Page 10 of 11 FirstFirst ... 891011 LastLast
Results 91 to 100 of 103
    Senior Member
    Part 2 gelir demıstım gelmedi kötü oldu bu sene

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by mrtcnglz View Post
    Aynı durumdayım.
    presiz düşürebilen var mı? sanırım presiz düşmüyor paso flash gem bu arada 7 tane mistik şel kırdırdım 2 tane bes attı ewqewq
    Last edited by OWPW; 09-13-2021 at 11:34 PM.

Senior Member
    Aynı account ile aynı serverda(yan charlar dahil) 2 tane hediye alabilen var mı? 2 tane pet ya da 1 pet 1 kanat gibi. Geldiğinden beri 4 char denedim, ilk başlarda 1 tane krowaz pet attı sadece. Bu kısımda böyle bir kısıt varsa söylemelilerdi boşa denedim resmen.

Bebek Felankorların Yürüyüşü - 4 Hafta
    - Red Dragon Hatchling yaratıkları Ronarkland haritasında ortaya çıkacaktır.
    - Red Dragon Hatchling yaratıkları 01:00 ve 15:00 TR saatlerinde respawn olacaktır.
    - Toplamda 10 tane ortaya çıkacaktır. Yaratıklar altta olan ekran görüntüsünde işaretli olan bölgelerden rastgele seçilen bir koordinatta ortaya çıkacaktır.
    - Felankor ile aynı droplara sahiplerdir.
    *Felankor droplarından sadece 1 tanesi kutuda olacaktır. Yani Anladığım Kadarıyla 10 Adet Küçük Felenkor Çıkacak Sadece 1'inde Drop Olacak Diğerleri Boş Olacak. Bu Bile Başlı Başına Süper Bir Etkinlik 4 Hafta Boyunca 1 Kere Felenkor Drobu Almayanı Döverler Herhalde Tabi Şans Belirli Ekipler 2-3 Drop Alırken Bazıları Alamayadabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IcntknkscI View Post
    Aynı account ile aynı serverda(yan charlar dahil) 2 tane hediye alabilen var mı? 2 tane pet ya da 1 pet 1 kanat gibi. Geldiğinden beri 4 char denedim, ilk başlarda 1 tane krowaz pet attı sadece. Bu kısımda böyle bir kısıt varsa söylemelilerdi boşa denedim resmen.
    Ayynen geldiği hafta 1 charıma kro pet attı başka drop yok. Günde 4 char kırıyorum banka flash doldu.

Başarım için takas yapılması;
    * 100 Feathers of Fire Dragon ile etkinliğe özel başarımlar alabilirsiniz. (Karakter başına bir kez)
    - Fire Dragon; Strength +5, Contribution +1
    - Wind Dragon; Dexterity +5, Contribution +1
    - Earth Dragon; Intelligence +5, Magic Power +5, Contribution +1
    Bu Sınırsız mı Olacak Yoksa Etkinlikler Sonunda Yok Olacak Mı?

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    2 pet aldım aynı account ile. Biri fluwiton biri hell fire dragon. 4 charla denedim ben de.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu pet ts'leri pete basmazsak etkinlikten sonra silinir mi modlardan biri cevaplayabilir mi

Senior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    2 pet aldım aynı account ile. Biri fluwiton biri hell fire dragon. 4 charla denedim ben de.
    Aynı serverda mı aldın? 10 15 kere deneyip pet veya kanat alan çok kişi var etrafımda, 4 karakter ile 30 günde 1 kere denk gelmesi çok şans ile açıklanabilir gelmedi bana o yüzden soruyorum.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Aynı serverda mı aldın? 10 15 kere deneyip pet veya kanat alan çok kişi var etrafımda, 4 karakter ile 30 günde 1 kere denk gelmesi çok şans ile açıklanabilir gelmedi bana o yüzden soruyorum.
    Evet aynı serverde aldım.