Results 1 to 9 of 9
    Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad

UTC Gerçek oyuncular dışarda

Cuma günleri UTC var malum . Örneğin olympia serverinde cumadan cumaya 150 aktif pk atan user var ama cuma günü olympia serverinde UTC npcsi başında 500 kişi var bu 350 oyuncu olympia serverinde ne PK ne exp nede pazar gibi serverin gelişimi ve devamlılığı için katkısı olmayan kişiler. Bu UTC etkinliği süresi kadar (1 saat) toplam serverde onlinesi olan bu kişilerin utcye girmesini şahsen ben istemiyorum . Serverde gerçekten onlinesi olan npsini expini kasan kişiler utcye girsin istiyorum. UTC konusunda ayrıca hareketli npc gelmesi şarttır... Makro ve bu bahsettiğim kişiler için bir düzenleme yapılması gerekiyor. Sayılar tamamen örnektir .. Düşüncelerime katılan arkadaşları konuya destek vermeye çağırıyorum.

Senior Member
    Yeni servetda jr ft girenler olyde utc giriyor kısacası

Senior Member
    Sürekli ft'ye(yeni sv) ve utcye girebilen kişi macrodur.Normal bir insan evladının devamlı girmesi mümkün değil.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    hadi Yeni serverlar da UTC olmadığı eski sunuculara gelmeleri çok normal hafta da 1 gün olan etkinlik...
    2.5 senedireski serverlarda oynayan oyuncular kendi serverlarında olmasına rağmen CHAOS,JR ve FT için ALTAR VEGA SİRİUS a neden geliyorlar ?

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Npc'nin haeketli olmasını kesinlikle destekliyorum, bu kadar makro ile girme yöntemlerinin videolarının dolaştığı bilindiği halde bu meseleye kayıtsız kalınması anlaşılacak bir şey değil. Sadece utc değil jr ve ft gibi etkinlikler için de bu olmalı. Ayrıca utc'ye girmek için belirli kriterler getirilmesi, makrosu sağlam olan bilgsayarı güçlü olanlar değil gerçekten oyuna zaman ve emek harcayan insanların girmesi adına daha güzel olurdu. Giren oyuncu sayı da çoğaltılabilir ya da birden fazla utc map'i olabilir, 81 kişi bir sw için çok çok az.
    En son nezaman girebildiğimi unuttum bu arada.
    Last edited by BySTONEXX; 09-01-2021 at 02:16 PM.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BySTONEXX View Post
    Npc'nin haeketli olmasını kesinlikle destekliyorum, bu kadar makro ile girme yöntemlerinin videolarının dolaştığı bilindiği halde bu meseleye kayıtsız kalınması anlaşılacak bir şey değil. Sadece utc değil jr ve ft gibi etkinlikler için de bu olmalı. Ayrıca utc'ye girmek için belirli kriterler getirilmesi, makrosu sağlam olan bilgsayarı güçlü olanlar değil gerçekten oyuna zaman ve emek harcayan insanların girmesi adına daha güzel olurdu. Giren oyuncu sayı da çoğaltılabilir ya da birden fazla utc map'i olabilir, 81 kişi bir sw için çok çok az.
    En son nezaman girebildiğimi unuttum bu arada.
    Aynen öyle kardeşim yönetimdeki kişilerin bu konuya dikkat etmeleri gerekiyor bence . Basit ama serverlerin iyiliği için çok önemli . 1. Emek veren girsin (swde aktif oynayan) 2. (makro engellenip bir şekilde alım sayısı artırılsın)

Eminin ki herkes utc girişlerinin Bdw tarzı olması konusunda hemfikir.

Quote Originally Posted by Sirius_WereWoLF View Post
    katılıyorum. +1

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Sirius_WereWoLF View Post
    gayet güzel olurdu