESAP!
    Last edited by ScORp_LiON; 09-03-2021 at 12:56 PM.

Böyle bır saçmalık olamaz ban zinciri nedir üstelik ben oyunda değilken hesaplarda TPT MATCH ve 3rd Party tool Uyarısı ve bu çok ama çok saçma Gına geldı artık oyuna yatırım yapmaktan npoınts satın almaktan artık bıktım bunlar son hesaplardı. Her hangı kımseye tek garezım bıle yokken Sızın bu sebepsiz banlamanız gerçekten çok yazık. GERÇEKTEN buraya kadar yazdıysam haksızlığın en büyüğü bana yapılıyor malesef ki oyunu bırakmak durumundayım çünkü durum çok vahim. çok.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by emreyildizgorer73 View Post
    KESINLIKLE ÖYLE BIRŞEY YOK
    Bu duruma benzer bir olayda iş arkadaşım aynı cümleyi kurmuştu. Sürekli banlanıyordu ve hiçbir şey kullanmadığını iddia ediyordu hatta bilgisayarına garanti olsun diye deep freeze kurmuş her bilgisayarı resetlediğinden sonra tertemiz bilgisayarla oynuyordu. Evlerine gidip bilgisayarına baktığımda ortada banlanmasını gerektirecek hiçbir şey yoktu, taa ki küçük çocuğu içeri girip ben şu programı indirip hile yapıyorum diyene kadar. Bunu itiraf etmeseydi neden banlandığını bilmiyor olacaktık.

Kısaca hiçbir şekilde durduk yere banlanmazsınız. Eğer yaşadığınız durumu çözemiyorsanız profesyonel destek alabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    +1 +1 hesaplar zinciri..

KAÇINCI KEZ FORMAT ATIcam kı bılgısayara Hocam gerçekten yazık üstelik siz bılgısayarda ıllegal vardır dıyorsunuz da açık açık öyle olsa oyunda oyun açıkken ban yerım. Uykudan kaltıgımda bırısıne TPT match bırısıne 3Rd Party Tool demek nedir Allah aşkına böyle bir saçmalıkmı olabılır. Gerçekten EMEK hırsızlıgı Hangı proffesionel adam Buna açıklık getırebilir ki?

Senior Member
    Benim 1 tane hesabım haksız yere banlansa oyunun yüzüne bakmam bir daha, davalık olurum. Sen bu filmi 12 kere yaşamışsın, aklımızla alay etme.

SANA YEMIN EDIYORUM KI tam 12. Hesabım!!
    2 HESAP AYNI ANDA BAN BÖYLE BIR SEY NASIL OLABILIR KIME ULASICAM KI SENIN DEDIGINI YAPIYIM TICKETTEN CEVAP YOK AYNI CEVAP FORUMA YAZIYORSUN SENI TICKET YONLENDIRIYOR CR YAZIYORSUN TICKET YONLENDIRIYOR. TICKETTE ACILMAZ DIYOR E HANI SEBEP HANI NEDEN BAN NEDEN ?

Senior Member
    Kardeş Allah aşkına dediğine kendin inanıyor musun ? 1 kere haksız banlanırsın hadi 2 kere diyelimde 12 kere nasıl haksız banlanıcaksın ? Onu da geçtim bir insan neden 1 kere haksız banlandığında üstünde koşmazda 11 kere daha haksız banlanmasını bekler ve bunların hepsinin haksız olduğuna inanır ?