View Poll Results: Destekliyor musunuz?

Voters
35. You may not vote on this poll
  • Kesinlikle.

32 91.43%
  • Hayır. Pazar mafyalarına taş koymayalım.

3 8.57%
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
    Senior Member

Pazar tutulması hakkında öneri

Merhaba,

Sıkça karşılaşılan pazar tutma sorununu dile getireceğim. Oyunun daha güzel hale gelmesi için özellikle pazar mafyalarından bir nebze kurtulmak için harika bir önerim var.

Ankete sunacağım. Umarım insanlar destek olur. Burada yine pazar mafyaları farklı accountlardan alehimize oylama yapacak olsa da harika bir öneri olduğunu düşünüyorum.

Pazar mafyaları genelde onların ekmeğini ellerinden aldığınızda sizin pazarlarınızı bomboş bir account ile tutabilir.

Mesela buna en kalıcı çözüm şöyle olabilir.

1-) Pazarınıza kimin baktığını görebilir ve isterseniz bunu blocklayabilirsiniz. (bir daha pazarınıza bakamaz)
    2-) Pazarınıza herkes aynı anda bakabilir. Biri tutarken diğerinin bakamama sorunu olmamalı. (bu buglara sebep olabilir bu yüzden güzel yönetilmeli.)

Çözüm önerilerim bunlar. Lütfen konuya destek.
    Last edited by NativeBrutal; 08-24-2021 at 05:53 AM.

Junior Member
    1. çözüm gayet mantıklı

Junior Member
    Çözüm gayet basit ya kardeşim bu adama bu ceza caydırıcı gelmiyor ! Sen k oy bkayım şunun para olan çarına bi ban bak bakalım bir daha insanların pazzarını tutuyormu resmen oyundaki magandalar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Vasoserccc View Post
    Çözüm gayet basit ya kardeşim bu adama bu ceza caydırıcı gelmiyor ! Sen k oy bkayım şunun para olan çarına bi ban bak bakalım bir daha insanların pazzarını tutuyormu resmen oyundaki magandalar.
    İP Ban düşünüyorum ben. Accounta ban atmak ki 3 gün ban atmak çözüm değil. Böylesi pazarcıların 35 tane pazar charı var. 1 hat alıp 3 account açabiliyor. 1 hat 100 lira olduğunu düşünürsek hiç bir şekilde zarar verilmez.

Quote Originally Posted by cagatay01a View Post
    1. çözüm gayet mantıklı
    Kesinlikle.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    çözüm çok basit. 5 dakikalık video kaydı alcaksın. net olarak pazarını tuttuğu sabit mi? sabit.

o ip adresine bağlı bütün hesaplara hard disk ban atıcaksın. direkt. acımadan. gözünün yaşına bakmadan.

bak bakalım bir daha birinin emeğine göz koyabiliyor mu.

bu oyunda en büyük sorun oyuna duyulan saygı sorunu. insanlar oyuna saygı duymadığı ve göstermediği için bu hareketlere kalkışabiliyor. eğer yönetim kılıcını sert vurmayı becerir, bu aksiyonu alırsa. bak bakalım milleti dolandırmak için yanlış fiyatlı pazar kuranların sayısı ne hale geliyor bak bakalım birbirlerinin pazarını tutanlar, başka pazar üstüne kendi pazarını kuranlar ne hale geliyor.

oyuna saygı duyulmuyor. çünkü yaptıkları yanlarına kalıyor. adam bu hesap banlanır gider yenisiyle gelirim sorun yok diyor. bu oyuna saygı duyulma vakti gelmiştir. yönetim bu mantığı oturtmalı artık.
    Last edited by freusty07; 08-24-2021 at 09:05 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by freusty07 View Post
    çözüm çok basit. 5 dakikalık video kaydı alcaksın. net olarak pazarını tuttuğu sabit mi? sabit.

o ip adresine bağlı bütün hesaplara hard disk ban atıcaksın. direkt. acımadan. gözünün yaşına bakmadan.

bak bakalım bir daha birinin emeğine göz koyabiliyor mu.

bu oyunda en büyük sorun oyuna duyulan saygı sorunu. insanlar oyuna saygı duymadığı ve göstermediği için bu hareketlere kalkışabiliyor. eğer yönetim kılıcını sert vurmayı becerir, bu aksiyonu alırsa. bak bakalım milleti dolandırmak için yanlış fiyatlı pazar kuranların sayısı ne hale geliyor bak bakalım birbirlerinin pazarını tutanlar, başka pazar üstüne kendi pazarını kuranlar ne hale geliyor.

oyuna saygı duyulmuyor. çünkü yaptıkları yanlarına kalıyor. adam bu hesap banlanır gider yenisiyle gelirim sorun yok diyor. bu oyuna saygı duyulma vakti gelmiştir. yönetim bu mantığı oturtmalı artık.
    Sportmenliğe aykırı her tutum kesinlikle en ağır cezayı alması gerektiği kanaatindeyim.
    Last edited by NativeBrutal; 08-24-2021 at 02:42 PM.

Senior Member
    Kesinlikle 1. seceneğin olması en iyisi olucaktır . Sonuç olarak ben bir satıcıyım ve istemediğim kişiye ürünümü satmak zorunda değilim . Nasıl esnaflar anlaşamadığı kişileri dükkanlarından kovabiliyorsa bizde pazarımıza kimin bakmaması kararını verebilmeliyiz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by lVera View Post
    Kesinlikle 1. seceneğin olması en iyisi olucaktır . Sonuç olarak ben bir satıcıyım ve istemediğim kişiye ürünümü satmak zorunda değilim . Nasıl esnaflar anlaşamadığı kişileri dükkanlarından kovabiliyorsa bizde pazarımıza kimin bakmaması kararını verebilmeliyiz.
    Kesinlikle katılıyorum.

Senior Member
    Konunun güncel tutulması taraftarıyım.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega