Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

100 Lük Genie Hammer Hk

pus'ta yalnızca 30 luk genie hammer mevcut. afk farm yapmak isteyen için fazladan slot kaplıyor. 100 lük genie hammer koysanız da tek slotta magic hammerlarda olduğu gibi rahat rahat slot kaplamadan kullanılabilse güzel olur

Senior Member
    Keşke tamamen kaldırılsa da afk farm diye bir olay kalmasa .

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by lVera View Post
    Keşke tamamen kaldırılsa da afk farm diye bir olay kalmasa .
    konuyla alakalı bu değerli yorumun için teşekkürler

Senior Member
    Quote Originally Posted by freusty07 View Post
    konuyla alakalı bu değerli yorumun için teşekkürler
    Rica ederim ne demek . Eklemek gerekirse 1 kişinin günlerce ya da aylarca tek 1 slotta kalmasının saçma olduğunu düşünüyorum . Sizin isteğiniz 24 saat kalıyorken 72 saate çıkartalım demekten farksız . Yarın 15 güne çıkartalım 100lü genie olsun gibi ilerleyebilir . Şahsi düşüncem bu yönde .

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Rica ederim ne demek . Eklemek gerekirse 1 kişinin günlerce ya da aylarca tek 1 slotta kalmasının saçma olduğunu düşünüyorum . Sizin isteğiniz 24 saat kalıyorken 72 saate çıkartalım demekten farksız . Yarın 15 güne çıkartalım 100lü genie olsun gibi ilerleyebilir . Şahsi düşüncem bu yönde .
    enfes bir yorum. sağolun, değer kattınız.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Karakterin yemini suyunu koy bas tuşa kassın. Ne o? Oyun oynadım.
    Bu arada genie hammer kalksın.

Senior Member
    Quote Originally Posted by freusty07 View Post
    enfes bir yorum. sağolun, değer kattınız.
    Karşıt bir yorum alınca zorunuza gitmesin . Herkez aynı fikirde olucak diye birşey yok sonuçta . Oyunun resmi forumu ve tartışıyoruz .

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Karşıt bir yorum alınca zorunuza gitmesin . Herkez aynı fikirde olucak diye birşey yok sonuçta . Oyunun resmi forumu ve tartışıyoruz .
    benim zoruma giden bi şey yok, neden olsun. daha çok senin zoruna giden pek çok şey var gibi. çünkü bir slotta 24 saat kasmak diye bi şey yok oyunda. oyun herkese aynı şansı sunmuş. slota oturan adamdan orayı alabiliyorsan git al. aldığın takdirde kimse seni banlamıcak, oyundan atmıcak senin böyle bi hakkın var. yapabiliyorsan, yap.

ha yapamayıp tutup burada konuşuyorsan, zoruna giden ben değil daha çok sen oluyorsun. ben oyunun sunduğu hizmeti kullanıp genie ye bırakıyorsam senin için de aynı şeyler geçerli, oturmak istediğin slot neresiyse git otur. tabi oturabilirsen.

oturamıyorsan şayet, burada suçu genie kullanan adama atmak saçma.

Senior Member
    Ben farmcı değilim . Öyle beleşe sadece bilgisayarım var param var diyipte sabit bir slotta emek vermeden para kazanılmasına karşıyım . Bu oyunu oyun için oynayanlardanım . Hiç kusura bakmıyacaksın desteklenicek birşey değil bu şahsım adına , karşı çıkıcağım .

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Ben farmcı değilim . Öyle beleşe sadece bilgisayarım var param var diyipte sabit bir slotta emek vermeden para kazanılmasına karşıyım . Bu oyunu oyun için oynayanlardanım . Hiç kusura bakmıyacaksın desteklenicek birşey değil bu şahsım adına , karşı çıkıcağım .
    insanlar da işsiz değil. gece gündüz tüm vaktini oyuna ayıramıyor. haliyle charlarını genie ye bırakıp işine gücüne gidip döndüğünde kastığı paralar ile charına item diziyor belki. bilemezsin.