Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 44 of 44
    Buradan Eryudes'e sesleniyorum. Daha önceki forum mesajlarına baktım da. Demişsin ki; '...Eğer elinizde bir kanıt varsa sunun lütfen..' . Peki sen suçsuz yere TPT diye banladığın kişilere bir kanıt sunabilcek misin? Bir diğer söyleyişin de '....bilet gönderdiğinizde hesabınız kesinlikle incelenmektedir.....' Bana gönderdiğiniz mesaj 'Daha önceki ticketlarda bilgilendirme yapılmıştır' idi. Peki nerede inceleme? Nerede kanıt?

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by xydonisemperor View Post
    Buradan Eryudes'e sesleniyorum. Daha önceki forum mesajlarına baktım da. Demişsin ki; '...Eğer elinizde bir kanıt varsa sunun lütfen..' . Peki sen suçsuz yere TPT diye banladığın kişilere bir kanıt sunabilcek misin? Bir diğer söyleyişin de '....bilet gönderdiğinizde hesabınız kesinlikle incelenmektedir.....' Bana gönderdiğiniz mesaj 'Daha önceki ticketlarda bilgilendirme yapılmıştır' idi. Peki nerede inceleme? Nerede kanıt?
    Selam,

Ekibin tarafınıza kanıt sunma gibi bir zorunluluğu bulunmuyor. Buna en basit neden olarak sunulacak kanıt karşısında önlem alınabilir diyebilirim. Bilet göndermeniz durumunda ise hesabınız detaylı bir şekilde incelenir ve tarafınıza nihai karar iletilir. Buna rağmen itirazınız devam ediyor ise yasal yollara da başvurabilirsiniz, yasal haklarınızın mevcut olduğunu hatırlatmak isterim.

Yazımın başında da belirttiğim gibi, Eryudes'e seslenmiştim. Eğer sizin yanıt vermenizi isteseydim moderatörler lütfen yanıt verin yazabilirdim.

Junior Member
    Eyvallah saygı duyuyorum, işiniz de çok yoğun kabul ediyorum. Ama şu reportuma eryudes bi sen de bak adam 1 aydır hep aynı macro. Yaw video cektim. Report ettim felan falan. Artık kendimi suçlu görmeye başladım , benmi hatalıyım diye. Ozaman 1 soru: sadece TS basmak için kullanılan macro cezaya dahil değil mi? Dahilse reportta ben haklıyım rahatlarım, değilse soleyin pmden veya burdan bende boşuna zamanınızı almayayım?