Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Oyunadaki etkinliklere ufak rötuşlar.

1- JR etkinliği level sınırı ve gem ödülü güncellemesi. Fazla insafsız olmayacagım 75+ olabilir JR.Gem ödülleride düzenlenmeli tabiki bu durumda.
    75-76 level - green gem
    77-78 level - blue gem
    79-80 level - yellow gem
    81-82 level - red gem
    83+ level - silvery gem en adil dağıtımı olacaktır diye düşünüyorum.

2- +80 Bdw etkinliği PK bölünür diye kabul görmüyor denilmişti yayınlarda.83 level saf dışı bırakılıp 81 ve 82 level bdw ye eklenebilir.Böylelikle 83 levele kasmadan önce 90 defansı açmak için daha uzun zamana sahip olur oyuncular.

3-Forgotten Temple etkinliği - Daha önce getirilen ultima eventinde bu alanda kesiliyordu ve kimse TS basamıyordu.Forgotten etkinliğindede Ts basılmaması sağlanırsa melee kardeşlerimiz için ilgi çekici hale dönebilir ft etkinliği.

Ek olarak boss olarak geçen 5 dkda bir cıkan yaratıklara WR dahil belirli miktarda exp eklenirse asas kardeşlerimizde yararlanır mavi kutudan

4-Draki rankı malumumuz tüm serverlarda 10 - 20 kişinin elinde rank.Abartmıyorum ciddi anlamda kutuların yüzde 99u bu adamların elinde.75 level 77 level charlarla kasıyorlar rankları.Rankın kesinlikle +83 olması gerekiyor en azından itemli veya orta halli okcu kurian bp mage kardeşlerimizde yararlanabilir ranktan +83 olursa.

5-Ardream malum okcuların tekelinde burada 62 level getirilse fena olmazda bu cok hayal olur simdilik ama en azından master açmadan 60 skilleri kullanılabilirse mageler pk atmaya girebilir, priestler toplu heale, warriorlar sword dancinge sahip olabilir heyecan gelebilir diye düşünüyorum.

6-Draki ödülleriyle ilgili ekstra bir öneride buranın tamamen kaldırılıp pk atan ilk 100 oyuncuya ödüllerin verilmesi pk atan oyunculara ufak bir katkı saglayacaktır.

7-Kaos rankınada ufak ödüller eklenebilir.

Birçoğu hayal gibi dursada ufacık ayarlarki oyunu güzelleştirir umarım bir gün gerçekleşir.

Senior Member
    oyunda stat/level olayı 70 capten kalma olduğu için mageler ezik kalıyor 83e göre revize edilse wariora karşı bu kadar çaresiz olmazdı jr de öyle 80 cape göre ayarlı mesela 83e entegre etmişsin güzel olmuş ftye güzel şeyler eklemişsin ama bunun da altında kökten değişiklik lazım bence chaos çok uzun kafam almıyo 20dk boyunca kapışmayı 5-10 dk arasına düşülse ve csgo gibi asist veya öldüğünün bi önemi olsa şayet adam 70 kill alıyo 80 kere ölüyo ben 60 kill alıyorum 50 kre ölüyrum mesela gibi gibi ardream bence komple hatıralarda kalmalı base gibi..

Junior Member
    Quote Originally Posted by Kof_DHlhp7es View Post
    oyunda stat/level olayı 70 capten kalma olduğu için mageler ezik kalıyor 83e göre revize edilse wariora karşı bu kadar çaresiz olmazdı jr de öyle 80 cape göre ayarlı mesela 83e entegre etmişsin güzel olmuş ftye güzel şeyler eklemişsin ama bunun da altında kökten değişiklik lazım bence chaos çok uzun kafam almıyo 20dk boyunca kapışmayı 5-10 dk arasına düşülse ve csgo gibi asist veya öldüğünün bi önemi olsa şayet adam 70 kill alıyo 80 kere ölüyo ben 60 kill alıyorum 50 kre ölüyrum mesela gibi gibi ardream bence komple hatıralarda kalmalı base gibi..
    kaos için cs go önerisi güzelmiş. kill 2 puan alsın, ölüm 1 puan silsin en azından.Asist olayıda olsa harika olurda baya karışır olabilirligi yok gibi onun. 70-70 olan yerine 61-51 yapan oyuncu üstte yer alır güzel olurdu.

Junior Member
    güncel bugün konuşulan bir rivayete göre draki rankında bug varmış 40 50 level charlar rank yapılıyormuş konunun haklılıgı bir kez daha ortaya cıkıyor draki rank güncellenmeli.

Senior Member
    Quote Originally Posted by bouchard View Post
    1- JR etkinliği level sınırı ve gem ödülü güncellemesi. Fazla insafsız olmayacagım 75+ olabilir JR.Gem ödülleride düzenlenmeli tabiki bu durumda.
    75-76 level - green gem
    77-78 level - blue gem
    79-80 level - yellow gem
    81-82 level - red gem

2- +80 Bdw etkinliği PK bölünür diye kabul görmüyor denilmişti yayınlarda.83 level saf dışı bırakılıp 81 ve 82 level bdw ye eklenebilir.Böylelikle 83 levele kasmadan önce 90 defansı açmak için daha uzun zamana sahip olur oyuncular.

3-Forgotten Temple etkinliği - Daha önce getirilen ultima eventinde bu alanda kesiliyordu ve kimse TS basamıyordu.Forgotten etkinliğindede Ts basılmaması sağlanırsa melee kardeşlerimiz için ilgi çekici hale dönebilir ft etkinliği.

Ek olarak boss olarak geçen 5 dkda bir cıkan yaratıklara WR dahil belirli miktarda exp eklenirse asas kardeşlerimizde yararlanır mavi kutudan

4-Draki rankı malumumuz tüm serverlarda 10 - 20 kişinin elinde rank.Abartmıyorum ciddi anlamda kutuların yüzde 99u bu adamların elinde.75 level 77 level charlarla kasıyorlar rankları.Rankın kesinlikle +83 olması gerekiyor en azından itemli veya orta halli okcu kurian bp mage kardeşlerimizde yararlanabilir ranktan +83 olursa.

5-Ardream malum okcuların tekelinde burada 62 level getirilse fena olmazda bu cok hayal olur simdilik ama en azından master açmadan 60 skilleri kullanılabilirse mageler pk atmaya girebilir, priestler toplu heale, warriorlar sword dancinge sahip olabilir heyecan gelebilir diye düşünüyorum.

6-Draki ödülleriyle ilgili ekstra bir öneride buranın tamamen kaldırılıp pk atan ilk 100 oyuncuya ödüllerin verilmesi pk atan oyunculara ufak bir katkı saglayacaktır.

Birçoğu hayal gibi dursada ufacık ayarlarki oyunu güzelleştirir umarım bir gün gerçekleşir.
    83/1- 83/3 arası extra black gem
    83/5- green gem extra gem
    83/6 -83/7 blue gem
    83/8 yellow gem
    83/9 blue gem
    83/10 silver gem

sayın yönetim rebert sistemine extra ödüller böyle olursa süper olacaktır. rebert kasmanın amacı ortaya cıkar teşekürler

Senior Member
    Quote Originally Posted by bouchard View Post
    75-76 level - green gem
    77-78 level - blue gem
    79-80 level - yellow gem
    81-82 level - red gem

83/6 -83/7 blue gem
    83/8 yellow gem
    83/9 blue gem
    83/10 silver gem

sayın yönetim rebert sistemine extra ödüller böyle olursa süper olacaktır. rebert kasmanın amacı ortaya cıkar teşekürler

kazanan ırk

Senior Member Linaria's Avatar
    Nickname
    SyringaVULGARIS
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by fur_4HtJMF1s View Post
    83/6 -83/7 blue gem
    83/8 yellow gem
    83/9 blue gem
    83/10 silver gem

kazanan ırk
    Aslında seviye 83'ün üzerindekilere, yani rebirth'lü oyuncular için ''Golden gem'' ismiyle Silvery gem'in üstünde bir şey çıkarılması daha iyi olur.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Linaria View Post
    Aslında seviye 83'ün üzerindekilere, yani rebirth'lü oyuncular için ''Golden gem'' ismiyle Silvery gem'in üstünde bir şey çıkarılması daha iyi olur.
    +1 destekliyorum.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Linaria View Post
    her türlü geliştirilebilir.Levelin önem kazanması lazım etkinliklerde biraz.

Senior Member
    Nickname
    LadyC/Strum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BegForMercy
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    bence oyuna yeni etkinlikler eklenmeli. ve eklenen bu etkinlikler zorluk seviyesine göre +70 +80 +83 +83/5 +83/10 yada benzer lvl seviyesine göre sınırlı oyuncu alarak olmalı. aynı saatte olmalı herkes kendi lvl sınıra göre olan etkinliği seçip npc den girmeli. ödüller de ona göre olmalı. güçlü olan zor etkinliğe girip başarırsa ona göre ödül almalı.