Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)

Konum hakkında.

Merhaba

3 Yıl önce açtığım ve önceki konularım ile 5 yılı aşkın bir süredir edepsizlik etmeden talep ettiğim Dreamful Girl Pet Transformation Scroll hakkındaki " https://forum.nttgame.com/forum/show...olacaktır başlığı altındaki konumun neden son postunun silinip kapatıldığını söyleyebilirsiniz acaba yeni çıkan Pluwiton ts sinin ksc sini eklemiştim "Darısı Dreamful Girl Pet Transformation Scroll a umarım" diye yazmıştım.

Önceki gün konuma yorum yaptım ve ondan önceki yorumum 4 ay kadar önce yazmıştım spam yada oyunu forumu kötüleyecek bir yazım olmadı . Sorması ayıp değildir umarım neden ne oldu acaba bir garip huzursuz oldum.

Konumun geri açılmasını talep ediyorum.

Bu arada şaka ise hiç komik değil.
    Last edited by DonJose; 08-31-2021 at 09:01 PM. Reason: Link

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba.

Daha temiz ve güncel bir forum ortamı oluşturmak adına yaklaşık 3,5 yıl önce açtığınız konuyu, güncel etkinlik ile gündeme getirmek yerine yeni bir öneri konusu açabilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkürler!

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Merhaba,

DonJose beyefendi yeni konu açmak kadar forumu kirleten bir olay a neden kalkışayım ki ? Altı üstü bir kaul çıkarttım ve başka birisinde olmadığını duydum önceki postlarıma bakarsanız pidama ve shaitan da gelir gelmez alıp paylaştım ben konumda sahip olduğum ve olmak istediğim Pet ile alakalı konuşuyorum 17. yıl etkinliğine dair bir terim yazmadım. Güncel etkinlik üzerinden konumu gündeme getirmedim.

Daha temiz ve güncel bir forum ortamı oluşturmak adına konumun açılmasını talep ediyorum.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Merhaba.

Daha temiz ve güncel bir forum ortamı oluşturmak adına yaklaşık 3,5 yıl önce açtığınız konuyu, güncel etkinlik ile gündeme getirmek yerine yeni bir öneri konusu açabilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkürler!
    Ben de bunu anlamıyorum. Biriniz diyor ki lütfen konu açmadan önce sağ üstte aramaya yazın mevcut konulardan devam edin, başka bir mod da geliyor yeni konu açın... İnsan ne yapacağını şaşırıyor..

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by mustafackc View Post
    Ben de bunu anlamıyorum. Biriniz diyor ki lütfen konu açmadan önce sağ üstte aramaya yazın mevcut konulardan devam edin, başka bir mod da geliyor yeni konu açın... İnsan ne yapacağını şaşırıyor..
    Aslında ekip arkadaşlarımın da kastettiği basit tabirle çoklu konu oluşturmak yerine hit alan bir konudan devam ederek yönetimin takibini kolaylaştırmaktır. Yani arama kısmında zaten güncel konular çıkıyor. Bunun için 3-4 yıllık konuları güncellemek gerekmiyor. Örneğin Lobo, Lycaon, Lupus bossları ile ilgili 20 farklı konu yerine tek konu üzerinden fikir belirtmemiz yönetim tarafından daha rahat takip edilebilir.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Aslında ekip arkadaşlarımın da kastettiği basit tabirle çoklu konu oluşturmak yerine hit alan bir konudan devam ederek yönetimin takibini kolaylaştırmaktır. Yani arama kısmında zaten güncel konular çıkıyor. Bunun için 3-4 yıllık konuları güncellemek gerekmiyor. Örneğin Lobo, Lycaon, Lupus bossları ile ilgili 20 farklı konu yerine tek konu üzerinden fikir belirtmemiz yönetim tarafından daha rahat takip edilebilir.
    Merhaba.

Aslında çok basit. Sizin açtığınız 17. Yıl etkinliği ile alakalı bir yazım olmadı Game Master ekibinin gelip aaa burada Transformation Scroll resmi var bu bizim 17. yıl ekinliği için paylaşmak istediğimiz bir resim burada ne geziyor diyeceği bir durum yer almamaktadır.

Yönetimin takip etmesi gereken durum!
    Benim yıllardır hasret ile beklediğim bir Transformation Scroll konusu ile MGame nin yapacağı düzenleme olmalıdır, sizin 17. Yıl POPİLER konunuzun bana göre uzaktan yakından bağı bulunmamaktadır ve o konunuz da zerre umurumda değildi kendi konumda sevincimi paylaşırken.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    bi kere de diyin ki kardeşim yanlışlıkla kapatmışız özür dileriz konunuzu açtık illa hep siz haklı olcaksınız her şeyin de en iyisini siz bileceksiniz.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Arkadaş aslında haklı. Adam 17.yıl etkinliğiyle alakalı bir şey yazmamış ki. Ts ile ilgili yazmış.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Merhaba.

Bir yetkili yardımcı olabilir mi acaba ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Mevcut konunuzda 5. sayfaya kadar hiçbir kural harici durum bulunmamaktadır. Ancak son postlarda sizin tarafınızdan yapılan arka arkaya atılan postlar konunun kapatılmasına neden olmuştur.

Bir başkası yorum yapmadan konunuzu uplamak diye tabir ettiğimiz durum kural dışıdır. Aklınıza sonradan bir şey geldiyse ve eklemek istiyorsanız konuyu editleyip yeniden yazabilirsiniz. Son iletinizi silip yeni ileti yazdığınızda yine kural ihlali yapmış oluyorsunuz. Bu yüzden yeni konu açarak forum kurallarına uygun bir şekilde devam edebilirsiniz.

Quote Originally Posted by mustafackc View Post
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Arkadaş aslında haklı. Adam 17.yıl etkinliğiyle alakalı bir şey yazmamış ki. Ts ile ilgili yazmış.
    Forumda multi hesap kullanımıyla ilgili bir sınır bulunmaktadır ama multi hesapla farklı kişiler gibi yazmak yasaktır. Hesabınız daha önceden bu yüzden kapatılmış ve gerekli uyarılar yapılmıştı. Kuralları ihlal ettiğiniz için multi hesaplarınızı süresiz kapatıyoruz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.