Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Junior Member

okçu light ice shoot sorunsalı

merhaba iyi günler
    light mage oynamayaktayım 250 ustu light ice rezistansım olmasına ragmen okçuların tüm ice lr skilleri tutmakta ben buyucu sınıfı olmama ragmen attıgım lr ice buyuleri ayda yılda bir tutmakta tuttugu zaman şukur duası etmekteyim acaba bu duruma bir cözüm olacakmı ya okcunun mana cekemesini geçtik artık bari ice lr skillerine bir nerf düşünülebilirmi yada ice lr mage skillerinin biraz tutma olasılıgı bufflanabilirmi ?
    Last edited by jeazzzy; 08-19-2021 at 05:03 PM.

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Okçulari Rahat Birakin mageler nerf yesin...

Senior Member
    magenin kullanmş oldugu npcdeki atak scdende bahsedin dragonuda kaldırsınlar seri seri dmg atıor azaltılması lazm jrde rahtsız edio ve npcleri açmamızı engellio ilgilenin lütfen.

Senior Member
    Sende bir anormallik vardır çünkü 100 üzeri resit ile oynadığım her karakterde ice ya da lr kit yemem çok azalıyor. Herşeye nerf isteme durumu bana saçmalıktan başka birşey ifade etmiyor.

Senior Member
    ayrıca vurdugu dmgyi düşürün stafla bi mage 2k 2k dmg atarmı ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Okçular mana çekme dışında gayet iyi şu an. Magelerin ice bi tık artabilir. Nerf gelecekse warrior yemeli. Ayrıca bp priestlerin manası artmalı.

Senior Member
    Zaten bu oyunun en büyük yaptığı oyunda Porutu/Kurian, LR Mage,Ice Mage nin skillerini körelterek oyunu tamamen warrior/asas ve Fire Mage üstüne kurması oldu. Oyunda bunlar var şu an , ne Kurian bıraktılar, Ne PKcı okçu, ne ice mage,ne light mage.

Eskiden ortalığa bir blizzard atardım ice mage ile 20 kişi varsa 15 i kesin slow motion yürür idi. Şimdi Blizzard,60 ve 70 Novalarını üst üste atıyorum 20 kişi varsa 2 kişi yavaşlamıyor. Aynı şekil Light Mage için de geçerli. Bu arada okçunun skillerine bir sözüm yok , okçunun hedef sorunu var ,cesede vurma sorunu var, bir hedefe attığı okun başka birine vurma sorunu var. Kısacası çevresel sorunu var da oynanmıyor. Yoksa skilleri iyi hem vuruş hem işlev açısından. Aama biraz adalet getirmeleri açısından Kurianın kilitleme ve zehir skili sistemini eskiye getirmeleri, defans sorununu çözmeleri ve ice ve lr magenin skillerini de işlevsel yapmaları gerekiyor. Light magede adama 30 staff vuruyorsun bir defa kilitlemiyor dalga geçer gibi. O skili bile tamamen köreltmişler.

Eğer Oyuna Joblar ile ilgili güncelleme gelecekse str Priestin manasını 1k arttırsınlar.

Junior Member
    yok 5 k vuruyorum stafla abartma ne 2 k 2 k sı bana bitane stafla 2 k vuran mage göster ? warriordur o mage olsa duramazssın

Senior Member
    Quote Originally Posted by jeazzzy View Post
    yok 5 k vuruyorum stafla abartma ne 2 k 2 k sı bana bitane stafla 2 k vuran mage göster ? warriordur o mage olsa duramazssın
    1800 e kadar görmüştüm ama 2k abartı bence de sonuçta karşıya yansıyan da 1500-1550 olur 1,8 damagede