Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Mevcut konunuzda 5. sayfaya kadar hiçbir kural harici durum bulunmamaktadır. Ancak son postlarda sizin tarafınızdan yapılan arka arkaya atılan postlar konunun kapatılmasına neden olmuştur.

Bir başkası yorum yapmadan konunuzu uplamak diye tabir ettiğimiz durum kural dışıdır. Aklınıza sonradan bir şey geldiyse ve eklemek istiyorsanız konuyu editleyip yeniden yazabilirsiniz. Son iletinizi silip yeni ileti yazdığınızda yine kural ihlali yapmış oluyorsunuz. Bu yüzden yeni konu açarak forum kurallarına uygun bir şekilde devam edebilirsiniz.
    Merhaba,

Mesajların silinip yeniden yazılmasına kızılması durumu yetkililer tarafından uyarı olarak geldi o süreçte uyarıldıktan sonra bu durumu tekrarlamadım.

Kısaca 5. sayfadan sonra denilen kısımda çok sohbet edip konuyu TS den uzaklaştırdığını düşündüğüm için silmiş olmam olası, ondan sonra böyle bir tutumun yanlış olduğu söylenmeden önce farkına varmıştım ve ardından uyarı geldi, özür diledikten sonra tekrarlamayacağımı belirtmiştim.

Konuma uzunca bir süreden sonra ilk defa mesajımı yazdım ve silinip hit bir konu üzerinden devam etmem yeni konu oluşturmam gibi gibi şeyler önerildi ama ben bundan 5 yıl sonra da olsa TS nin düzenlenip oyuna getirilmesi halinde mevcut olan ve küçük de olsa hatalı o konumdan sevincimi paylaşmak istiyorum umarım önceden kızılıp mazur görülen konumun bir kere daha değerlendirilip açılması için görüşmeler yapabilirsiniz.

Teşekkür ederim.

{Bu arada şuan bu konu üzerinde ceza alan hesaplar ile hiç bir bağım bulunmamaktadır.}
    Last edited by AysunCuk; 09-03-2021 at 04:15 PM. Reason: Ceza alanlar konusunda açıklama ekledim.

Konu dışı ama mazur görün

AysunCuk, Gordioncuk mu ?
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Mehaba,

Konum ile alakalı bir gelişme var mı ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AysunCuk View Post
    Mehaba,

Konum ile alakalı bir gelişme var mı ?
    Yazdığım yazının son kısmında ne olması gerektiğini söylemiştim.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Yazdığım yazının son kısmında ne olması gerektiğini söylemiştim.
    Merhaba.

Önce Hit konu var oraya yazın kendi konunuzu güncellemeye çalışmayın dendi.
    Konumda yazdığım son mesajı silip kapattınız, neymiş alakasızmış hit konu varmış.

Sonra dediniz uygunsuz davranış oldu mesajınızı silmişsiniz yeni konu açın dediniz.

Tamam da uyarıldığım bir durumu tekrarlamadığım halde konum kapatıldı madem kapatacaktınız aylar önce neden kapatmadınız be bu nasıl bir şey size anlam veremiyorum.

Bir Game Master in gelip konumu değerlendirmesini talep ediyorum.
    Teşekkür Ederim.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Gerekli cevaplar verildiği için bu konuyu sonlandırıyorum.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.