Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 46 of 46
    Eryudes sabırlı insanmış

Junior Member
    Hem tpt den ban yiyorsunuz hem burda artistlik yapıp hakaret edip tahrik edici konuşmalar yapıyorsunuz ben de bazı şeylerden memnun değilim hatta eslanttaki farm slotlarındaki magelerin %95 macro olduğunu düşünüyorum ama bizim düşüncelerimize göre hareket edemez adamlar sonuçta demekki kanıt yok. Eryudes son derece efendiliğini bozmadan gayet açıklayıcı konuşmuş. Ben olsam ıp banı kafanıza çakardım. Çok bişey değil biraz EMPATİ.

Senior Member
    Quote Originally Posted by kivirbas4 View Post
    GM ERYUDES MERHABA
    Knight online oyuncularını haksız yere hapise attığınızı iddia ediyorum. Haksız yere hapise atılanlardan birisi de benim. İddiam şu: legal oyunculardan kanat parası almak için masum oyuncuları hapise atıyorsunuz.

Bu hesabım sirius serverında hapise girdi. İddia ediyorum macro veya illegal kullanmadım. Sıradan masum bir oyuncuyum. Uzun uzun, bana da yazarsınız umarım da tüm haksız yere hapise girenlerin sesi olurum ve vereceğiniz cevapla haksız yere hapise girmek diye bir şey olmadığını ispatlarsınız umarım.
    15 yılın 13 yılı aralıksız oynayan birisiyim daha 1 kere olsun herhangi bir ceza almadım . Tuhaf ..

Senior Member
    1.heryer koxper dolu degil koxpu büyük oranda bitirdi ntt game 2.millet pustan eşya alıp cıkarıyor sende al sende cıkar sende kes 3.muteden crye 1 tane attım ondada zaman yokmuş ama kimse kimseye sövemez ve bu konuda ilgilendiklerini düşünüyorum 4.gem çalındıgını bügünki yazında gördüm daha önce böyle bir konu oldugunu bile bilmiyordum milyarlar cok genel ve böyle bişey varsa İSPATLAMANI BEKLİYORUM 5. oyun ne hale gelmiş anlatırmışın
    ''bu zamana kadar harcadıgım paralar sadakam olsun yazmışşın'' böyle bişey yazılmasını kesinlikle kınıyorum haddini çok aştın ispatlayamadın ve hakarete başladın ve rezil oldun işini yapan adama böyle yazamassın herhangi bir sebebten.
    GM ERYUDES TEŞEKKÜRLER BU ARKADAŞA HADDİNİ BİLDİRDİGİNİZ İÇİN

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by lExtacy33 View Post
    Uygunsuz alıntı silindi.
    uskoda da mevcut bu zaten öyle kontrol ediyorlar.
    Fakat adam Z ye almazsa bi önemi yok
    Last edited by ScORp_LiON; 08-28-2021 at 09:27 PM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Konu içeriğindeki tüm sorular Eryudes tarafından cevaplanmıştır. Konu mevcut içeriği dışına çıktığı için konu dışındaki tüm iletiler silinmiş ve konu kapatılmıştır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.