View Poll Results: Draki Kulesi'ne Online Olma Süresi Eklensin mi?

Voters
65. You may not vote on this poll
  • Evet eklensin ve artık oynayan ile oynamayan ayrılsın.

53 81.54%
  • Gerek yok böyle iyi

12 18.46%
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 46
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    attığım oyun ne önemi varsa bilmiyorum ama şahsen ben gerek yok böyle iyi şeklinde oy attım.
    bunca yıl oynadığımız oyuna neden şartlar koyuyorsunuz ? bu hakkı siz nerde buluyorsunuz ?
    hadi buyur sen bu oyunu rankta oynamak istiyorsan bende parkta oynamak istiyorum.
    seninki istekse benimki de istek.
    bu tür isteklerin sonu yok.
    siz istiyorsunuz ki herkes pro oyuncu olsun. ama öyle olamazki.
    haaa. onlar pro olana kadar bizde onların nplerine çökeriz dalgamıza bakarız düşüncesindeyseniz amacınıza ulaşamazsınız.
    yoksa sizde eslanttaki paramaun taksi gibi cz de np taksi mi yapmak istiyorsunuz ?
    ntt buna izin vermez.
    Konunun np ile pk ile bir ilgisi yok. Online olan kazansın demişim sadece. Konu içerisindeki diğer yorumlara bakıp böyle iyi demek ne bilim. Sen konuyu hiç anlamamışsın sanırım. Online olmak için pro olmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Konu ile hiç bir mod veya GM'in fikri yok mu?

Buna göre daha mantıklı olan bence bir itemle ayda sadece bir sıralamaya girilebilmesidir. Böylece dediğiniz durumun ortaya çıkması mümkün olmaz bende aynı şeyi yaşıyorum sürekli veya sıralama ödülleri kaldırılıp son bossların badge atma oranı biraz arttırılabilir. Birde 20 badge ile old draki box alma eklenir daha iyi olur.

Quote Originally Posted by cag_ueqaYDx5 View Post
    Buna göre daha mantıklı olan bence bir itemle ayda sadece bir sıralamaya girilebilmesidir. Böylece dediğiniz durumun ortaya çıkması mümkün olmaz bende aynı şeyi yaşıyorum sürekli veya sıralama ödülleri kaldırılıp son bossların badge atma oranı biraz arttırılabilir. Birde 20 badge ile old draki box alma eklenir daha iyi olur.
    Bir item sınırlaması yapılamaz db buna müsait durumda değil. Aşırı komplike bir yapı oluşturmak gerekir tek item ile sıralama sisteminde. Online süresi düzenlemesi ise açıkçası 2 3 satırlık bir kod ile mümkün. Sıralama ödülleri kaldırılıp droplar yükseltilirse yine çok acc ile bu işi yapanlar ekmeği yer. Bana göre online süresi sınırlaması getirmek bu saydıklarınızın tümünden daha kolay yapılabilir ve kolay anlaşılır bir sistem. Draki sıralama board'da yapılan sürenin yanında toplam online süresi yazılır ve belli bir süreyi aşınca ödül kazanım hakkı tanınır inanın çok işlevsel ve basit bir yöntem.

Konu yukarılarda kalsın millet oyunu kullansın belki biri bakar...

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Adam açmış 10 tane account ne premium gerekiyor ne np ne level her ay giriyor 1 kere 30-40 kutu ben diyim siz daha fazlasını ekleyin 1 account dan sadece 1 karakter hediye alabilse içerde bazı şeyler fixlense yaratıkları random atsa mageler boslara ice skili ile fazla vuramasa daha sayacak çok şey var kaç yıl geçti hiç bişey yapılmıyor yönetim bazı şeylere çok hassas yaklaşıyor draki ye nden bişey yapmıyorlar anlamıyorum.

Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Adam açmış 10 tane account ne premium gerekiyor ne np ne level her ay giriyor 1 kere 30-40 kutu ben diyim siz daha fazlasını ekleyin 1 account dan sadece 1 karakter hediye alabilse içerde bazı şeyler fixlense yaratıkları random atsa mageler boslara ice skili ile fazla vuramasa daha sayacak çok şey var kaç yıl geçti hiç bişey yapılmıyor yönetim bazı şeylere çok hassas yaklaşıyor draki ye nden bişey yapmıyorlar anlamıyorum.
    İşte sadece şu online olma şartı bile getirilse zaten birçok yaraya merhem olur. Dediğin gibi adam 1 gecede 30 40 char sıralamaya sokup piyasadan kayboluyo ve bunu tek bir serverde de yaptığını düşünmüyorum ben illegal olarak bu işi yapacak olsam her sw'de yaparım aylık 10k dan fazla para kırıyor belki de adam. Diyorum ya bütün ay 40. 50. sıralarda seyreden charlarım(hepsi +80 ve itemli int priler.) ve ''red pot'' ile sıralamaya girmişim. 1 gecede sıralamadan düşürüldü. 50 60 sıralama birden düşürüldü bu ne demek ya? Ben biliyorum ki oynadığım sw'de benim itemlerim kadar itemi olan charlar bu kadar yok...

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IWitness View Post
    İşte sadece şu online olma şartı bile getirilse zaten birçok yaraya merhem olur. Dediğin gibi adam 1 gecede 30 40 char sıralamaya sokup piyasadan kayboluyo ve bunu tek bir serverde de yaptığını düşünmüyorum ben illegal olarak bu işi yapacak olsam her sw'de yaparım aylık 10k dan fazla para kırıyor belki de adam. Diyorum ya bütün ay 40. 50. sıralarda seyreden charlarım(hepsi +80 ve itemli int priler.) ve ''red pot'' ile sıralamaya girmişim. 1 gecede sıralamadan düşürüldü. 50 60 sıralama birden düşürüldü bu ne demek ya? Ben biliyorum ki oynadığım sw'de benim itemlerim kadar itemi olan charlar bu kadar yok...
    Olay dikkat edersen hep multiye çıkıyor. Bu oyunun kanseri multiciliktir. Birçok konu açtım ve açmaya devam edeceğim. Bana destek olursan sevinirim. Online olma süresi ile ödüller dağıtılmalı. Hem de yüksek bir süre olmalı ve bu oyunu gerçekten oynayan insanlar ödüllendirilmeli. Her hesap tek bir sunucuda aktif olabilmeli aynı şekilde her IP tek bir bölgeyle sınırlandırılmalı. Genie yavaşlatılmalı ve fiyatı artmalı. Genie aktifken drop atmamalı sadece EXP kasılmalı bunlarla multiyi tamamen bitirirsiniz. Ayrıca görev itemlerinin atakları düşürülmeli.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    83 level sınırı bir nebze olsun rahatlatabilir. Np sınırıda gelirse tadından yenmez..

Quote Originally Posted by balondo7 View Post
    Olay dikkat edersen hep multiye çıkıyor. Bu oyunun kanseri multiciliktir. Birçok konu açtım ve açmaya devam edeceğim. Bana destek olursan sevinirim. Online olma süresi ile ödüller dağıtılmalı. Hem de yüksek bir süre olmalı ve bu oyunu gerçekten oynayan insanlar ödüllendirilmeli. Her hesap tek bir sunucuda aktif olabilmeli aynı şekilde her IP tek bir bölgeyle sınırlandırılmalı. Genie yavaşlatılmalı ve fiyatı artmalı. Genie aktifken drop atmamalı sadece EXP kasılmalı bunlarla multiyi tamamen bitirirsiniz. Ayrıca görev itemlerinin atakları düşürülmeli.
    Genie yavaşlatılıp fiyatı artırılırsa bu firma için iyi olmaz kimse genie almaz. Ay içerisinde sürekli sirküle halinde kullanılan ve herkesin cayır cayır kullandığı genie ve genie hammer itemine dokunmazlar. Multi'yi ayırt etmek ve engellenmesi hususunda aynı fikirdeyim.