Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Senior Member NeverFree's Avatar
    O yamuk bowlar chara bişi koymadıktan sonra istediği kadar 10 elle sarılsın

Quote Originally Posted by DonJose View Post

Niye yaw? :/ ne güzel herkes kedi gibi olmuştu. sakin saygılı davranıyordu. tartışırken bile kötü kelime kullanmıyordu kimse

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by esy_jkSRWxsh View Post
    Tabii ki kötüye kullanım, önüne geçilemeyecek bir durum.
    Henüz detaylı açıklama yapılmadan kullanıcıları yanıltacak bu gibi cevaplara devam ederseniz forum hesabınız ceza alacaktır. Lütfen kurallara uygun olarak forumu kullanınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Şuan için bence güzel olmuş. Düzenlenip getirilmeli. Bu vote edilen kişiler direkt - puan almak yerine cr ye kontrol edilmesi için gönderilebilir vs. böyle kontrol sistemi olması gerekiyor bence.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    durdurulması iyi olmuş bnce. jr başlayalı 10 saniye olmuş daha doğduğumuz yerden çıkmadan adama vote açtılar. ayıptır.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Kardeşim jr etkinliğinin açıklamasında skill dağılımı şöyle olacak YAZMIYOR elinde şu item olacak YAZMIYOR. Sadece ne yazıyor 70 seviye üstü. Nedir bu sizin bitmek bilmeyen egonuz? Adam atak yapmaz oylarsın skill atmaz oylarsın afk kalır oylarsın da sırf adamın itemi iyi değil yok diye oylayamazsın. Ben girmiyorum bu arada. Mesela ben bp kastım roclar we ler takıyorum. Sos wdn 3 ler takıyorum. Üstüm 9 set. Sen beni çıplak göreceksin report mu edeceksin??? Bu ne saçma şey! Skil atmam edersin afk kalırım edersin söverim edersin de böyle şeyler için report edemezsin !

Senior Member
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    toplu cc olmak zorunda degıl nasıl bir mantık vote insanların skill builiden size ne
    Tıplı cc ılmık zırındı dıgıl. He aynen db gelince karşıya alt f4 atarsın artık pk kaldığında, buildmiş . Bazen öyle saçmalıyorsunuz ki insan şaşıyor.

Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Kardeşim jr etkinliğinin açıklamasında skill dağılımı şöyle olacak YAZMIYOR elinde şu item olacak YAZMIYOR. Sadece ne yazıyor 70 seviye üstü. Nedir bu sizin bitmek bilmeyen egonuz? Adam atak yapmaz oylarsın skill atmaz oylarsın afk kalır oylarsın da sırf adamın itemi iyi değil yok diye oylayamazsın. Ben girmiyorum bu arada. Mesela ben bp kastım roclar we ler takıyorum. Sos wdn 3 ler takıyorum. Üstüm 9 set. Sen beni çıplak göreceksin report mu edeceksin??? Bu ne saçma şey! Skil atmam edersin afk kalırım edersin söverim edersin de böyle şeyler için report edemezsin !
    Atak verip oynamayı bilen kimse raporlamazlar bu kadar çıldırmanıza gerek yok. Kalkan takabiliyorsan düzgün priest oynuyorsan kimse bir şey demez.

İyiki övdük ntt şaşırtmadı, geçici olarak kaldırdık deyip muhtemelen 4 ay sonra falan açarlar.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IcntknkscI View Post
    Tıplı cc ılmık zırındı dıgıl. He aynen db gelince karşıya alt f4 atarsın artık pk kaldığında, buildmiş . Bazen öyle saçmalıyorsunuz ki insan şaşıyor.

Atak verip oynamayı bilen kimse raporlamazlar bu kadar çıldırmanıza gerek yok. Kalkan takabiliyorsan düzgün priest oynuyorsan kimse bir şey demez.

İyiki övdük ntt şaşırtmadı, geçici olarak kaldırdık deyip muhtemelen 4 ay sonra falan açarlar.
    Kardeş zaten oylayın dedim. Sorun yok. Bakın ben girmiyorum levelim bile yok. Ama şu forumu gezersen neler neler yazıyorlar. Adam direkt yazmış bp görürsem direkt oylama başlatacağım diyor. Şu açılan konuları oku nasıl suistimal edildiğini görürsün.

Senior Member
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Kardeş zaten oylayın dedim. Sorun yok. Bakın ben girmiyorum levelim bile yok. Ama şu forumu gezersen neler neler yazıyorlar. Adam direkt yazmış bp görürsem direkt oylama başlatacağım diyor. Şu açılan konuları oku nasıl suistimal edildiğini görürsün.
    Oynamadan konuşması kolay. Gir bir jr bpler ile sonra söyle bunları. Bplerin %95i saçma sapan oyunu bilmeyen ve itemsiz kişiler. Pk kalıyor tek yiyorlar ve jr bitiyor. Millet bpnin tipini sevmediği için söylemiyor bunları. Burda suistimal yok yani tecrübe var. 83 level altı bp görürsem ben de başlatırım sıfır sıkıntı. Ama kapattılar işte inş açınca artık.

Junior Member
    Kötü kullanım var arkadaşlar bu sistem yerine np şartı konulmalı 10k-20k bile iş görür.
    biri cz çıkmadan bdw vs girmeden jr girmesin bi zahmet.
    yaratık kesmeyi bilmeyen var 20 yıllık oyunda.
    aynı clana denk geldim dün gece ilk jrde 4 oyuncu aynı clandan eleman basıp gitti önden neymiş yetişip heal atamamışım diye oylandım ve puan aldım 1 puanım var böyle böyle saçma şeyler sebebiyle illa ki 10 u görür.