Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 39 of 39

Thread: Volcanic ROCK

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Key_C View Post
    Ne demek taktik değil? Ezikler ezilmek zorunda değil mi bu oyunda? Yatacak adam girmeyecek ftye full +3 res takılarınızı talianızı takacaksınız dipten zehirleyeceksiniz. Yoksa yatacaksınız. Bu vrnin bir özelliği.
    o zaman lure güncellemesini kaldırsınlar slotuna 5 tane titan çekeyim de oyna bakalım +10 ol ölme banane

Senior Member
    Quote Originally Posted by Eko_1ZS47Rpt View Post
    o zaman lure güncellemesini kaldırsınlar slotuna 5 tane titan çekeyim de oyna bakalım +10 ol ölme banane
    Olur tabii ki. Afk farmı en nefret ettiğim şey. İnşallah inşallah demekten başka cevabım olmaz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Olur tabii ki. Afk farmı en nefret ettiğim şey. İnşallah inşallah demekten başka cevabım olmaz.
    Nefret ettiğin daha başka bi şeyler varsa liste yaz da oyunu sana göre yapmakta zorlanmasın gmler yazık
    Last edited by DonJose; 09-02-2021 at 09:51 PM.

Doğru demiş adam. Nasıl mage team kurup melee ekibi almamak bir taktikse wryi kusturmak da bir taktiktir. Dayanamayan tayfayı yatırırsın kutu ihtimalini arttırırsın.

Eğer yasaksa niye kusuyor o zaman? nowayı kaldırın o zaman?

ayrıca ftde ex vermeyen şeylere vurmamak da serbest. bu da bir taktik kutuyu etkilemediği için.
    Yani tyon kestim, eventın zor yaratıklarına dokunmadım. Mavi kutu cepte. yasak mı? Hayır.

Her şey taktik ise kusturmada bir taktik.
    Quote Originally Posted by freusty07 View Post
    yeryüzü ve kainatta gördüğüm en mantıklı yorum. eğer içerde taktik savaşları dönüyor, hatta bir job tüm joblara üstün olup kalan herkesi afk bıraktırıyorsa o halde oranın kaos ortamına dönmesine kimse karışamaz. diğerleri de istediği gibi takılabilir. adamın oku var, ok atıyor kimi bağlar? magelere kutu kazandırtmak zorunda mı bu adamlar? vurur uzaktan yatırtır tüm mageleri, kendileri alır kutuyu. kim karışabilir buna?

eğer böyle bir kural varsa, o zaman içerisinin " eşit " olması gerekiyor. sen bir jobu herkese üstün tutacak biçimde orayı tasarlar üstüne oradaki " o job da " kendi jobu dışında kimseyi partiye almaz, etkinlik adeta o job için özel üretilmiş hale çevrilirse, diğerleri de burada " taktik geliştirir " ve kutuya erişmeye çalışır.

neticede amaç mavi kutuya erişmek değil mi?

tabi buna bi cevap verileceğini zannetmiyorum unutulur gider, boşa tartışır durursunuz.

bahsedilen kuralın hakkaniyetli biçimde işletilmesi için ft ye girilir girilmez partylerin jr deki gibi random dağıtılıp, partiden çıkmanın iptal edilmesi gerekir. tüm partiler random oluşacak bu sayede kimse kimse üzerinde haksız üstünlük sağlayamayacak.

hatta artırıyorum, her jobdan belli sayıda almalı içeriye. toplam sayıyı joba bölüp o oranda içeri almalı.

oyun, adaleti sağlamak zorunda. aksi halde oyuncular kendi adaletini yaratır. bunu da saçma kurallarla engelleme çabası, sadece komik olur.
    Quote Originally Posted by balondo7 View Post
    Dediklerine katılıyorum bu mobun özelliği bu zaten. Mageler ağlıyor diye getirilen bir karar bu. Diğer joblara haksızlık yapılıyor. Bu FT etkinliği baştan aşağı düzenlenmesi gerekiyor her anlamda.
    İkinizde gerçekten haklısınız ama bunu yapmayacaklar konu açıldığından beri altına yorum atan modaratör bile olmamış kısacası kaile bile almıyoruz denmiş bu oyunun bu tür sorunları böyle olduğu sürece gerçekten adını tarihi yazdırmış harkülade bir oyun tarih olacak kelimenin tam anlamıyla tarih olacak çok yazık.. :/

Senior Member
    Nickname
    LadyC/Strum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BegForMercy
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    jr deki gibi oto party olacak. kimse adam seçemeyecek. herkes ne kadar çalışırsa ona göre ödül alacak ft de . bütün sorunlar çözülecek. tabi yapılırsa.

Doğru demiş adam. Nasıl mage team kurup melee ekibi almamak bir taktikse wryi kusturmak da bir taktiktir. Dayanamayan tayfayı yatırırsın kutu ihtimalini arttırırsın.

Eğer yasaksa niye kusuyor o zaman? nowayı kaldırın o zaman?

ayrıca ftde ex vermeyen şeylere vurmamak da serbest. bu da bir taktik kutuyu etkilemediği için.
    Yani tyon kestim, eventın zor yaratıklarına dokunmadım. Mavi kutu cepte. yasak mı? Hayır.

Her şey taktik ise kusturmada bir taktik.
    Quote Originally Posted by freusty07 View Post
    yeryüzü ve kainatta gördüğüm en mantıklı yorum. eğer içerde taktik savaşları dönüyor, hatta bir job tüm joblara üstün olup kalan herkesi afk bıraktırıyorsa o halde oranın kaos ortamına dönmesine kimse karışamaz. diğerleri de istediği gibi takılabilir. adamın oku var, ok atıyor kimi bağlar? magelere kutu kazandırtmak zorunda mı bu adamlar? vurur uzaktan yatırtır tüm mageleri, kendileri alır kutuyu. kim karışabilir buna?

eğer böyle bir kural varsa, o zaman içerisinin " eşit " olması gerekiyor. sen bir jobu herkese üstün tutacak biçimde orayı tasarlar üstüne oradaki " o job da " kendi jobu dışında kimseyi partiye almaz, etkinlik adeta o job için özel üretilmiş hale çevrilirse, diğerleri de burada " taktik geliştirir " ve kutuya erişmeye çalışır.

neticede amaç mavi kutuya erişmek değil mi?

tabi buna bi cevap verileceğini zannetmiyorum unutulur gider, boşa tartışır durursunuz.

bahsedilen kuralın hakkaniyetli biçimde işletilmesi için ft ye girilir girilmez partylerin jr deki gibi random dağıtılıp, partiden çıkmanın iptal edilmesi gerekir. tüm partiler random oluşacak bu sayede kimse kimse üzerinde haksız üstünlük sağlayamayacak.

hatta artırıyorum, her jobdan belli sayıda almalı içeriye. toplam sayıyı joba bölüp o oranda içeri almalı.

oyun, adaleti sağlamak zorunda. aksi halde oyuncular kendi adaletini yaratır. bunu da saçma kurallarla engelleme çabası, sadece komik olur.
    Quote Originally Posted by LadyC View Post
    jr deki gibi oto party olacak. kimse adam seçemeyecek. herkes ne kadar çalışırsa ona göre ödül alacak ft de . bütün sorunlar çözülecek. tabi yapılırsa.
    aynen öyle katılıyorum. Bu şekilde oyunda ki dengeyi sağlamış olursun. İçerisi madem taktik savaş yeri birilerini yatırmak mavi kutu yüzde düşürümünü azaltmakta bir taktik. Mage nova atsın Forgetteni Mage temple diye değişin bence daha çok yakışır . Magelerden başka kimse bir şey yapamıyor çünkü okçu ok attığı için birde ban yiyor şaka gibi

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Hoca3535 View Post
    aynen öyle katılıyorum. Bu şekilde oyunda ki dengeyi sağlamış olursun. İçerisi madem taktik savaş yeri birilerini yatırmak mavi kutu yüzde düşürümünü azaltmakta bir taktik. Mage nova atsın Forgetteni Mage temple diye değişin bence daha çok yakışır . Magelerden başka kimse bir şey yapamıyor çünkü okçu ok attığı için birde ban yiyor şaka gibi
    mage de 18 atınca uzajktan ban yiyor ne anlatıyosunuz ya ? koskoca cz haritası warrior okçuların olmuş hala günde 2 tane 7mlik harita için ağlıyosunuz jr de warrior mountain o zaman

Quote Originally Posted by Eko_1ZS47Rpt View Post
    mage de 18 atınca uzajktan ban yiyor ne anlatıyosunuz ya ? koskoca cz haritası warrior okçuların olmuş hala günde 2 tane 7mlik harita için ağlıyosunuz jr de warrior mountain o zaman
    Emin ol jrye party kuralarak girilseydi jrye gene warrioru almazlardı 8 mage parti kurar devaya giderdi. Bu etkinlik tüm oyuncular için yapılmış bir etkinlik siz bunu mageler etkinliği olarak değiştiriyorsanız okçunun attığı zehire bağırmıcaksın. Sen strateji yapıp mage pt kuruyorsan ben de örnek veriyorum okçu olarak sizi yatırırım ben alamıyorsam kimse almasın kafası bence gayet temiz ve adaletli. Güçlü olan güçsüzü ezer çarını dizer wrnin 2 vuruşuna ölmezsin olur biter? Ama siz priestler cure atınca asas sw atmayınca warriorlar exp gelmeyen yaratıkları kesmeyince okçu uzaktan vurunca ağlamasını biliyorsunuz ya ama ftyi mage templeye çevirince maviyi alınca sesiniz soluğunuz çıkmıyor. Ahh çıkar olunca işte insanlar anasını bile satarlar demişler ya gerçekten doğru bir söz

Senior Member
    Quote Originally Posted by zermutlu_29 View Post
    Sayın game moderatör arkadaşlar. Forgotten Temple etkinliğinde çıkan son boss volkanic rock uzaktan vurulduğunda nova atıyormuş. Bende uzaktan vurmuş bulundum ve video alıp ban atıcaklarını söylediler.

1-) İlk olarak ft de cure alan priestler de banlanıyor mu ? Vr uzaktan vurmak madem ban sebebi Okçusu magesi neden dibine girmek zorunda ? Bundan birhaber playerler neden ban yiyor?

2-) Felankor reslemek de suç o zaman.

3-) Utc de 2. odadaki bos en az 13 14 kere resleniyor uzaktan mageler lr atıyor okçular ice lr atıyor yatıp kalkıypruz 30 40 kere life crytal gidiyor çoğu sıkılıp çıkıyor o da suç o zaman.

4-) Jr de uzaktan lich kinge vurmak da suç o zaman mana çekiyor atack yapılmıyor kaybettiriyor.
    hiç bir yetkiliden açıklama gelmeyen bir konu daha.. Gerçekten mantıklı olunabilcek konularda hiç Modların yorumlarını göremiyorum maalesef