Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Npc Asetten Alınan Ap Kanadın Yan Charlara Aktarılmaması Hk.

Ben diez ardream oyuncusuyum aynı zamanda basede de pk atmaktayım ancak npc asetten alınan ap kanadı yan charıma aktaramıyorum bu durumun mantıklı bir açıklamasını da göremiyorum çünkü npc asetten alınan diğer eşyaların hatta kanatla beraber alınan tattonun bile yan chara aktarılması olurken kanadın aktarılmaması bir kusurdur diye düşünüyorum.

Diez oyuncusu olarak 2 mapta aktif pk atan ve bu konudan muzdarip olan birçok oyuncu tanıyorum(Sadece farklı map değil yan charına da aktarmak isteyen aktaramıyor), gb verip aldığımız ürünü yan charımızda kullanılmamasının mantıksız olduğunu düşünüyor ve yan chara aktarılması hususunu Yetkililerden talep ediyorum.

İyi çalışmalar dilerim.
    Last edited by NativeBrutal; 08-30-2021 at 04:46 PM. Reason: Font

Senior Member
    Tüm kanat türevleri aktarılamıyor stored yazısının kaldırılması gerekiyor , destekliyorum.

Quote Originally Posted by lVera View Post
    Tüm kanat türevleri aktarılamıyor stored yazısının kaldırılması gerekiyor , destekliyorum.
    Teşekkürler bro inşallah diğer arkadaşlar da üşenmez destek gösterir çünkü hepimizi ilgilendiren bir konu.

Konuyu destekliyorum. Battle Hero's Wing ve Alencia Wing Gibi Kanatlar Tıpkı Dragon Wing gibi Acc İçerisindeki yan charlara aktarılarak kullanılmalı. Bunca para verilip tek charda mahsur edilmesi mantıksız bir durumdur.

Junior Member
    Tattoo, valkryler pathoslar koyulabilirken wing eşyasının da koyulması gerek bence

bende senin gibi ard. oyuncusuydum 2 * 3 aydır oynamıyorum fakat dediğin gibi mantıklı bir tarafı yok bu olayın
    wing of hero tüm karakterlerde kullanılmalı

Senior Member
    Konuyu destekliyorum. Ayrıca PUS'dan alınan Tatto da Periler de kırılmadan kasaya konulabilmeli.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Geçen sene yılbaşı etkinliğinde alınan vip key kasaya koyulmuyordu. Vip key'den bahsediyoruz. Hani kırdırınca aynı serverdeki 4 charının ortak kasası olan vip key. Kırdırınca yan charlarında da aktif olan bi eşyayı niye kasaya koyamayız diyen yoktu mesela. O yüzden bu trade olmayan/kasaya koyulamayan eşyalarda fazla mantık aramayın.

Mesela şu an knight royale'de alınan Alencia Wing eşyası kırdırılmadan kasaya koyulabiliyor. Kırdırınca kasaya koyulmuyor. (:
    Last edited by GengaR_AreS; 08-31-2021 at 10:56 AM.

Senior Member
    Kesinlikle ap kanat Hem bankaya konulmalı hemde 300 hp seçeneği eklenmeli.

Battle Here Wings Özellikleri Şu Şekilde olmalı ki herkes alsın.

300 Hp
    %3 Ap
    50 Defans
    300 Weight

Eminim bu şekilde olunca magesi priesti warrioru asası herkes alacak.

Hatta bu şekilde 1000 Cash e pus a bile eklense güzel olur.

Question

Quote Originally Posted by cabbar14532 View Post
    Kesinlikle ap kanat Hem bankaya konulmalı hemde 300 hp seçeneği eklenmeli.

Battle Here Wings Özellikleri Şu Şekilde olmalı ki herkes alsın.

300 Hp
    %3 Ap
    50 Defans
    300 Weight

Eminim bu şekilde olunca magesi priesti warrioru asası herkes alacak.

Hatta bu şekilde 1000 Cash e pus a bile eklense güzel olur.
    7 Günlük olarak achieve'den verilen bir kanata bu kadar özellik yüklemezler. Yükleyecek olsalar yeni bir kanat yapıp ona yükleyebilirler. Onu da yaparlar mı soru işareti ?