Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Junior Member

Buff, Ac , Sw NPC üzerinden ücretsiz olsun

Değerli Knight Online oyun yönetimi artık moradonda, luferde ve emcde şu buff veren sw veren npcleri ücretsiz yapın ortalık canlansın 2021 yılındayız hızlı koşmayı buff özelliğini oyunda ücretsiz kullanalım. Oyunu aylardır oynamayan kişilere bu özelliği skill stat sıfırlama ile birlikte L den gönderiyorsunuz ama aylık dc pre veyahut gold preye 200-300 lira verip hiperaktif oynayan kişilere bu imkanı sağlamıyorsunuz. Ben bir mage olarak artık bundan rahatsızım açıkcası. İnanın oyuncular bu durumdan dolayı altf4 çekiyor ya da çekesi geliyor ki bu durumu yeni serverda yaşıyorum eski serverda düşünemiyorum bile wariorun wolf yok sw yok.. En azından preminum sahibi bireylere bazı kolaylıklar sağlayın.. Hayırlı akşamlar..

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Valla al benden de o kadar. Swsizlikten ciğerim soldu. Durat aldım aldıgım sw leri duratlıyorum resmen...

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ReDLIN View Post
    npc buff başı 50k kazanıyor çok görme (ekmek parasınıdamı çıkartmasın) saka bi yana beklentin biraz saçma o zaman sundiresteki bazı eşyalarında beleş olması beklenmezmi
    O zaman direkt kaldırsınlar.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ReDLIN View Post
    o zaman 50k ver kullan
    düzenleme: npcde atak sw def can satılıyor oyunda kimseyi bulamazsan 50k verip alman için bir seçenek sunulmuş
    beleş beklentisi yerine sw 10 dk onuda yarım saate çıkarbilirler beklentisini daha doğru buluyorum ama fiyat değişmemesi şartıyla
    Kardeş zaten oyle yapıyorum hatta yazdım bak durat basıyorum dıye. 30dk olsun sorun yok .

Quote Originally Posted by mustafackc View Post
    Kardeş zaten oyle yapıyorum hatta yazdım bak durat basıyorum dıye. 30dk olsun sorun yok .
    Tamamen saçmalık söylediğin. Sen bedava buuf ac sw aldıktan sonra öbür oyunculara ihtiyacın kalmıcak bu fps oyunu değil tek başına oynayasın ekip oyunu adı üstünde oynadığın oyunla isteklerinin alakası yok

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Hoca3535 View Post
    Tamamen saçmalık söylediğin. Sen bedava buuf ac sw aldıktan sonra öbür oyunculara ihtiyacın kalmıcak bu fps oyunu değil tek başına oynayasın ekip oyunu adı üstünde oynadığın oyunla isteklerinin alakası yok
    Sen ya yazdığımı okumuyorsun. Ya da okuduğunu anlamıyorsun. Ben diyorum ki ya tamamen kaldırılsın ya ücretsiz yapılsın ya da 10 dakika mı 30 dk yapılsın diyorum. Sen bana ne diyorsun. Keşke bu oyunun mmorpg olduğunu Rogue kardeşler de bilse de sw isteyince öcü gibi bakmasalar.

Senior Member
    Nickname
    LadyC/Strum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BegForMercy
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Keşke bu oyunun mmorpg olduğunu Rogue kardeşler de bilse de sw isteyince öcü gibi bakmasalar.
    o öcü gibi bakanlara buff ac vermediğinde priestlere kuzu gibi bakıyorlar

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by LadyC View Post
    o öcü gibi bakanlara buff ac vermediğinde priestlere kuzu gibi bakıyorlar
    Ardreama bi giriyorum 5 tane pm gelıyor kanka pt var mı buff atsana. Kanka far atsan kanka far atsana. Ben de bloodlarda surunerek mob kesmeye calısıyorum. Diyorum keşke sw de far atılabilse ...

Banned
    arkadaşım sizde akıl yok mu ? basic skill e sprint koyacaksın. Mage ve priest için al sana fıstık gibi çözüm. Bu kadar basit yıl 2021 halen neyi tartışıyorsunuz. Warrior ve Asas ların sprint i olsun. 1 lvl de. Mage ve priest ın olmasın ! böyle basic skill olmaz. Herkesin 50 lvl skill i aynı. (anger) o zaman basic skill sprint herkeste olmalı

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by Siriusko119 View Post
    arkadaşım sizde akıl yok mu ? basic skill e sprint koyacaksın. Mage ve priest için al sana fıstık gibi çözüm. Bu kadar basit yıl 2021 halen neyi tartışıyorsunuz. Warrior ve Asas ların sprint i olsun. 1 lvl de. Mage ve priest ın olmasın ! böyle basic skill olmaz. Herkesin 50 lvl skill i aynı. (anger) o zaman basic skill sprint herkeste olmalı
    istersen lf koyalım az kalır sprint.

kardeş o karakterin özelliği yavaş olması zaten , sprint gelirse ne anlamı var.