Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Junior Member
    Arkadaşlar biz demiyoruz ki mage, priest , warıor ve rogueyi eşitleyelim herkesde lf olsun herkesde und olsun 300 ac olsun. Söylenmek istenilen şey moradonda örnek vermek gerekirse bir sprint olsun emc luferde düşük oranda ac buff olsun bunlar artık ücretsiz olmalı ya da süreleri arttırılmalı. Czde veya ardreamda buff gelsin veyahut herkes eşit olsun demiyoruz bunu karıştırmayın lütfen. Bazı arkadaşlar kollektif anlayışın bozulacağını belirtmiş o konuda da benim demek istediğim açık ve net priestin attığı bufftan üstün olmasın belirli bir düşük oranda bu sağlanabilir preminium sahibi bireylere ücretsiz olabilir, tartışılabilir bu konu sadece belirtmek istedim sizlere. Ben şaşırıyorum ayda 500 tl veren kişiler neden öneride bulunmuyor neden bunlara karşı çıkıyor anlamış değilim açıkcası.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Siriusko119 View Post
    arkadaşım sizde akıl yok mu ? basic skill e sprint koyacaksın. Mage ve priest için al sana fıstık gibi çözüm. Bu kadar basit yıl 2021 halen neyi tartışıyorsunuz. Warrior ve Asas ların sprint i olsun. 1 lvl de. Mage ve priest ın olmasın ! böyle basic skill olmaz. Herkesin 50 lvl skill i aynı. (anger) o zaman basic skill sprint herkeste olmalı
    bu oyun böyleydi ki her oyunda support ve büyücü karakterler yavaş yürürler sen bu iki job ile birine ihtiyaç duymazsan olmaz zira alanla kesebiliyorsun asas senden hızlı kosuyor ama bir iki skill dısında saglam vuran skili yok mesela sen sürekli saglam vuruyorsun öyle düşün

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Arkadaşın dediğine katılıyorum. TEMEL BASİT SKİLLER tüm joblarda aynı olmalı. Bunlar warriorda ve Rogue de olan skiller. Mesela magede basit sopa vurma priestte keza aynı Warrior ve Rogue zaten aynı. Sonra sw kadar olan saniyelik koşma skili. Ası üstünde BASİT skiller. Tüm insanlığın ortak skilleri denilebilir.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ReDLIN View Post
    o zaman prinin Prayer of god's power skilinide wari ye verek
    yada okçunun wolf skilini ?
    basit skill degilmi?
    İşte onlar basit skillden Çıkacak birader niye bu kadar telaş yaptın? Ben okçu da oynuyorum priest de. Bir jobu savunmuyorum. Madem basit skill ilk 10 lvl de açılıyor ilk on lvle kadar olan skiller ortak basit skill olsun diyoruz.

Quote Originally Posted by kil_DvQY7tSN View Post
    Arkadaşlar biz demiyoruz ki mage, priest , warıor ve rogueyi eşitleyelim herkesde lf olsun herkesde und olsun 300 ac olsun. Söylenmek istenilen şey moradonda örnek vermek gerekirse bir sprint olsun emc luferde düşük oranda ac buff olsun bunlar artık ücretsiz olmalı ya da süreleri arttırılmalı. Czde veya ardreamda buff gelsin veyahut herkes eşit olsun demiyoruz bunu karıştırmayın lütfen. Bazı arkadaşlar kollektif anlayışın bozulacağını belirtmiş o konuda da benim demek istediğim açık ve net priestin attığı bufftan üstün olmasın belirli bir düşük oranda bu sağlanabilir preminium sahibi bireylere ücretsiz olabilir, tartışılabilir bu konu sadece belirtmek istedim sizlere. Ben şaşırıyorum ayda 500 tl veren kişiler neden öneride bulunmuyor neden bunlara karşı çıkıyor anlamış değilim açıkcası.
    Sen bunlara sahip olduğunda oyunu oynamak için farklı bir joba ihtiyaç duymucaksın. Ve partine wolf ve sw için asası, buuf ac için priesti almıcaksın o karakterler taş mı yesin karakterlerin birbirine olan bağını zedelemekten bahsediyorsun ve bu olması mümkün olan bir şey değil. Hali hazırda zaten 10dakiklık veren npc var ki ben buna bile karşıyım sen duratlayıp 30dk yapıyorsan ve bunu hakkında hala şikayetini dile getiriyorsun burda sende büyük bir sıkıntı var demektir. Free2Play oyunu oynuyoruz ne kadar pay2win olmuş olsada oyunun lugatına ters her pre alan kafasına estiğini yaptırmış olsaydı ortada oyun diye bir şey kalmazdı.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ReDLIN View Post
    prinin prayer of cronosda 10 levelde açılıyor
    senin düşünce şu mage pri kurian portu ya sprint gelmesi
    şunuda ekliyim roguenin swde 10 levelde açılıyor
    Kardeşim explorer e koysunlar prinin kitabı da ilk açıklan atıyorum heala koysunlar. Zor şeyler değil bunlar. Mage ile pri gate atabiliyor mesela onları da spirite koysunlar. Zor bir şey değil. Biz tutup warrior adam TP lesin demiyoruz.

Junior Member
    En azından premiumlu oyunculara npc buffları ücretsiz olmalı, pk alanlarındada npc olmalı lakin o diğer bölgelere daha pahalı olabilir. Örneğin emcde 50k, czde 100k tarzında. Zaten sene olmuş 2021 npcden alınan 1000 hp veya 200 def'in pkda çok sözü geçeceğini sanmıyorum. Farmer arkadaşlarımızın işine yarar.

Senior Member
    aslında pre alanlara sw sc 720 saat bedava olabilir

Junior Member
    Pre sahibi kişilere en azından bunları ücretsiz sağlayın lütfen ya da sw süresini arttırın.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Swift özelliğinin süresi artsın. Ayrıca PK alanlarının hepsinde bu güçlendirmeler alınabilsin. Gerekirse PK alanlarında fiyatı 100K olabilir.