Page 7 of 21 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast
Results 61 to 70 of 210

Thread: Yeni Server Hk.

Quote Originally Posted by byiss26 View Post
    Daha bu 3 sunucuda doğru dürüst etkinlik yok, şu an izlenilen politikayı gerçekten doğru ve başarılı buluyorum ve 'böyle giderse' 2025~2026 yıllarına kadar da yeni sunucu(ların) açılacagını düşünmüyorum.Şu an gereken tek şey oyuncu bazlı güncellemelerin gelmesi, cz'ye taş, köprü, saman eklensin, grafikler iyileştirilsin ama oyuncular içinde doğru dürüst güncellemeler gelsin.
    2025e kadar firma iflas eder o dediğin olursa oynayan adam bulamıcak çünkü

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Oyun mekanik olarak etkinlik olarak öyle güzel ki bi cz de saman balyalarımız duvarlarımız eksikti. Sağolsun mgame onu da yaptı.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Hoca3535 View Post
    Sen de burdasın ben de 1 yıl içersin de ikimiz de yeni serveri öle ya da böyle göreceğiz . Oyuna başlamak isteyenlerin sayısı arttıkça maalesef arz talep meselesi yeni server açmak zorunda kalacaklar. Mevcut oyuncu her geçen gün eriyor serverlere premiumsuz girebiliyorsun sadece pk atan tayfa pre çekiyor millet farm yapmaya girmiyor bile jrden jrye girip çıkıyor veya pazar yapmaya giriyor. Aylık gelen para düşünce yeni kan için sw açacaklar. Sözde tek server gelecekti o kadar çok yoğunluk oldu ki istek oldu ki adamlar tek seferde 3 sw açmak zorunda kaldılar. Sence sen eski swende mutlusun diye yeni swyi açmayıp her oyuncudan 10k cash kazanmayacaklar yani bu adamlar onu mu demek istiyorsun?
    obur/obez misali biz bu swleri bitirdik yenisi gelsin olayı yok artık. go/away/gone ne dersen işte.
    menüde brokoli war
    bence gelmez hacı yeni sw falan.
    bakalım zaman kimi haklı çıkaracak bilinmez.
    senin benim fikrimle olmaz bu işler.
    bunlar şirket politikası.
    adam yeni sw 10 yıl gelmeyecek dese kim ne yapabilir veya yarın 3/5 yeni sw açsa kim ne diyebilir.
    kimse birşey diyemez.
    bana kalırsa yeni sw açacaklarına acımazsız bir kontrol getirseler çok daha iyi ederler.
    adamda arkadan yememe var itemli olduğuna bakmadan ban yerse veya asastan hızlı koşan varior itemli olduğuna bakmadan banı yerse daha iyi olur. yada adam 60 lvl mage üstünde item yok drakide rekor kırarsa diğer çarları da ilk 100e giriyorsa direkt banlansa ve kutular gerçek playere gitse çok daha iyi olur.
    benim bu dediklerimde tüm sw lerde oynayanlar faydalanır.
    ama yeni sw açılsa bunlar devam etse.
    bilemiyorum.
    kim kazanır acaba ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    obur/obez misali biz bu swleri bitirdik yenisi gelsin olayı yok artık. go/away/gone ne dersen işte.
    menüde brokoli war
    bence gelmez hacı yeni sw falan.
    bakalım zaman kimi haklı çıkaracak bilinmez.
    senin benim fikrimle olmaz bu işler.
    bunlar şirket politikası.
    adam yeni sw 10 yıl gelmeyecek dese kim ne yapabilir veya yarın 3/5 yeni sw açsa kim ne diyebilir.
    kimse birşey diyemez.
    bana kalırsa yeni sw açacaklarına acımazsız bir kontrol getirseler çok daha iyi ederler.
    adamda arkadan yememe var itemli olduğuna bakmadan ban yerse veya asastan hızlı koşan varior itemli olduğuna bakmadan banı yerse daha iyi olur. yada adam 60 lvl mage üstünde item yok drakide rekor kırarsa diğer çarları da ilk 100e giriyorsa direkt banlansa ve kutular gerçek playere gitse çok daha iyi olur.
    benim bu dediklerimde tüm sw lerde oynayanlar faydalanır.
    ama yeni sw açılsa bunlar devam etse.
    bilemiyorum.
    kim kazanır acaba ?
    Bazı konularda haklısın maalesef. Dediğim gibi sistemi düzeltmedikleri için kan kaybı yaşanıyor aslında yoksa tarihe geçecek nitelikte bir oyun bu ama maalesef teknoloji ilerliyor ve her modası geçmiş alet gibi bunun da yenisi çıkacak yenilekler karşısında kendini update etmediği ve sistem hatalarını çözmedikleri sürece de tarihe gömülmeye mahkum bir oyun olacak maalesef :/

Senior Member
    Manesin en iyi zamanında yeni server geldiğini unutmayın

Senior Member
    Quote Originally Posted by Kof_DHlhp7es View Post
    Manesin en iyi zamanında yeni server geldiğini unutmayın
    Modları bunu yapımcıya iletmiyor ki yeni sw gelsin şuan böyle bir konunun varlığından bile haberdar olduğundan şüpheliyim. Tek söyledikleri yeni swde daha bir çok etkinlik aktif değilken yapımcının yeni sw getireceğini sanmıyorum ee siz bir iletin bakalım oyuncular yeni sw istiyor diye ama tabiki her zaman olduğu gibi diktatör bir sistem olduğundan ben nedersem o kafasıyla devam..

Senior Member angelrock's Avatar
    Yeni sunucuların açılması şu güne kadar hep Destan'a yaradı orada başarısız olup hayal kırıklığı yaşayanlar pilot sunucu olarak Destan'a döndü ve eski oyuncuların eşyaları değerlerine değer kattı bu bağlamda.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Senior Member
    Quote Originally Posted by angelrock View Post
    Yeni sunucuların açılması şu güne kadar hep Destan'a yaradı orada başarısız olup hayal kırıklığı yaşayanlar pilot sunucu olarak Destan'a döndü ve eski oyuncuların eşyaları değerlerine değer kattı bu bağlamda.
    Eski swlerede kan gelecek yeni swye neden bu kadar karşı bu insanlar ilginç

Senior Member
    Quote Originally Posted by Hoca_35 View Post
    Modları bunu yapımcıya iletmiyor ki yeni sw gelsin şuan böyle bir konunun varlığından bile haberdar olduğundan şüpheliyim. Tek söyledikleri yeni swde daha bir çok etkinlik aktif değilken yapımcının yeni sw getireceğini sanmıyorum ee siz bir iletin bakalım oyuncular yeni sw istiyor diye ama tabiki her zaman olduğu gibi diktatör bir sistem olduğundan ben nedersem o kafasıyla devam..
    kardeşim olympia 2016 yazın geldi utc yokken 6 ay sonra manes akara gelmedi mi? krowaz yokken olympiada akara manes gelmedi mi ya sen ne yiyon ne içyon

Senior Member
    ayrıca dostlar yeni server her zaman kimsenin beklemediği anlarda gelir bunu unutmayın !