Page 8 of 11 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 103
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    NTT GAME cidden şu mageye artık bi buff getirin. Skillerini düzenleyin. El düşmeyi kaldırın artık cidden mage farmı yok oyunda. Magenin 33 alan skili bile ölü durumda 80 skili ölü durumda light glacier ile exp bile kasamazsın.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Baby Dragon Etkinliği güzel düşünülmüş bir etkinlik fakat yine her zamanki gibi bazı detaylar atlandığı için belirli bir kesime yarayacak şekilde getirilmiş. Malum artık boss ve felankor dropları en çok hasar veren partiye değil belirli miktarda hasar veren herkese random olarak gitmekte, oysa bu etkinlikteki baby dragonlar maalesef şanslı olan her hangi birine değil en çok hasarı veren kişiye gidiyor. Yani normal mob kesemekte olduğu gibi ayarlanmış ve bundan dolayı ne solo oyuncuların ne de ekibi az kişi olan oyuncuların neredeyse şansı yok gibi. Oysa bu sınırlı süre için geçerli etkinlikte kesinlikle şans faktörü olmalıydı, tıpkı felankor ve bos'larda olduğu gibi belirli bir damage hasarı veren herkese kutu düşebilmeliydi. Eğer bu değişikliği yaparsanız emin olun oyundaki bir çok kişiye fırsat tanımış olursunuz. Şimdiden teşekkürler.

Banned
    Solo yada duo oynayanlar herhangi bir fayda sağlayamıyor.Neden random olarak ayarlanmadı ki ?Genie farmına ara ver gold bar al tekrar devam.Bi pt wariror al garanti drop sende.Saçma olmuş umarım düzeltilir.

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    10 tane tüy kırdırıp 30günlük kanat alabilen var mı 2dir ben kırıyorum ekran gelmiyor bugta felan olmasın

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Ben kule etkinliğinin gelmesini bekliyordum.Herkes çok beğenmişti.Ben hiç bir etkinlikten kule etkinliğinde aldığım haz gibisini almadım.Çok eğlenceliydi.Tekrar getirirseniz çok mutlu oluruz.

Senior Member
    Bu feather kırdırma süresi saat kaçta sıfırlanıyor bilen var mı 18de mi 00da mı yoksa kırdıgın saatin 24 saat sonrası mı?

Senior Member
    Quote Originally Posted by aza_ZUpN5uCB View Post
    Bu feather kırdırma süresi saat kaçta sıfırlanıyor bilen var mı 18de mi 00da mı yoksa kırdıgın saatin 24 saat sonrası mı?
    18.00 sıfırlanıyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by ARTHUR. View Post
    10 tane tüy kırdırıp 30günlük kanat alabilen var mı 2dir ben kırıyorum ekran gelmiyor bugta felan olmasın
    Ekran gelmediğinde tekrar dene 2. de kırıyor, 30 günlük kanatta 15. denemem de falan çıktı bana.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by xGLoRfindeL01 View Post
    Ben kule etkinliğinin gelmesini bekliyordum.Herkes çok beğenmişti.Ben hiç bir etkinlikten kule etkinliğinde aldığım haz gibisini almadım.Çok eğlenceliydi.Tekrar getirirseniz çok mutlu oluruz.
    Gram eğlencesi yoktu 2 kere girdim. Tek yaptığı 20 charlı çalışmaya gücü yetmeyen işsizlerin cebine para koyup pazar dengesini bozmak oldu oldu.

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    ewqewq 4 char ile hergün deniyorum 1 tane pet atmadı