Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 46
    Senior Member
    Eryudes, bak yaşım senden büyüktür twitch de fln yayınlarını izliyorum bazen, ama diyorsun ki eleştiriye daima açığız. emin ol bu konuya sen değil de bi moderatör cevap yazsaydı konu kapatalıp arkadaş forumdan uzaklaştırılır bu konu da silinirdi (kendimden biliyorum.) . arkadaşın haklı olduğu yerler var. sizin de haklı olduğunuz yerler var ama en basitinden ben birşey soracağım. Burada arkadaşı canlı olarak banlamışsınız. illegal program kullanıyorsa bravo orası ayrı. Bu kadar hızlı çalışabiliyorsanız neden insanların canını en çok sıkan htb/htc gibi suistimal edilen slotlar ya da uruk blade'de günlerce kasan magelerin slotları günde bir kere olsun geziliyor mu? ıllegal olduklarına kanıta gerek yok en basitinden bu adamlar devamlı ts'li.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Eleştiriye daima açığız. Oyuncularımız özellikle daha önce ceza alan veya bir sebepten dolayı zarar görenler eleştiri yapacağım diye asılsız suçlamalar ile konu açması, bunu eleştiri olarak kabul edeceğimiz anlamına gelmiyor. Konuyu kapatmama sebebim eleştiri ile asılsız suçlamalar arasındaki farkı anlayabilmeniz için.

Hesabınız ile ilgili detaylı bilgiyi sadece destek ekibi üzerinden alabilirsiniz. Eğer VPN kullanıyorsanız, hesabınız aynı VPN'i kullanan illegal kişiler yüzünden ceza alabilir. Bu yüzden üçüncü parti program kullanacağınız zaman sorumluluk tamamiyle size aittir. Eğer VPN konusunu forumda konu açarak sorsaydınız, hem moderatörlerimiz hem de GM'ler size sorun yaşayabileceğinizi söylemiş olurlardı.
    Vpn kullanmadan önce ilk buraya gelip konu açtım hiçbiri seni hapse atcağız demedi.
    Vpn hakkında çok bilgisiz oyuncular var sırf bu yüzden hapise düşüp banlananlar var ve niçin banlandıklarını bile bilmiyorlar.

Bilet olayına gelirsek merhaba yazarsam dahi suç kesin kabul ettikleri için otomatik mesajlar atılıyor.Hiçbir şekilde derdimizi kimseye anlatamıyoruz.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by mert___35 View Post
    Eryudes, bak yaşım senden büyüktür twitch de fln yayınlarını izliyorum bazen, ama diyorsun ki eleştiriye daima açığız. emin ol bu konuya sen değil de bi moderatör cevap yazsaydı konu kapatalıp arkadaş forumdan uzaklaştırılır bu konu da silinirdi (kendimden biliyorum.) . arkadaşın haklı olduğu yerler var. sizin de haklı olduğunuz yerler var ama en basitinden ben birşey soracağım. Burada arkadaşı canlı olarak banlamışsınız. illegal program kullanıyorsa bravo orası ayrı. Bu kadar hızlı çalışabiliyorsanız neden insanların canını en çok sıkan htb/htc gibi suistimal edilen slotlar ya da uruk blade'de günlerce kasan magelerin slotları günde bir kere olsun geziliyor mu? ıllegal olduklarına kanıta gerek yok en basitinden bu adamlar devamlı ts'li.
    Devamlı TS'li olmaları onları birer illegal oyuncu yapmaz. Şuan size bu mesajı yazarken bile kontrollere devam ediyorum. Şuana kadar makro ve TPT kullanan hesaplar hakkında işlem yaptım. Slotlarda sürekli bu oyuncuları görmeniz veya onlarla mücadele edememeniz dediğim gibi illegal oldukları anlamına gelmiyor. İllegal olanları ise oyunda barındırmıyoruz.

Quote Originally Posted by kemec1986 View Post
    Vpn kullanmadan önce ilk buraya gelip konu açtım hiçbiri seni hapse atcağız demedi.
    Vpn hakkında çok bilgisiz oyuncular var sırf bu yüzden hapise düşüp banlananlar var ve niçin banlandıklarını bile bilmiyorlar.

Bilet olayına gelirsek merhaba yazarsam dahi suç kesin kabul ettikleri için otomatik mesajlar atılıyor.Hiçbir şekilde derdimizi kimseye anlatamıyoruz.
    Bilet üzerinden size otomatik yanıt verilmez. Hesabınız incelendikten sonra cevap hızı arttırılmak için kullanılan şablonları kullanarak durumunuza uygun olan yanıtı alırsınız. Kısacası, bilet gönderdiğinizde hesabınız kesinlikle incelenmektedir. VPN konusunda forumda bugüne kadar çok fazla konu açıldı ve verdiğimiz yanıtlar hepsinde aynı oldu. Eğer VPN kullanıyorsanız, hesabınızın ceza alma ihtimali mevcuttur. VPN olarak bilinen ara bağlantılar genellikle illegal oyuncular tarafından kullanılıyor. Bu tür ortak bağlantılar ise oyuncuların hesaplarını riske atmaktadır.

Hayretle yorumları okuyorum eryudes size daha nasıl yardımcı olabilir arkadaşlar. Asılsız iddialarda bulunmuşsunuz adam size kanıt gösterin diyor. Heryerde koxp var hileci var macrocu var diye yalanlar söylüyorsunuz valla ben siriusdayım vereyim karakterimin nickini siz gösterin bana oyunda birtane koxperde bakalım. Eskiden partilere koxp yok diye oyuncu almıyorlardı artık insanlar genie altı macro açmaktan korkuyor farkındasınız değil mi bu durumun bu kadar nankör olmayın oyunu 1 yıl 2 yıl oynayıp sonra bırakıp hiç bir halltan çakmayan tiplere Sayın eryudes durmuş düzgün uslüple uyarıyor ve bilgilendiriyor yav inanın siz bu uslübu bile haketmiyorsunuz Asılsız iddialarda bulunuyorsun ona buna sallıyorsun ama hesabında Koxp kullanıldığı tespit ediliyor karalayarak hiçbiryere varamazsınız. Bazı şeylerin gelişmesini istiyorsanız gmlere nasıl geliştirebilicekleriyle ilgili önerilerde bulunursunuz. Cheat reports a gelirsek bir kaç kez attıgım koxperın banlanmadıgına şahit oldum ancak bir çoğu banlandı yaklasık 6 7 raporum var cr geçmişimde görünüyor. Bizzat koxper olanları halletiler bile sadece süreç biraz zayıf oda yoğunluktandır diye düşünüyorum. Eskiden k2 zamanlarında yılı tam hatırlamıyorum tamamen gerçek hikayemi anlatıyorum edana sunucusunda gem pazarım vardı 2 bilgisayar ile yapıyordum Ozaman ki gmlerle öyle forumdan felanda iletişime geçilmiyordu twitter üzerinden etiketeyip koxper bildirimi yapılıyordu.. Ozamanlar yabancı bir pazarcıyla oyunda piyasa içi çok çatışmamız oluyordu yani fiyat düşürme vs gibi ozaman pazar tutma vs yoktu.
    O yabancı oyuncu twitterdan beni nickimi etiketleyip hile kullandığımı multiclient kullandığımla ilgili twitler attı gmlere ve hesabım banlandı. Ne bir değerlendirme ne bir soruşturma hiçbirşey yok sadece bir yabancının attığı twit yuzunden hesabım kapatılmıştı. Şimdi ise cr denen sistem var bir problem varsa adam soruşturuyor hesabını kontrol ediyor ona göre banlıyor açıyor veya işlem yapıyor siz bunuda beğenmiyorsunuz. Abi türk milletinin hiçbirşeyden memnun olmaması beni benden alıyor yav yapımcı firmaya laf edersinde bu adamlar ne yapsın sizin için ben onu anlamadım ulan daha konuşmayı bilmiyorsun adamı asılsız iddialarla suçluyorsun adam sana düzgün bir biçimde varsa kanıtın konuş diyor onu bile yapamayıp hala çirkef çirkef laf atıyorsun. Ben bu adamın yerinde olsam tenezzül edip size cevap bile vermem.
    Last edited by NoAngel; 08-28-2021 at 03:17 PM.

Senior Member
    Valla degerli eryudes, tek tek cevap yazdigin icin tesekkur ederim. Dedigin gibi yogun bir tempoyla bu işlemlerl ilgileniyorsan, tesekkur edebilirim sadece.

Junior Member
    Eline sağlık bilader. Eryudes sabrına hayran kaldım. Helal olsun. 3 5 kişi acısını buradan çıkarmaya çalışıyor. Eryudesi yedirtmeyiz kimseye.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    NTT Game takdir ediyorum politikalarıyla özellikle GB yi ayarlayarak oyunda farm işini iyi kurtarıyorlar ama koxp illegal makroyla uğraşmak cidden zor.

Junior Member
    forumda takılmam ama yazma gereği duydum. bu tür konuşma tarzlarına sabırla cevap vermen takdir edilesi tebrik ediyorum Eryudes.

Senior Member
    eryudes merak ettiğim bir konu var hazır seni yakalamışken cevap verirsen çok mutlu olurum.

aracı site 42tlye satıyor nttgame kendi portalında 42.5'a 5 doların karşılığı 41 lira 70 kuruş kimse kar koymadan mal satmaz mantığıyla bakarsak sizin her zaman aracı siteden 50 kuruş 1 tl ucuza satmanız gerekirken neden hala pahalıya satıyorsunuz hiç güncellenmiyor?

Junior Member
    Eryudes'i tebrik ederim. Yorumları okurken ben sinirlendim, çok tahrik edici konuşmuşlar ama Eryudes yine de yardımcı olmaya çalışmış.