Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 46
    Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LUKASS46 View Post
    Seni gerçekten kaale almıyorum dostum, kafana göre ban atıyorsun, bırak şimdi yok size acıkladım falanı filanı, altarda milyarlarca kasılan sloth taşlarını Domenico yayında ifşaladı bu videoyu herkez izledi, bırak şimdi hiç böyle olay olmamış gibi davranmayı, Nedense youtube daki bu videolar kaldırılmış, çünkü örtpas edilmiş, haksızsın dostum yedigin paranın hakkını vermiyorsun, allah büyük, sen böyle kafana göre onu bunu banlayıp bide utanmadan o banladıgın insanların parasını yemeye devam et, sen knightın allahıysan senden büyük harbi ALLAH var, skıntı yok yani, istedigin kadar ban at, sadece senin şu rezil haline gülüyorum yazdıgın yazıları kaale bile almıyorum sadece gözüme çarpanlara cevap veriyorum, sen kendini durduk yere savundukca biz sadece senin ifşa oluşuna gülüyoruz dostum.
    Eyer haklıysan konuyu kapatmazsın dostum, ama tabiki herzaman yaptıgınız gibi, en son yazıyı siz yazıcaksınız yalanlı dolanlı, sonrada konuyu kapatıcaksınız, kendinizi haklı göstermeye çalışırken kan ter içinde kalıyorsunuz çok yazık gerçekten halinize acıyorum, 20 yıldır oynuyorum bu oyunu, buzaman kadar harcadıgım paralardan senin cebine giren paralar sadakam olsun dostum ailene benden ekmek götür, yıllardır yaptıgın gibi şimdi yol al.
    tpt ne onu bile ilk defa bu eryudesden ögrendim
    Burada şikayette bulunan okadar insan haksız bi sen haklısın dimi gm oldugun için, ya eryudes sadakanı topladın yol kardeşim hadi
    Daha fazlası yok dilenme hadi olum hadi
    Bide bi ton sayfalarca yazı yazmış bişeyi açıklamak zorunda deilsin, zaten suçlu ve rezil rüsba olmuş sözde gm sin, altarda calınan milyarlarca sloth taşı konusunu actıgımda nedense bu gmler e bişeyler oluyo hemen ban atıp susuturuyorlar, sabah 5 gibi herkez uyurkende konuları siliyorlar
    Quote Originally Posted by str_tzZH5AhM View Post
    Ben size ne dedim arkadaslar? Herzaman yaptiklari gibi, beni konudan uzaklaştirmak için forumdan banlayacaklar ve en sonunda kendisi sayfalarca yazi yazicak ve böylece kendisini hakli çikaricak. Bakin lukas hesabimi sinirsiz banladi hem forumdan hem oyundan, bunlar böyle nankörler olm işte yillarca karinlarini doyurursun ailelerinin karinlarini doyurursun ama hirsizliklarini ortaya cikardigin zaman böyle örtpas ederler bi şekilde.
    Quote Originally Posted by str_tzZH5AhM View Post
    İstedİgİn kadar banla olm sen rezİl rÜsbanin tekİsİn hirsiz bİr pİslİgİn tekİsİn , ama yİnede sana sadaka tÜkÜrmeye devam edİcem
    hadİ yol al Şİmdİ nankÖr.
    Kanıt bulamadığınız için asılsız suçlamalarınıza devam edip, aklı sıra burada kendinizi haklı görmeye devam ediyorsunuz. Kişisel olarak kendinizi haklı görmeye devam edebilirsiniz fakat asılsız suçlamalara kanıtsız bir şekilde devam edemezsiniz. Bu kadar rahat bahsedebiliyorsanız, kanıtta gösterebilirsiniz değil mi?

Kanıt göstermeniz için konuyu açık bırakıyorum. Kanıtsız geldiğiniz her forum hesabınız kurallar gereği kapatılmaya devam edilecektir. Hesabınıza gelecek olursak, diğer hesabınız ile kullandığınız illegal programın adı bile belliyken inkâr etmeniz oldukça komik. Muhtemelen satın aldığınız kişiler size ban yememe garantisi verdi ve bir süre kullandınız ama ardından taramaya yakalanıp ceza aldınız. Sonrasında da buraya gelip ben legalim, ben TPT bilmiyorum demek çok ama çok komik kaçıyor.

Senior Member
    Her servera özel Gm atayıp oyun içi anlık soru,şikayet,öneri ve illegal bildirimi yapabilsek güzel olurdu.

Her macro için video çek,upla,konu aç. 5-10 defadan sonra bayıyor cidden.

Bizim insanımız da işine gelmeyen her şeye illegal deme gibi bir huyu var o sıkıntı atlatırsak güzel olacak.

Kutu alamıyor. hile diyor.
    İtem basamıyor, başkaları basıyor. destekli diyorlar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by IScamander View Post
    Her servera özel Gm atayıp oyun içi anlık soru,şikayet,öneri ve illegal bildirimi yapabilsek güzel olurdu.

Bizim insanımız da işine gelmeyen her şeye illegal deme gibi bir huyu var o sıkıntı atlatırsak güzel olacak.

cok mantıklı ANLIK bildirim platform u discord ama İŞLEM SIRASI CR vaad edilen sre uzun şahsen karşımdaki kişi 4 gündür çoktan masraf konusunu elde etti ban yese bile bunun tek zararla olaydan çıkan kişi ben olacağım.
    genede VARDIR Bİ BİLDİKLERİ deyip beklemekten başka yol gözükmüyor malesef..

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Ben sadece buna soru soruyorum. Ben adamı oyunda uçarak ft alanına ya da draki girişine giderken görüyorum ve discord üzerinden şikayette bulunuyorum. Adam daha sonra koxp ile ftye drakiye falan giriyor. Bu adamı şikayet ettiğim zaman neden xigncode taraması yapılmak yerine "Acaba adam şu an uçuyor mu dur bi bakayım" kafası ile bakıp da adam o saniye uçmuyorsa ve oturuyorsa NEDEN CEZASIZ kalıyor ? Hemen şu saniye sana defalarca raporladığım ve 3 serverın 3ünde de koxp ile charlarını etkinliğe sokan bir adamın nickini verebilirim defalarca raporladım ama banlayan olmadı. Kontrol çok yüzeysel adam uçmuyor bizi farketti oturuyor o yüzden banlayamam gibi bir şey olabilir mi ya ? Kontrol etmek ister misin ? Sana tek nick veririm 5 account banlamak zorunda kalırsın. İşte burada da ekonomik kaygılar yüzünden bu insanlara ban atılmadığını düşündürtüyorsunuz insana. Bakın bunu düşünüyorum demiyorum siz düşündürtüyorsunuz.
    Bahsettiğiniz durum oyun içerisinde sıklıkla karşılaştığımız "Visual Bug" adlı bir görsel sorun nedeniyle cezasız kalmaktadır. Genellikle bu tür oyunlarda bağlantı sorunları nedeniyle oyuncunun sunucu ile arasındaki olan iletişimde gecikmeler yaşanır ve anlık olarak sıçramalar, uçmalar ve ortadan kaybolmalar gözükebilir. Bu tür durumlarda eğer yine GM ekibi %100 emin değilse işleme almak yerine takibe alır. Eğer ban atılmadığını savunuyorsanız, forumumuza açtığımız ban konularını ve sayılarını görebilirsiniz. Daha yakın geçmişte yaklaşık 1100 civarı illegal oyuncu, oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıldı.

Quote Originally Posted by IScamander View Post

Asıl sorun burada başlıyor. Raporları incelediğimizde bunların açık ve net şekilde %95'lik kısmının asılsız olduğunu görüyoruz. Oyuncular bulundukları slotlarda mücadele edemediğinde ya rakibini kızdırıp küfür ettirip ardından banlatmaya çalışıyor ya da asılsız ithamlarda bulunup bildirimde bulunuyor. Gün içerisinde 100 rapor alıyorsak bunun sadece 5 veya 10 tanesi doğru oluyor.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Bahsettiğiniz durum oyun içerisinde sıklıkla karşılaştığımız "Visual Bug" adlı bir görsel sorun nedeniyle cezasız kalmaktadır. Genellikle bu tür oyunlarda bağlantı sorunları nedeniyle oyuncunun sunucu ile arasındaki olan iletişimde gecikmeler yaşanır ve anlık olarak sıçramalar, uçmalar ve ortadan kaybolmalar gözükebilir. Bu tür durumlarda eğer yine GM ekibi %100 emin değilse işleme almak yerine takibe alır. Eğer ban atılmadığını savunuyorsanız, forumumuza açtığımız ban konularını ve sayılarını görebilirsiniz. Daha yakın geçmişte yaklaşık 1100 civarı illegal oyuncu, oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıldı.
    Sen beni aptal yerine koymaya çalışıyorsun ya merak etme visual bug ile illegali ayırabiliyorum. İddiaya girelim ? Sana nickini vereyim kontrol et ben haklıysam adamın tüm charlarını banlarsın sen haklıysan benim charımı banla. Kontrol edersen zaten sadece bu hesabım var içinde bolca 83 -82 char var bir çok serverda Bak ben bu kadar eminim. Peki ya sen ?

Senior Member
    öyle yada böyle bu oyun çocuk işi değil arkadaşlar gm gözden kaçırsa bile gözlüklü yakalıyor yine ban atılıyor bugün 20 dolara alınan pubg steamde bile hile çıkıyor kayıt olması ve oynaması ücretsiz olan bi oyunda hilenin biteceğini düşünmeyin gm şu an her şeye cevap veriyor kanıtlı bi şey sunsanız cevap vermese öyle konuşun ama dedim dedi diyo demiş veya öyle olmuş diyerek bi yere varamazsınız

Senior Member
    Bu forumda eleştiriye açık olmalısınız.Yoksa ciddi bir şekilde başınız ağrayabilir.Kimse erişlmez değildir.
    Herkeste biliyor ki koltuklarda kırılır saraylarda yıkılır.Küfür hariç bırakın insan düşüncelerini söylesin.
    Kendime geleyim 2 hafta önce charı hapise atmışsınız.Ne için atıldığımı bilmek istiyorum.Pcm in hangi yerinde neler saklıymış öğrenmek hakkım.
    Pcmde hiçbir zaman xosp macro olmadı sırf vpn kullandık diye hapise attınız.Ciddi bir şekilde insanları mağdur ediyorsunuz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhabalar,

Yaptığınız asılsız suçlamalar ile beraber gelin beraber bir sizin hesaplarınıza bakalım.

1- Yaptığım incelemeler sonrasında "FARM" harici oyunda, oynadığınız bir karakterinizin olduğunu göremedim.
    2- Hesabınızın daha önce birden fazla "TPT" sebebiyle kapatılan hesaplarla eşleşmesi de ayrıca trajikomik. Sayenizde mevcut hesabınızda kapatılmıştır. Bunun için teşekkür ederiz.
    3- Oyunu oyun olarak oynadıktan sonra istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Fakat bunlar oyun kuralları dahilinde olması zorunludur. Eğer kurallara uymadan oynamak istiyorsanız, buna izin veremeyiz.

Gelelim asılsız suçlamalarınıza;

1- Her yer illegal oyuncu dolu ve GM'ler yok.
    C- GM'ler 7/24 saat fark etmeksizin oyun kontrollerini yapmaktadırlar. Haliyle şuan size bu mesajı yazarken bile hesabınızı kapatmış olmamız bunun büyük bir göstersi olabilir. Her yer illegal oyuncu dolu tabiriniz ise sanırım sizin görüşünüz. Çünkü mevcut eşyalarınız ile herhangi bir slotta yarışamadığınız diğer oyunculara bakarak böyle bir tabir kullanmanız oldukça komik. Çünkü farm eşyaları ile oyuna emek vermiş bir oyuncu ile müdacele etme şansınız oldukça düşük. Bu yüzden etkinliklerden elde ettiğiniz kazançları karakterlerinizde kullanmanızı tavsiye ederiz.

2- Orada burada MOB çıkartıp, kafasına göre eşya alıyor.
    C- Burada ne demek istediniz açıkçası belli bile olmuyor. Eğer bahsettiğiniz Summon Staff ve diğer benzeri eşyalar ise bunu siz de yapabilirsiniz.

3- Çoluk çocuk küfür ediyor.
    C- Küfür konusunda üstünde titizlikle duran ve inceyelen sanırım bizden başka firma yoktur. Hatta çoğu zaman küfür konularında yasalarımız gereği çoğu oyuncumuza da destek sağlamışlığımız, savcılıkla beraber çalıştıklarımız bile olmuştur. Sizlerde yasal haklarınızın farkında olarak ilerlerseniz belki daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Bunun dışında eğer oyun içerisinden ceza aldığını görmek istiyorsanız, CR kurallarına göre uygun bir bildirimde bulunduğunuz takdirde incelenecektir. Ama ben gideyim, karşımdakini kızdırayım ve ardından PM'i kapatıp sadece onun küfürlerini atayım ve ceza alsın diyorsanız, boşa beklemiş olursunuz.

4- Altar'da çalınan milyarlar değerinde taşlar.
    C- Kimsenin bir şeyi ört pas ettiğini yok. Eğer elinizde bir kanıt varsa sunun lütfen yoksa buradaki forum hesabınızıda sadece karalama yaptığınız için kapatacağız. Burada yorum yapıyorum, özgürüm dilediğim gibi karalama yapabilirim gibi bir şeye izin veremeyiz. Eğer yorum yapacaksanız, lütfen yorumunuzun altını doldurun ve bizlerde bu yorumlarınıza yanıt verelim.
    KOCA Yürekli gm gene yargı dağıtmış helals fena detected yapmışsın

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kemec1986 View Post
    Bu forumda eleştiriye açık olmalısınız.Yoksa ciddi bir şekilde başınız ağrayabilir.Kimse erişlmez değildir.
    Herkeste biliyor ki koltuklarda kırılır saraylarda yıkılır.Küfür hariç bırakın insan düşüncelerini söylesin.
    Kendime geleyim 2 hafta önce charı hapise atmışsınız.Ne için atıldığımı bilmek istiyorum.Pcm in hangi yerinde neler saklıymış öğrenmek hakkım.
    Pcmde hiçbir zaman xosp macro olmadı sırf vpn kullandık diye hapise attınız.Ciddi bir şekilde insanları mağdur ediyorsunuz.
    Eleştiriye daima açığız. Oyuncularımız özellikle daha önce ceza alan veya bir sebepten dolayı zarar görenler eleştiri yapacağım diye asılsız suçlamalar ile konu açması, bunu eleştiri olarak kabul edeceğimiz anlamına gelmiyor. Konuyu kapatmama sebebim eleştiri ile asılsız suçlamalar arasındaki farkı anlayabilmeniz için.

Hesabınız ile ilgili detaylı bilgiyi sadece destek ekibi üzerinden alabilirsiniz. Eğer VPN kullanıyorsanız, hesabınız aynı VPN'i kullanan illegal kişiler yüzünden ceza alabilir. Bu yüzden üçüncü parti program kullanacağınız zaman sorumluluk tamamiyle size aittir. Eğer VPN konusunu forumda konu açarak sorsaydınız, hem moderatörlerimiz hem de GM'ler size sorun yaşayabileceğinizi söylemiş olurlardı.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Sen beni aptal yerine koymaya çalışıyorsun ya merak etme visual bug ile illegali ayırabiliyorum. İddiaya girelim ? Sana nickini vereyim kontrol et ben haklıysam adamın tüm charlarını banlarsın sen haklıysan benim charımı banla. Kontrol edersen zaten sadece bu hesabım var içinde bolca 83 -82 char var bir çok serverda Bak ben bu kadar eminim. Peki ya sen ?
    Selamlar.

Lütfen üslubunuza forum kuralları çerçevesinde devam edin.