Page 1 of 21 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 210

Thread: Yeni Server Hk.

Question Yeni Server Hk.

Merhabalar.
    Altar-Vega-Sirius Sunucuları hepinizin malumu üzere artık 3 yıllık sunucular. Ve öyle ki bu sunuculardaki itemlerin sağlamlık oranı +10 +9 itemler gerçekten oldukça fazla.

Henüz oyuna başlarken neredeyse charın aşağısı cz'de iş görmez tarzında meseleler konuşuluyor. Yeni sunucu diyerek başlayıp item dizmeye çalışmak gerçekten yorucu bir durumda. Sorum şudur? Bu sunucular bu kadar ilerlemişken ve bu kadar uzun süredir yeni sunucu getirilmemişken. Artık bir yeni sunucu vakti gelmedi mi?
    Last edited by GamesDepot; 08-17-2021 at 01:19 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Yeni sunucularda bir çok etkinlik aktif değildir. Csw etkinliği dahi tam olarak aktif edilmedi. Sadece Csw savaşı yapılmaktadır.

Bir çok etkinlik aktif değilken, yapımcının yeni bir sunucu açacağını düşünmüyorum.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    3 yıl geçtiyse bu demektir ki daha 5 yıl var yeni sunuculara.
    öyle hemen bırakıp yeni sunuculara geçmek yok.
    yeni sw hayalini kurmayın bence üzülürsünüz.
    garanti 5 yılı var daha.
    herkes +9 +10 diyorsunuz da tubeden JR izlioz 8 kişi parti 6 kişi çıplak.

***yatırım tavsiyesi değildir.

Senior Member
    Hemen getiriyoruz kardeşim yeni server 1 değil 3 değil tam 5 tane hem de.Ondan sonra 1 ay sonra bir daha yeni server getiriyoruz...

Krowaz, UTC gibi etkinlikler gelmeden yeni sunucu beklentisine girmek mantıksız. Tabii alıştık bundan öncesinde her sene ya da 3 yılda bir açılan yeni serverlara. Şimdi deliriyor bazıları ama boşuna beklemeyin NTT bu defa güzel yönetiyor süreci.

Quote Originally Posted by kar_CJspU1zH View Post
    Hemen getiriyoruz kardeşim yeni server 1 değil 3 değil tam 5 tane hem de.Ondan sonra 1 ay sonra bir daha yeni server getiriyoruz...
    Ben sana yarın yeni sw gelsin mi diyorum. Şahsen ben şu anda güvenemiyorum halihazırdaki yeni sw'lere 3 yıl olmuş sw'lerdeki item seviyesi belli bir seviyenin üstüne çıkmış. Ben bu swlere yatırım yapsam yarın yeni sw gelse ne olacak benim emekler, paralar? Garanti verebilecen mi değer kaybetmeyecek diye? Ben bunu sorgulamak zorundayım kusura bakma. Yazdığım yazıda da hiçbir falso yok boş yapmak için boş yapmışsın resmen.

Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    3 yıl geçtiyse bu demektir ki daha 5 yıl var yeni sunuculara.
    öyle hemen bırakıp yeni sunuculara geçmek yok.
    yeni sw hayalini kurmayın bence üzülürsünüz.
    garanti 5 yılı var daha.
    herkes +9 +10 diyorsunuz da tubeden JR izlioz 8 kişi parti 6 kişi çıplak.

***yatırım tavsiyesi değildir.
    Kanka Ares-Diez'de de JR'de çerçöp char görürsün benim derdim JR değil PK Alanı. Şahsen full+full bir asas chara girip pk atmıştım Sirius SW'sinde. Char sağlam diye rahattım adamlar üstümden geçiyo bi baktım herkes 9 PK Alanı 9 itemden aşağısını kabul etmiyor resmen.

Full+Full derken millet yanlış anlamasın

+10 MD
    +10 Wb
    +9 Mythrill Set
    +3 Dual Lego
    +3 Se +3 Coc
    +3 Aod +3 Elf vs. vs. full+full bir chardan bahsediyorum trişkadan full değil yani.
    Last edited by IWitness; 08-17-2021 at 02:34 PM.

Junior Member
    Nickname
    Jorus
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IWitness View Post
    Merhabalar.
    Altar-Vega-Sirius Sunucuları hepinizin malumu üzere artık 3 yıllık sunucular. Ve öyle ki bu sunuculardaki itemlerin sağlamlık oranı +10 +9 itemler gerçekten oldukça fazla.

Henüz oyuna başlarken neredeyse charın aşağısı cz'de iş görmez tarzında meseleler konuşuluyor. Yeni sunucu diyerek başlayıp item dizmeye çalışmak gerçekten yorucu bir durumda. Sorum şudur? Bu sunucular bu kadar ilerlemişken ve bu kadar uzun süredir yeni sunucu getirilmemişken. Artık bir yeni sunucu vakti gelmedi mi?
    Normali sürekli yeni server açmak değil,
    Daha çok +9 +10 item olduktan sonra, krovaz gelmesi gerekiyor,
    Krovazlar +9 +10 oldukça, sırasından UTC gelmesi gerekiyor,
    UTCler Dark Knightlarda +8 +9a ilerledikçe server oturuyor,

Daha normal itemler +9 +10 olmadan krovaz utc açıldığında dengesizlik oluyor, sırayla hepsi gelsin, 3 4 senesi var bence yeni serverin bu şekilde giderse,

Serverlarda +10 item o kadar çok değil bu arada, Vegada 4 tane +10 md falan var, Altarda 2 tane +10 shard falan var (tahmin ediyorum), henüz erken bence yeni server için.
    Last edited by xBionic; 08-17-2021 at 03:08 PM. Reason: bold

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Daha bu 3 sunucuda doğru dürüst etkinlik yok, şu an izlenilen politikayı gerçekten doğru ve başarılı buluyorum ve 'böyle giderse' 2025~2026 yıllarına kadar da yeni sunucu(ların) açılacagını düşünmüyorum.Şu an gereken tek şey oyuncu bazlı güncellemelerin gelmesi, cz'ye taş, köprü, saman eklensin, grafikler iyileştirilsin ama oyuncular içinde doğru dürüst güncellemeler gelsin.

Quote Originally Posted by Jorus View Post
    Normali sürekli yeni server açmak değil,
    Daha çok +9 +10 item olduktan sonra, krovaz gelmesi gerekiyor,
    Krovazlar +9 +10 oldukça, sırasından UTC gelmesi gerekiyor,
    UTCler Dark Knightlarda +8 +9a ilerledikçe server oturuyor,

Daha normal itemler +9 +10 olmadan krovaz utc açıldığında dengesizlik oluyor, sırayla hepsi gelsin, 3 4 senesi var bence yeni serverin bu şekilde giderse,

Serverlarda +10 item o kadar çok değil bu arada, Vegada 4 tane +10 md falan var, Altarda 2 tane +10 shard falan var (tahmin ediyorum), henüz erken bence yeni server için.
    Kanka öyle bir oyuncu kitlemiz var ki krowazı görünce Şeytan görmüş gibi kaçıyolar serverlerden. Bu sw'lere de krowaz gelince ak koyun kara koyun belli olacak. Şimdilik herkes başlangıçları yürütüyo da ne biliyim çok güvenemiyorum. Keşke söylediğin gibi sıralı olsa herşey ve oyuncular da buna ayak uydursa bi kro gelince kaçışmasalar sw'lerden. Şahsen olympia sw'sinde çok tatlı tatlı oyun oynarken dolu dolu pk'lar atarken bi anda krowaz gelince anlamadığım bi şekilde sw boşaldı gereksiz gereksiz tripler oluştu oyuncularda yani anlam veremedim.