Results 1 to 2 of 2

Thread: Ring Sorunu

Exclamation Ring Sorunu

9 10 gün civarı ring aldığım hesabım 3 gün sonra banlandı boşun boşuna çar dizdik lütfen artık şu ring olayına bir çözüm getirin yada ilgilenin ne yaptıysam düzgün bir cevap alamadım.Boşuna bilet gönderin, inceleniyor hesaplarınız demeyin kaç kere gönderdim ve hep oto cevap alıyorum ingilizce yazdım yine de türkçe geri dönüş aldım o da ayrı bi muamma bilet göndermekten başka çaremiz yok o da işe yaramıyor kimse dikkate almıyor şu ring konusuna artık bir çözüm getirin. Saygılar

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Ringli karakter alınırken tanıdık, güvenilir oyunculardan alınması önerilmektedir. Ringli karakter alındı ve hesap kapatıldı ise bilet göndererek hesabınızı incelettirebiliyorsunuz.

Bilet sonucunda olumsuz geri dönüş alıyorsanız bunun üzerine yorum yapmak doğru olmaz. Destek ekibi nihai kararı açıklamaktadır.

Ek olarak destek ekibi otomatik yanıt vermemektedir. Hesap incelendikten sonra, tüm firmalarda olduğu gibi kalıba uygun cümlelerle yanıt verebiliyorlar. Biletin İngilizce gönderilmesine de gerek yoktur. Sizin IP bilgilerinizden veya kullanıcı adlarınızdan Türk olduğunuzu anlayabiliyorlar. Bu nedenle siz İngilizce yazsanız da Türk olduğunuzu bildiklerinden Türkçe yanıt almanız çok normaldir.

İyi forumlar.