Results 1 to 6 of 6
    Senior Member

Int bp atak kisitlama var galiba

drakide ilk seviyedeki canavarlara kitapsız sekilde 3k vuruyorum nedense bu bazen birkaç vurusta 7kya kadar cıkıyor kitapsız bu kadar oynama olabilirmi 3 3.5 olur belki 4 olur ama 7k vuruyorum 4klık hasar oynaması yapıyor
    bu konuyu bide devada yaşıyorum wolf skili ile atağım 1.5k 480 520mi ne vuruyor wolfu silip kitap basıyom atak 1.9kya cıkıyor bu seferde 580 600 arası vuruyor Helis skili %250 vurduruyor (yanlışım varsa düzeltin) atagın 300 400 ap oynayınca taş catlasa 80 100 daha fazla vurmak mı normal? . yada devada böyle ben yanlış biliyorum böyle bişey varsa düzeltme getirilmesi lazım çünkü char diziyoruz atak kırmada ne oluyor

devada denedim wolflu 520 540 kitaplı 600 620
    Last edited by ReDLIN; 08-19-2021 at 09:55 PM.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Selam

Draki etkinliğine girip ilk ve ikinci oda için bir test yaptım. Dediğiniz gibi bir durumla karşılaşmadım. Deva kısmına gelirsek de vurduğunuz canavarın defansına göre vurulan hasarda değişiklik olur. Torment, malice gibi ekstra defans düşürücü skillerle o hasar aralığı açılabilir. Ek olarak Helis, %250 + ek hasar veren bir skill o yüzden sabit bir hasar yerine değişken hasar verebilir.

Senior Member
    skilin açıklamasını oku anlarsın

Senior Member
    Hiç bir moba 3k vururken aynı ap ile 7k vurulmaz. Aksini iddia edersen ispatlaman gerekir. Devaya gelince atağın 1900 değil 2500 de olsa damagen fazla artmaz. 100 civarı silah hasarı+400 helis hasarı vuruyorsun. O yüzden 500 600 normal yani.

Senior Member
    Devada denemedim de drakide str primle benim de gözüme çarptı o dmg farkı. 2.yada 3.turda başıma geldi. Atağı npcden almıştım. Direkt town atıp yeni tura başlayınca attack buffu bugda kalıyo sanki bazı moblarda.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ReDLIN View Post
    3 kvururken 7 kya cıkıyor anlaşıldı birgün dedigim olunca direk ss alacam burayada atarım
    deva konusunda katılmıyorum
    Katılıp katılmaman önemli değil. asasın eline +8 dual cleaver tak itemsiz bile 70 skili ile 1600 vurur. Ama spike 1k anca. Tüm joblarda böyle bu durum.