Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25
    Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus

Angry Mute cezasınada npc den sıfırlama gelsin.

Merhaba jr etkinliğinde ceza alan oyunculara npc den (50m) karşılığı sıfırlanıyor aynı şeyi jr de mute cezası alanlarada gelsin ben mesela küfür ettiğim kişi pm den bana küfür etti ve pm blockladı bende party den ağzıma ne geldiyse saydım bu kanıt sayılmaması gerekiyordu normalde sizin didik didik incelemeniz gerekiyordu benim hatam ksc almamam kanıt olmayacak diye 90 gün mute yedim hangi gm arkadaş nasıl bir sorunu varsa hıncını benden çıkardı adalet istiyorum jr etkinliğinde mute cezası alan oyuncular npc den sıfırlasın lütfen mod arkadaşlar destek bilet demeyin ben 2-3 kere denedim şansımı ama olumlu bir geri dönüş alamadım.

Not: Sadece JR Etkinliğinde alınan mute cezası için.
    Konuyu başka yerlere çekmeyelim.
    Last edited by IKuMaRBaZIHardCORE; 08-26-2021 at 08:35 AM.

Aynı dert bendede vardı açıldı görmezden gel ksc al ama tarih görünsün aman diyim... Çünkü küfür edilmesi önemli değil küfürün hangi dakika hangi saniye edildiği önemli..Neyseki bu adalet anlayışları sadece oyun için geçerli düşünsene adam cinayet işlemiş aradan 3 gün geçmiş "aa bu 3 gün önce öldürmüş yaa geçç" diyecekler!

Şöyle bir durumda var; Örneğin bir tane yayıncı sana yayında ağız dolusu küfür ediyor ve sende insansın sonuçta dayanamayıp oyun içi ona küfür ediyorsun. O ceza almıyor, sen alıyorsun

Senior Member
    Ban politikasına göre cezalar 3-7-15-Sınırsız şeklinde gidiyor. Siz dua edin o bana bilenmiş dediğiniz GM size kıyamayıp ''sınırsız'' yerine 90 gün ceza vermiş.
    Ha daha önceden 3-7-15 alıp cezanızın son adımında mısınız yoksa ilk suçunuz ama suçunuz çok büyük olduğu için inisiyatif sonucu 90 gün mü aldınız bilemem. Ama sonuç ne olursa olsun küfür etmeyi haklı kılmaz.
    Böyle bir cezadan 50m ile kurtulma fikrini doğru bulmuyorum.

Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by YBK3595 View Post
    Ban politikasına göre cezalar 3-7-15-Sınırsız şeklinde gidiyor. Siz dua edin o bana bilenmiş dediğiniz GM size kıyamayıp ''sınırsız'' yerine 90 gün ceza vermiş.
    Ha daha önceden 3-7-15 alıp cezanızın son adımında mısınız yoksa ilk suçunuz ama suçunuz çok büyük olduğu için inisiyatif sonucu 90 gün mü aldınız bilemem. Ama sonuç ne olursa olsun küfür etmeyi haklı kılmaz.
    Böyle bir cezadan 50m ile kurtulma fikrini doğru bulmuyorum.
    Ne kadar doğru yazmışsın 50m ile kurtuluyorlar jr etkinliğinde seni deli edecek ve raporlayacan ceza alacak bu arada seni deli ettiği için basacan küfür senide rapor edecekler sen mute cezası alacan seni deli eden kişi ceza alsa bile 50m ile kurtulacak nerde adalet???

Senior Member
    adamlar %8 cana tek başıma getirdigim bosa luringle ks atsınlar ve bu adamlara sövme bazı insanlar kendilerine sövdürtmek için elinden geleni yapar!

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Selam, sessizlik cezalarının sıfırlanması gibi bir durum söz konusu değil. Hesaba verilmiş hiçbir ceza kaydı sıfırlanmaz, oyuna eklenen puanlama sistemi ile ceza sistemi birebir aynı şeyler değildir.

Puanlama sistemi çok sayıda etkinlikte ve oyuncu tarafından oylama sonucu etkinliğe giriş kısıtlaması getiriyor.

Bu bizlerin JR'de uygunsuz eylemlerde bulunan kişilere ceza vermeyi bırakacağımız anlamına gelmiyor, şu an için getirilen sistemi şahsen bir test süreci olarak görüyorum. Bizler oyun kuralları dahilinde ceza alması gereken kişilere ceza vermeye devam edeceğiz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Ne kadar doğru yazmışsın 50m ile kurtuluyorlar jr etkinliğinde seni deli edecek ve raporlayacan ceza alacak bu arada seni deli ettiği için basacan küfür senide rapor edecekler sen mute cezası alacan seni deli eden kişi ceza alsa bile 50m ile kurtulacak nerde adalet???
    Yeni sistemin gelmesiyle küfür edenler de 50m ödeyip kurtulabilecek. Sizin cezanız eski diye kurtulamıyor oluşunuz sistemde adaletsizlik olduğu anlamına gelmez.

Ayrıca bana kalırsa CR JR şikayetlerini almaya devam etmeli. Ben afk kalan, küfür eden, trolleyen insanların 5m ile paçayı sıyırmasını doğru bulmuyorum. (10 oy 50m olduğu için, 1 jr turunda alacakları zararın bedeli 5m oluyor.)

EDİT: Ben bu mesajı yazarken Patheoz yukarıda cevabı vermiş. CR Jr şikayetlerini almaya devam edecek. Bu durumda ortada bir sorun kalmıyor. Ben yine küfür edenler için, trolleyenler için, afk olanlar için CR sistemini kullanmaya devam edicem.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Selam, sessizlik cezalarının sıfırlanması gibi bir durum söz konusu değil. Hesaba verilmiş hiçbir ceza kaydı sıfırlanmaz, oyuna eklenen puanlama sistemi ile ceza sistemi birebir aynı şeyler değildir.

Puanlama sistemi çok sayıda etkinlikte ve oyuncu tarafından oylama sonucu etkinliğe giriş kısıtlaması getiriyor.

Bu bizlerin JR'de uygunsuz eylemlerde bulunan kişilere ceza vermeyi bırakacağımız anlamına gelmiyor, şu an için getirilen sistemi şahsen bir test süreci olarak görüyorum. Bizler oyun kuralları dahilinde ceza alması gereken kişilere ceza vermeye devam edeceğiz.
    niye 50m gibi faiş bir fiyat niye inceleme yapılmadan oyuncu cokluguna göre ceza ?

Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Konuyu kapatabilirsiniz ben discord gibi bir yerde veya yayınlarda gm arkadaşlara tabiri caizse (yalakalık) siz ona sohbet diyin yapmadığım için bu ceza kaldırılmayacak sıkıntı yok jr de etkinliğinde gene beni deli etsinler pm atıp küfür edip pm blocklasınlar ben gene aynı şeyi yaparım sadece sizin adaletli olmanızı isterdim.!!!