Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 44
    Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by xserkan1984 View Post
    Npointe sahip giremedigim charım başka yok
    Lütfen özel mesajınızı kontrol eder misiniz?

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

28.08.2021 tarihi itibariyle işleme alınan oyuncu sayımız 382.

Bu oyuncularımızın hesapları TPT, Makro ve Pedal kullanımı nedeniyle işleme alınmıştır.

Bu tür durumlara düşmemek adına lütfen bilgisayarınızda bulunan illegal yazılım ve pedalları kaldırdığınızdan emin olun. Ceza alan oyuncularımızın bu durum hesap sicillerine işleyecek ve tekrarlamaları halinde hesapları süresiz olarak kapatılacaktır.

Unutmayın, illegal program kullanan oyuncular hakkında cezai işlem uygulamaya devam edeceğiz.

Donanımsal olarak yapılan makrolar yasak mı?

-Evet, yasak. Oyun içerisinden yapılan kontrollerde eğer makro olduğunuz ortaya çıkarsa zindana gönderilirsiniz.

Peki donanımlarım Xigncode taramasında çıkıyor ve bu yüzden mi zindana gönderiliyorum?

-Hayır, Xigncode taramalarında donanımsal makrolara bir işlem yapılmıyor. Üçüncü parti program kullanan ve kayıt altına alınan oyunculara işlem uygulanmaktadır. Örneğin; Capslock, Actool ve diğer makro yazılımları.

Kullanmasam bile bilgisayarımda donanıma ait makro programı bulundursam zindana gönderilir miyim?

-Hayır, donanımsal yazılımlara herhangi bir işlem uygulanmamaktadır. (*Donanımsal program olsa bile oyunumuz üzerinde kullanırsanız ceza alabilirsiniz.)
    Üçüncü parti program (donanımlar harici) bilgisayarınızda bulunuyorsa silmeniz sizin için iyi olacaktır. Olası taramada ya da oyuna girişlerinizde Xigncode tarafından yakalanmanız mümkün.

Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

NOT 2: Makro nedeniyle 3 defa ceza alan oyuncularımızın hesapları otomatik olarak süresiz ceza ile kapatılacaktır!

Teşekkürler,

NTT Game || Knight Online Takımı
    kesinlikle kabul etmiyorum . hata olasılıgı 0 diye bir sey yok. ben 2 defa hapise düsdüm . ilkinde önceden oynadıgım pvp lerde kullandıgım ve suan oyunda calısmayan capslock macro yu kullanıyor diye kayıt ettiniz. kullanmadıgım halde kabul ettim cezamı ve hapisden cıkarıp bilgisayarı temizledim. ama 2.ci defa busefer bilgisayarda hic bise yokken tekrar hapise atmanızın acıklması yok. bilet gönderdim copy post hesabınız macro nedeniyle ceza aldı dicek. program adı yazılım adı yazılmıcak ve ben neden haksız hapis yediğimi anlamadan beklicem

kolay gelsin bir sey sorcam 15 gündür kasıyorum dc preyle adamlar gelıyor clanlı slotu verli konusuyor vermessen yapacagımı biliyorum diyor genei kastıgım slotta char yatıyor sonra aksam eve gelınce banlanıyor bu nasıl iş anlamadım

Bende hiç bir şey kullanmadığım halde 2 kere haksız yere hapise atıldım oyuncu olduğumuz için çıkardık sadece bdw chaos girdim ban atmışlar hile yok birsey yok hani desemki hile var chaosda birinci olayım sonuncu oluyorum exp için giriyorum nasıl bi saçmalıktır ban atmışlar.

Junior Member
    Şaka mısınız siz?
    Mitril görevi ve bdw harici oyuna girmediğim çarım hapse düşmüş.

Quote Originally Posted by satacamaq1 View Post
    Şaka mısınız siz?
    Mitril görevi ve bdw harici oyuna girmediğim çarım hapse düşmüş.
    Selam,

Cezanız hakkında itirazınız var ise bilet gönderebilirsiniz, forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Ek olarak forumda yeni olduğunuz için aşağıya forum kurallarını bırakıyorum.

Forum Kuralları

Junior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Cezanız hakkında itirazınız var ise bilet gönderebilirsiniz, forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Ek olarak forumda yeni olduğunuz için aşağıya forum kurallarını bırakıyorum.

Forum Kuralları
    Destek veremeyeceğinizi bildiğim için sizden destek istemedim zaten. Forumu kullananların bu durumu bilmesi için yazdım

İtiraz etsek ne değişiyor hiç birsey karşımızdakiler robot gibi kopyala yapıştır cevaplar veriyor ben derdimi anlatıyorum hakaret eder gibi aynı cevabı veriyorlar.

Quote Originally Posted by ogzky View Post
    İtiraz etsek ne değişiyor hiç birsey karşımızdakiler robot gibi kopyala yapıştır cevaplar veriyor ben derdimi anlatıyorum hakaret eder gibi aynı cevabı veriyorlar.
    Verilen yanıtlar bahsettiğiniz gibi "kopyala-yapıştır" değildir. Destek bölümünde bazı durumlar için belirli kalıp mesajlar vardır ve bu kalıp mesajlar ile yanıt verilmektedir. Bu sebeple bu şekilde algılamış olabilirsiniz ancak destek ekibi detaylı inceleme yapmadan tarafınıza dönüş sağlamaz.

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Verilen yanıtlar bahsettiğiniz gibi "kopyala-yapıştır" değildir. Destek bölümünde bazı durumlar için belirli kalıp mesajlar vardır ve bu kalıp mesajlar ile yanıt verilmektedir. Bu sebeple bu şekilde algılamış olabilirsiniz ancak destek ekibi detaylı inceleme yapmadan tarafınıza dönüş sağlamaz.
    Cevabın için teşekkür ederim.Ben hayatımda macro nedir bilmem sistem eski 30 tllik klavye mouse var macrodan ban yedim derdimi anlattım iki kelimelik cevap verdiler.