Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 46
    Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selamlar.

Bazı sağlık sorunlarından dolayı dün konuya herhangi bir şey yazamadım. Yaklaşık 6 yıldır Moderator ekibinin bir parçası olarak sizlere gerek discord gerekse forum üzerinden elimizden geldiğince doğru bilgilendirmeler ve yönlendirmeler yaptık. Geçen zaman zarfında istemeyerekte olsa kalbini kırdığım, üzdüğüm kim varsa özür diliyorum.

Başta yönetim ve ekip arkadaşlarım olmak üzere arka planda çalışan tüm herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum, seviliyorsunuz.

Senior Member PLea's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Hepinize emekleriniz için teşekkür eder, bundan sonraki hayatınızda başarılar dilerim.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Selam,

İyisiyle kötüsüyle hayatımda güzel izler bırakan bu serüven de öncelikle AlonsoPedroLopez abime daha sonra ekip arkadaşlarıma, yönetime ve tüm oyunculara çok teşekkür ederim.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    yeşil görmeye alıştığım bazı isimleri mavi görmek şimdi enteresan geldi açıkcası.

Bir değil , iki değil , üç değil , tam tamı tamına dört arkadaşın aynı anda görevi bırakması da biraz zoraki olmuş olmalı herhalde.
    Forumda bazı şeylerin değişmesini düşünüyordum ama bu kesinlikle modlar değildi.
    Örnek vermek gerekirse , oyunda küfür et 3 gün mute ye , burada en ufak bi eleştiri de 1 hafta ban ye tarzı saçmalıkların olması.
    Bu ayrılan 4 arkadaşında ben cidden her birinin yorumlarını takip etme fırsatı bulmaya çalışıyordum. Dışarıdan izlediğim kadarıyla iyi kişiler. Görevlerini de iyi yaptıklarını düşünüyorum. İnşallah tekrar göreve getirilirler.

Verdiğiniz emekler için bende teşekkür ederim.
    Ne kadar olumlu/olumsuz kararlar vermiş olmanız umurumda değil , umurumda olan şey bu oyun için karşılıksız bir emek vermiş olmanız arkadaşlar.. Bu oyunun size borcu var..

Quote Originally Posted by _EFSER_ View Post
    yeşil görmeye alıştığım bazı isimleri mavi görmek şimdi enteresan geldi açıkcası.

Bir değil , iki değil , üç değil , tam tamı tamına dört arkadaşın aynı anda görevi bırakması da biraz zoraki olmuş olmalı herhalde.
    Forumda bazı şeylerin değişmesini düşünüyordum ama bu kesinlikle modlar değildi.
    Örnek vermek gerekirse , oyunda küfür et 3 gün mute ye , burada en ufak bi eleştiri de 1 hafta ban ye tarzı saçmalıkların olması.
    Bu ayrılan 4 arkadaşında ben cidden her birinin yorumlarını takip etme fırsatı bulmaya çalışıyordum. Dışarıdan izlediğim kadarıyla iyi kişiler. Görevlerini de iyi yaptıklarını düşünüyorum. İnşallah tekrar göreve getirilirler.

Verdiğiniz emekler için bende teşekkür ederim.
    Ne kadar olumlu/olumsuz kararlar vermiş olmanız umurumda değil , umurumda olan şey bu oyun için karşılıksız bir emek vermiş olmanız arkadaşlar.. Bu oyunun size borcu var..
    Öncelikle yorumuna istinaden yazıyorum kendi fikrim ya da isteğim değil.
    Forumda bazı şeylerin değişmesini düşünüyorsan bunun gerçekleşmesi için mod revizyonu yapılması lazım, yani bu bir kalıptır, forumda değişiklik = mod revizyonu
    .
    Ayrıca yetkililerin açıklamasının da bu yönde olduğunu hatırlatarak söylüyorum, mod arkadaşlar bir karşılık alıyorlar(cash desteği)

Bil istedim.
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Quote Originally Posted by esy_jkSRWxsh View Post
    Öncelikle yorumuna istinaden yazıyorum kendi fikrim ya da isteğim değil.
    Forumda bazı şeylerin değişmesini düşünüyorsan bunun gerçekleşmesi için mod revizyonu yapılması lazım, yani bu bir kalıptır, forumda değişiklik = mod revizyonu
    .
    Ayrıca yetkililerin açıklamasının da bu yönde olduğunu hatırlatarak söylüyorum, mod arkadaşlar bir karşılık alıyorlar(cash desteği)

Bil istedim.
    Yanlış bakış açısı. Forumda değişim GMler aracılığıyla olur. Mesela ilk nttgame yönetimi çok başarısızdı daha sonra GM kadrosu değişti ve oyunda/forumda iyi iş çıkardılar. Sadece cash desteği alan modlar değişimi nasıl sağlasın.

Quote Originally Posted by Overdue View Post
    Yanlış bakış açısı. Forumda değişim GMler aracılığıyla olur. Mesela ilk nttgame yönetimi çok başarısızdı daha sonra GM kadrosu değişti ve oyunda/forumda iyi iş çıkardılar. Sadece cash desteği alan modlar değişimi nasıl sağlasın.
    İlk NTTGame yönetim kadrosunu sayar mısın?

Hz. Muhammed

İlk NTTGame yönetim kadrosunu sayar mısın?
    Mutevazı(Modest - K2'de de görevliydi), Centaurus. Ultima da vardı unutmuşum.
    Last edited by Overdue; 08-21-2021 at 08:52 AM.

Quote Originally Posted by Overdue View Post
    Mutevazı(Modest - K2'de de görevliydi), Centaurus. Ultima da vardı unutmuşum.
    Snake Queen de yok muydu?

Hz. Muhammed

Snake Queen de yok muydu?
    Yoktu. Bil istedim.