Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Junior Member
    Quote Originally Posted by Kof_DHlhp7es View Post
    bu bazen harita değişince bana da oluyor oyunun ışıkları sönüyor tek çözümü güncelleme yapmak ve oyunu tekrar 0dan kurmak güncellemeden kasıt bu directx microsoft netframework ekran kartı driver vsvs
    directx 12 zaten güncel kurulu. Her şey güncel cihazımda, güncel tutarım her şeyi ancak bakalım kaldırdım etkileyebilecek bir iki bir şeyi ama pek umudum yok açıkçası bundan ötürü, yani şöyle düşün oyuna güncelleme gelmeden gayet iyi çalışıyordu ytani bir problem yoktu. Güncelleme geldi patch attıktan sonra bu halde oyun. Defalarca zaten 0 dan sildim yükledim. Nvidia dan gerekli işlemlerin hepsini yaptım knighta özel profil de oluşturup yaptım ama olmadı. Başka bir sıkıntı var
    Last edited by NativeBrutal; 08-29-2021 at 10:43 PM.

Junior Member
    [Güncelleştirme kaldırma işlemide olmadı. Başka bir sorun olmadı maalesef Yaptığım bütün işlemler geri tepiyor.
    Her şeyi denedim.
    Nvidia içerisinden 3d ayarları varsayılana çekme, knight'a göre senkronize etme.
    Nvidia çözünürlük değiştirme.
    165 hz 144 hz 120 hz 100 hz 75 hz hepsini denedim. Bir ihtimal diye.
    Uyumluluk sorunlarını denedim yani hiçbir şey olmuyor. Başka bir çözüm veyahut yeni bir yama tarzı bir şey yayınlasalar belki o şekilde çözülecek..
    Last edited by NativeBrutal; 08-29-2021 at 10:43 PM. Reason: Font kullanımı

Senior Member
    bireysel destek alma imkanın yok keşke teamviverle bilgisayarına ko ekibi bağlanıp çözse ama nerde anca konu kilitlerler

Junior Member
    Quote Originally Posted by Kof_DHlhp7es View Post
    bireysel destek alma imkanın yok keşke teamviverle bilgisayarına ko ekibi bağlanıp çözse ama nerde anca konu kilitlerler
    Aynen kardeşim bireysel destek alabilsek gerçi ben kendim IT ciyim ama bunun donanımlarla pek alakası yok yani format belki işi çözebilir ama cihazımı görsen knight oynama dersin. Öyle şeyler yapıyorum pc de.

Senior Member
    Quote Originally Posted by canersubasii View Post
    Güncelleştirme kaldırma işlemide olmadı. Başka bir sorun olmadı maalesef Yaptığım bütün işlemler geri tepiyor.
    Her şeyi denedim.
    Nvidia içerisinden 3d ayarları varsayılana çekme, knight'a göre senkronize etme.
    Nvidia çözünürlük değiştirme.
    165 hz 144 hz 120 hz 100 hz 75 hz hepsini denedim. Bir ihtimal diye.
    Uyumluluk sorunlarını denedim yani hiçbir şey olmuyor. Başka bir çözüm veyahut yeni bir yama tarzı bir şey yayınlasalar belki o şekilde çözülecek..
    Bu dediklerinin hepsini bende yapmıştım. Oyunu bırakma aşamasına gelmiştim. Arkadaşın birinin isteğe bağlı güncellemeleri yaptın mı. Onlar bazen sorun çıkartabiliyor saçma şekilde demesi üzerine. PC format attım ve isteğe bağlı güncellemeri yapmayarak denedim ve herşey normale dönmüştü.

Junior Member
    Quote Originally Posted by sempatikpotcu67 View Post
    Bu dediklerinin hepsini bende yapmıştım. Oyunu bırakma aşamasına gelmiştim. Arkadaşın birinin isteğe bağlı güncellemeleri yaptın mı. Onlar bazen sorun çıkartabiliyor saçma şekilde demesi üzerine. PC format attım ve isteğe bağlı güncellemeri yapmayarak denedim ve herşey normale dönmüştü.
    Anladım dostum bakayım en son çare artık format atarım, ne yapalım yapacak bir şey yok, teşekkür ediyorum
    Last edited by NativeBrutal; 08-29-2021 at 10:44 PM.

Senior Member
    Anladım dostum bakayım en son çare artık format atarım, ne yapalım yapacak bir şey yok, teşekkür ediyorum
    Rica ederim.

Senior Member IXapreLLa's Avatar
    Nickname
    Zireael
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BorussiaDortmunD
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Yani konuya cevaplarını okudum. Son patchi inceledim. Senin texturelerini etkileyecek hiçbir patch yok. Bunun yanında format attığında da olmuyorsa donanımsal ya da donanımı etkileyecek yazılımsal bir hata alıyorsun olabilir.

Knight online sonuçta datalarını okuyup memory yapan ramin işleyecek olan işlemcin ekran kartı yardımcı görevde anasını satayım. Bilemedim. Eğer clientle oynama yapılmadıysa oyun yüklenirken bir şeyler okunmuyor da olabilir. Bunun sebebi ramdir (ssd) loading kısmı ram slotlarına ait.
    " İnsan umutları hakkında endişe duyar . " - XapreLLa

Junior Member
    Arkadaşlar ne yaptı isem olmadı. Konuda ki herkesin yorumlarını okursanız anlayacaksınız.
    Son çare format ile düzeldi. Şu an her hangi bir sorun yok teşekkür ediyorum herkese