Page 2 of 21 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 210

Thread: Yeni Server Hk.

Quote Originally Posted by Overdue View Post
    Krowaz, UTC gibi etkinlikler gelmeden yeni sunucu beklentisine girmek mantıksız. Tabii alıştık bundan öncesinde her sene ya da 3 yılda bir açılan yeni serverlara. Şimdi deliriyor bazıları ama boşuna beklemeyin NTT bu defa güzel yönetiyor süreci.
    Kanka güzel yönetmesini ben de istiyorum ve seviniyorum zaten bu durumdan dolayı. 6 ayda bir sw açıldığı zamanları zaten dün gibi hatırlıyoruz. Yeni server hayali kurmaktan ziyade yeni server gibi bi ihtimal olma olasılığı canımı sıkıyor anlatabildim umarım

Kışın bekliyorum, bekleyen çok kişi var. İstemeyenler son 3 sunucuda kalıp oynamaya devam eder bu kadar kasmasınlar.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    hayalini kurmaya devam edin arkadaşlar.
    Ama unutmayın hayal..
    yazın ortasında bile sunucular full çekiyor neyin yeni serverından bahsediyorsunuz

Quote Originally Posted by _EFSER_ View Post
    hayalini kurmaya devam edin arkadaşlar.
    Ama unutmayın hayal..
    yazın ortasında bile sunucular full çekiyor neyin yeni serverından bahsediyorsunuz
    nerde full çekiyor presiz giriliyor ziyaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Burada kimileri yok alıştınız 1 ay sonra yeni server gelmesine falan fistan diyorlar. 3 sene olmuş kimsenin bir derdi de yok hadi açın açın diye fakat bu şekilde saçma bir yaklaşımdan da uzaklaşmalısınız.
    Şuan Yeni server istemeyenler oyunu ticari amaçlı gören kitle bundan emin olun. Zaten server de bir pazar düzeni oturttum charımı yaptım 100 bin ediyor charım niye bozayım falan diye düşünenler. Açılınca gelme kardeşim istemiyorsan.
    Yeni sunucu istemiyoruz diye ağlayanların yüzde 80'ı hemen o sunuculara geçiyor. Ben cz çıkıyorum bp priest ile doğru fazlada bir itemim yok kabul ediyorum fakat bu kadarda olmaz ama. 1 tane mob kesemeden geri town düşüyorum. 2 k spike atar gibi damage atan warriorlar var. Bir oyuncu olarak gerçekten eğlenmek istiyorsam yada farm yapmak istiyorsam en aşşa şuan sirius serverinde para yatırmam gerekiyor. Olmadığından yapacak bir şeyde yok.
    Şimdi diyenler olacaktır zamanında niye sirius açıldığında bıraktın item yapmadın falan fistan. Olmadı imkan olmadı zaman olmadı vs.

Yeni sunucu getirsinler yada getirmesinler sıkıntı değil. Fakat oyunu artık ticaret hane kafasıyla kullananlara bir engel getirsinler.
    Last edited by NativeBrutal; 08-18-2021 at 03:32 PM.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Yeni sunucularda bir çok etkinlik aktif değildir. Csw etkinliği dahi tam olarak aktif edilmedi. Sadece Csw savaşı yapılmaktadır.

Bir çok etkinlik aktif değilken, yapımcının yeni bir sunucu açacağını düşünmüyorum.
    Bende bu duruma şaşırıyorum. Misal deniyor ki ittifaklar azaltılsın diye bowldan bf yaratıkları uzaklaştırıldı. Gittiler bf yaratıklarının babalarını boro slotuna koydular. Adamlar hem dragon kasıyor hem bf taşı =)
    Şimdi diyorlar ki yeni sunucu bu etkinlikler gelmeden gelmez. O etkinlikler gelecek farzı misal 5 ay veya 1 yıl sonra yeni sunucu açılacak. İttifaklar gene yeni sunucuda farm yaparken günde 2+2 4 saat girip sirius,vega,altar farm yapmaya devam edecekler krowazda =) Adamların getirisi 2 katına çıkacak.
    Krowaz getirmeden aç baba yeni sunucuyu milletin ekmeğine bal sürmek nedir anlamıyorum ki.

Yeni sunucu bütün etkinliklerle beraber açılsın.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    sistem daha yeni yeni bi altyapıya oturdu. piyasalar oluştu. en az 3-4 yıl yeni sunucu beklemeyin. asla getirmeyecekler çünkü milyonlarca yatırım yaptı oyuncular. bu ekosistem öyle keyfi olarak dağıtılmaz çok ince ve detaylı düşünerek ilerleniyor. mythrilleri erken getirdikleri için dünyanın lafını işittiler bunun üzerine csw yi bile çok geç getirdiler. daha tonla etkinlik getirilecek.

en az 4 yıl diyorum.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by Hoca3535 View Post
    nerde full çekiyor presiz giriliyor ziyaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    geçen ve önceki yaza göre full değil mi ziyacım ?
    Geçen yıl ki vega ile şuan ki vega arasında dağlar kadar fark var.
    geçen yıl bir de pandemi vardı ziyacım.

Cami duvarında ağlaya bilirsin minimum 5 sene

Senior Member
    +9/+10 itemler 10 15 kişiden başka kimsede yok. Yeni server geldiğinde sen mi basıcaksın +10 u