Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Exclamation Knight Royale etkinliği hk.

Etkinlik gelir gelmez içerde ittifaklar başlamış. İki kişi birlikte dolanıyor ve istisna değil bir sürü yapan var bunu. Bu akşamki knight royale'de yine iki kişi bir olup kestiler beni ve beraber devam ettiler. Sevdiğim bir etkinlik adamlar zehir ediyor. Lütfen kontrol edin şu etkinlikleri bu tarz oyunculara yaptırım uygulayın artık ya.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Pm alma kapatılmış, eskiden damage kısmında miss geçen yerden isim öğrenme kapatılmış. Bunların yapılmasının sebebi bu adamları eskiden report ediyorlardı ve cr için emek verilmiş oluyordu yönetim tarafından. Kardeş yani sen o adamları raporlayama diye bile ellerinden ne geliyorsa yapmış adamlar. Ne bekliyorsun ? Bu kadar koruyanı varken neden yapmasın adamlar ittifak ? Duvarın içine girip son 2 kişi kalınmasını bekleyen adamı bile raporlayamıyorsun artık. Adamı o duvarın içinde görüyorsun ama bir şey yapamıyorsun.

Senior Member
    Az önce video açık girmiştim bir teaminge denk geldim . 2 kişilerdi 1 tanesini kesip reportlayabildim . Şimdi ben diğer kişiyi nasıl reportluyacağım ?

Junior Member
    Dediğin gibi valla hocam. Bilgisayar video açınca kasıyor zaten reportlama şansım yok kaldı ki arkadaşın dediği gibi pm'i alamıyoruz kim olduğu belli değil. Etkinlik alanında gezinip teaming yapan bir takım oyunculara ciddi yaptırımlar uygulansa kalan oyuncular da ondan sonra yapmaya korkar diye düşünüyorum. Hayır 5-10 dakika önceden hazır bekliyorum tıklayabilmek için içeri girdikten 2dakika sonra iki kişi gelip birlikte kesiyorlar beni.
    Last edited by xMakhWelo; 08-28-2021 at 08:41 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by lVera View Post
    Az önce video açık girmiştim bir teaminge denk geldim . 2 kişilerdi 1 tanesini kesip reportlayabildim . Şimdi ben diğer kişiyi nasıl reportluyacağım ?
    some knight online problems

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lVera View Post
    Aynısı hemen hemen benim başıma geldi ben 3 kişiye denk geldim hiç birinin pm sini alamadım yok hiç değilse öldükten sonra hemen bölgeden atmasa pmler aktif olsa rapor yapmak daha kolay olacak.

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    3 4 ay önce geldiğinde de böyleydi değişen hiçbir şey yok, söylenene göre "teaming" yapmak yasak ama teaming yapanları raporlayamıyorsun, zar zor reportlanacak bir ortam oluşuyor "nizami bir şekilde" video alıp reportlıyorsun ama ne ceza alan var ne bir şey kendi kendimize kuruntu yapıyoruz.Şu etkinliğin ödülü "elma" dahi olsa bunlar yine böyle ittifak yaparak oynamaya devam eder.Knight royale'e girip bu ittifaklarla uğraşacagım sürede dizi izlemeye devam ediyorum keyfimi bozmuyorum, sizler 2 günde bunaldıysanız bulun 3 5 kişi sizde ittifak yapın.

Senior Member
    Böyle bir ortam olacağını bile bile GM ler girip bakmıyor. Günde 1 kez girip 15 gün ban atacaksın bak bakalım bidaha oluyor mu.

Junior Member
    Bugün de 4 kişi teaming yapıp kestiler beni. Lütfen şu etkinliği kontrol edin, edemiyorsanız da kaldırın hiç girip boşuna sinirlenmeyelim teamlara ölünce.