Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Angry %5 exp kaybettim

CZ CHAT GÖREVLERİNİ YAPARKEN BİR ANDA DİSCONNECTED UYARISI VERDİ. TELEFONUMU KONTROL ETTİĞİMDE HERHAGNİ BİR ARAMA GELMEMİŞ. DOLAYISIYLA DA BAĞLANTI KOPMAMIŞTI. OYUNA TEKRAR GİRİŞ YAPTIĞIMDA SLOTLAR TARAFINDAN ÖLDÜRÜLMÜŞÜM VE %5 EXP KAYBETTİM. OYUN ESNASINDA GENİE AÇIKTI FAKAT BAĞLANTI KOPANA KADAR SALDIRIYA DEVAM ETTİĞİ İÇİN OYUN HATASI SEBEBİYLE YAKLAŞIK 105M EXP ÇÖPE GİTTİ. ACİLEN Bİ ÇÖZÜM GETİRİLMESİNİ ARZ EDERİM. SONUÇTA BİZ BU OYUNA ''PARA ÖDÜYORUZ'' DOLAYISIYLA DA KALİTELİ HİZMET BEKLİYORUM. SAYGILARIMLA

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ:
    https://www.hizliresim.com/fxjeolw
    Last edited by NightOwl; 08-28-2021 at 05:16 PM.

Senior Member
    Aaah ah değerli kardeşim ah .

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Bu durumda yapılabilecek bir telafi maalesef bulunmuyor. Anlık bağlantı kopması yaşamış olabilirsiniz, bahsettiğiniz şekilde bağlantı kopmadan oyundan atması gibi bir durum söz konusu değildir. Ek olarak forumda yeni olduğunuz için aşağıya incelemeniz adına forum kurallarını bırakıyorum.

Forum Kuralları

Member
    Nickname
    HAIOHAIO
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    OHAAA exp'e yatmış!! Derhal gm ekibini devreye sokun, arkadaşın exp'ini verin, ayrıca kaybettiği her saat için 5m ateşleyin

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Kardeşim 30 taş almaktan aciz misin üstüne?

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by FurkanOld View Post
    CZ CHAT GÖREVLERİNİ YAPARKEN BİR ANDA DİSCONNECTED UYARISI VERDİ. TELEFONUMU KONTROL ETTİĞİMDE HERHAGNİ BİR ARAMA GELMEMİŞ. DOLAYISIYLA DA BAĞLANTI KOPMAMIŞTI. OYUNA TEKRAR GİRİŞ YAPTIĞIMDA SLOTLAR TARAFINDAN ÖLDÜRÜLMÜŞÜM VE %5 EXP KAYBETTİM. OYUN ESNASINDA GENİE AÇIKTI FAKAT BAĞLANTI KOPANA KADAR SALDIRIYA DEVAM ETTİĞİ İÇİN OYUN HATASI SEBEBİYLE YAKLAŞIK 105M EXP ÇÖPE GİTTİ. ACİLEN Bİ ÇÖZÜM GETİRİLMESİNİ ARZ EDERİM. SONUÇTA BİZ BU OYUNA ''PARA ÖDÜYORUZ'' DOLAYISIYLA DA KALİTELİ HİZMET BEKLİYORUM. SAYGILARIMLA

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ:
    https://www.hizliresim.com/fxjeolw
    oyuna para ödemek zorunda değilsin. Ben müşteriyim haklıyım arayışından lütfen vazgeçin.
    senin yaptığın benzetme bu , bir hotele gidiyorsun ve gece uyurken yataktan düşüyorsun , kafan çatlıyor ve kan akıyor , sonra resepsiyona gelip kanı geri istiyorsun. Ben gerçekten bir hotel personeli olarak seni orada tekme tokat döverim açık olayım iyi dayanıyorlar

Senior Member
    Yani bir sürü alternatifin varken, 100% scroll var, geçen 90% scyi npcde satıyordu, 80% var,ucuza 60%var. , premiumlu %50 daha az exp kaybetme de var. Para vermek istemeyene 30 taş alternatifi de var. 100m exp kaybettim diyorsun millet yarım milyar, 1 milyar kaybediyor bazen bir ölüşte.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    adamın üzerine o kadar gitmeyin.
    belki adam oyunda yenidir diğer seçenekleri bilmiyordur.
    insanlık halidir.

Junior Member
    Bilip bilmeme meselesi değil kimseye gel beni 2dk kaldır diye yalvarmak istemiyorum. Evet 30 taş dediğin npcden alsak bile 600k yapıyor ancak rez pri olmadan sadece süs. Bugün bu durumu 4 5 defa yaşadım her defasında yanımda köle gibi rez pri taşıyamam. Sadece oyundan kaynaklı bi sorunu sürekli yaşadığımı ilettim. Hata internetimden değil xigncode kaynaklı bir durum. Bu arada o otelde çalışan arkadaşa da söyleyin kalkıp herhangi bir müşteriyi döverse geri kalan ömrünü mahkemelerde geçirir hadi eyw

Junior Member
    Oyuna para ödemek zorunda değilsin diyen arkadaşa sesleniyorum. Oyun genel olarak pay to win'e dayalı bir oyun. Sadece trade açabilmek için bile 40 TL içeriye sokman gerekir en az. Genelde czde takıldığım için sürekli peri + DC kullanıyorum. 50 TL'lik otobüs biletinde bile hakkımızı arayabiliyorsak şuan bu konuda hakkımı aramam gayet normal.

Tags for this Thread