Results 1 to 10 of 10
    Senior Member Sunriise's Avatar
    Nickname
    POLİS
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus

Exclamation Pazar tutanlar hakkinda yardim bir bakin lütfen

pazar tutarak satış yapmayı engelliyen bazı sahışlar var.kendilerince benim sattıgım itemden satamassın dıyerek ilk once pm atıyolar sonra baktılar istedikleri olmadı mı bu sefer pazar tutarak satış yapmayı engelliyolar.son zamanlarda program var herhalde saatlerce pazarı bırakmıyolar.bunların bu yaptıklarını ispatlamak çok zor ancak normal maradonda pazara bakmak istiyenlerin pm leri ile farkına varılıyor ve tek elde olan delil de o oluyor.baska pazar tutan hakkında bir delil elde edemiyoruz.bu konuda yetkillilerden yardım istiyoruz.

1- pazar tutmanın cezası varmı

2- eğer cezası varsa bunu sizlere nasıl bildirebileceğiz

eğer bu konuda bizlere yardımcı olursanız çok iyi olcak.yoksa adamlar mafya gibi oldular.istedikleri gibi hareket etmessek.maradonda barınamıyacakmışız.satışda yaptırmayacaklarmış.yetkili arkadaşalar bu konuyu dikkate alıp çözüm getirebilirlermi.

Senior Member Krakatoa's Avatar
    Pazar tutmanin cezasi tabiki var ama video kanıtı istenecek tutan karakteri bulup kanitlaman lazim.

Nickname
    POLİS
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    hocam vıdeo ıle olacaksa onu yaparız.adam belli oluyor zaten bunu yetkili bir arkadaş açıklama yaparsa çok iyi olacak

Senior Member kapriss12's Avatar
    Nickname
    Kapriss
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Titans
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    illaki bir cezası vardır sonuçta seni rahatsız edip oyun aktivitelerini kısıtlayıp engel oluyor. Bunu farklı bir karakterlerle video alarak farklı farklı zmanlarda video çekerek kanıtlayabilirsen elbet cezalarını alacaklardır

Nickname
    POLİS
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    şu anda vıdeo aldım bakalım koyacam foruma sonuc ne olur bakalım.foto aldım sonuc alamamıstım

Senior Member Krakatoa's Avatar
    Cheats reports bölümüne aç konuyu Oyun içi diğer oyuncuların faaliyetlerini engellemenin cezasi var.

Nickname
    POLİS
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Cheats reports bolumune konu actım ama oraya foto yuklemıstım ayrıca gelen pmlerı pazar tutulduguna dir su anda vıdeo aldım bakalım onu su anda youtube ye yukluyom burdan konuyu acıcam yetkılı arkadaslar artık olumlu olumsuz bır cvp verırler eksık olan bır seyler varsa ona gore degerlendırıp Cheats reports da acıcam tekrar

Senior Member JustTurkeyLOve's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Pazar tutmada ciddi bir sorun. Bunada bir çözüm üretilmesi acilen gerekli..

pazar tutma var bulcan türü ts basıp pazarının ustune pazar kurma var pazar tutmanın buğu var onuda Sayın eryudese yazdım okudumu okumadımı bilmem oyun içi online denk gelsem oyun içide yazacam ayrıca bir konu açmıştım pazarda ts basma nın cezası varmı diye kimse cevap vermedı leycan gölem türü ts nın fazla kişiye zararı olmuyor ama mastedon tw bulture türü ts basıp pazar kurmuş çok kişiye zarar veriliyor

Senior Member
    Pazar tutmanın cezası var ama bildiğim kadarı ile 15 gün benim arkadaşım bunu kanıtlamıştı ama 15 gün sonra aynı nick pazar tutmaya devam ediyordu. cok sinir edici bi sorun benimde başıma gelmişti. kişiliksiz insanlar her yerde maalesef .