Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member
    Nickname
    Gerber44

Jr oylama sistemi suistimale çok açık.

Merhabalar, jr oylama sistemi aslında güzel ve istenen bir sistem ama suistimale gerçekten açık gördüğüm kadarıyla.
    Örneğin sadece diğer oyunculardan daha az iteme sahip olduğu için oylanıp jr'ye girme cezası alan bir oyuncu nasıl kendini geliştirebilir? Oyun içi para kazanma yöntemlerinden birini ceza ile kapatarak bu oyuncuların gelişmesinin önüne geçilir ve kısır döngüye girilir.
    Bunun için bir çözüm var mı ve bu sizce adil mi? Ya da oylama sonucu verilecek olan ceza ile ilgili bir kanıt aranacak mı?

Senior Member
    reis eski sunucudaysa fosil var fosil kassın günde 8 saat farm atsın 20m 25m kazanc sağlar gider itemini yavaşdan dizer sonra jr girer hadi eyw.

Senior Member
    Nickname
    Gerber44
    Quote Originally Posted by fur_4HtJMF1s View Post
    reis eski sunucudaysa fosil var fosil kassın günde 8 saat farm atsın 20m 25m kazanc sağlar gider itemini yavaşdan dizer sonra jr girer hadi eyw.
    Pazarda ya da czde kavga ettiğin bir ekibin jrsine düşüp de ceza aldığında da mı fosil kassın? Suistimale müthiş açık bir sistem bu.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Gerber44 View Post
    Pazarda ya da czde kavga ettiğin bir ekibin jrsine düşüp de ceza aldığında da mı fosil kassın? Suistimale müthiş açık bir sistem bu.
    itemi yoksa girmicek kardeşim acık ve net

Senior Member
    Nickname
    Gerber44
    Quote Originally Posted by fur_4HtJMF1s View Post
    itemi yoksa girmicek kardeşim acık ve net
    Konu item değil, sistemin suistimale açık olması.

Senior Member
    Video açarsın suistimal edenlerin alayını dumur edersin. NTTGame bunu suistimal edenin gözünün yaşına bakmaz banlar. Sen videoda kanıtlarsan afk olmadığını, küfür etmediğini gg. İlk günler video açın. Yapacak bir şey yok şuan için.

Senior Member
    Nickname
    Gerber44
    Quote Originally Posted by YBK3595 View Post
    Video açarsın suistimal edenlerin alayını dumur edersin. NTTGame bunu suistimal edenin gözünün yaşına bakmaz banlar. Sen videoda kanıtlarsan afk olmadığını, küfür etmediğini gg. İlk günler video açın. Yapacak bir şey yok şuan için.
    O konu da biraz zor aslında, hadi ben bilgisayara para harcadım ve oyun boyu kayıt alabilecek durumdayım, iyi bir bilgisayarı olmayanlar da var. Neresinden tutsak elimizde kalıyor sistem.

Junior Member
    Valla tek zevki jr olan oyuncular suistimalle falan uğraşmaz. Mükemmel bir sistem şuan için mesala ben multilere falan küfür ederdim parti chatten artık korkumdan küfür edemidim ne güzel oldu.

Senior Member
    Quote Originally Posted by dog_etD6zhLP View Post
    Valla tek zevki jr olan oyuncular suistimalle falan uğraşmaz. Mükemmel bir sistem şuan için mesala ben multilere falan küfür ederdim parti chatten artık korkumdan küfür edemidim ne güzel oldu.
    acaba aq demek de küfürden sayılıyo mu biri pm den aq heal at dedi de aq küfürden sayılıyor mu

Senior Member
    Nickname
    Gerber44
    Quote Originally Posted by dog_etD6zhLP View Post
    Konu o değil ki, misal kavgalı olduğun bir ekip ile aynı jr'ye düştüğünde ve ceza aldığında ne yapacaksın? Derdini nasıl anlatacaksın? Hakkını nasıl arayacaksın?