Page 16 of 21 FirstFirst ... 61415161718 ... LastLast
Results 151 to 160 of 210

Thread: Yeni Server Hk.

Senior Member
    Oyuna krowaz bulunmayan altar vega siriusda yeniden başlamak istiyorum ama bunlar pvp sunucularına dönmüş durumda, herkesde 3/10 item dolmuş, bu nedenle yeni sunucu açılmasını destekliyorum.
    Last edited by Arlina; 09-17-2021 at 02:11 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Arlina View Post
    Oyuna krowaz bulunmayan altar vega siriusda yeniden başlamak istiyorum ama bunlar pvp sunucularına dönmüş durumda, herkesde 3/10 item dolmuş, bu nedenle yeni sunucu açılmasını destekliyorum.
    Yeni sunucu açılınca ne olacak orda basmıyacaklar mı?

Banned
    Quote Originally Posted by totolperfect View Post
    Yeni sunucu açılınca ne olacak orda basmıyacaklar mı?
    sen de hem olan sunucularda ( altar vega sirius ) kalmayı durmayı destekliyorsun. Hem de diyorsun ki yeni sunucu gelse orası da 3 olacak orası da 9 olacak. Abicim sen başlıyorsun o zaman en ilk. Dolayısıyla bize hikaye anlatma istersen. Madem sadece yeni sw isteyenler yeni sw geldiğinde başlasaydı. 3 item 9 item olmayacaktı. Demekki sizin gibiler başlıyorda oralarda 3 item 9 item oluyor. Ne anlatıyorsun sen ? Bize hikaye anlatma istersen. Uzaydan gelmiyor de mi bu oyuncular. Sen beniz işte. Başkası var mı ?

Arkadaşlar yeni sw gelse orada basılmayacak mı bu itemler muhabbetlerini artık bi aşsak mı? Bakın altar vega sirius sunucuları geldiğinde pek çok güncelleme daha gelmemişti pek çok nerf daha gelmemişti gelen nerflerle bu serverler ayakta kaldı. Bir de düşünün ki nerfli yeni serverler geliyor? Altar-Vega-Sirius'u 2 ye 3 e katlar o serverler accuk mantıklı düşünün. Ayrıca elbette 3 9 10 item basılır ancak mevcut serverlerde gerçekten millet almış başını gitmiş pk'ya char dizmek gerçekten çok maliyetli oynadığınız serverlerden pay biçin işte. 9 md 9 wb 7 mythril set 2 takı set yapın bakalım hesabınızı kaç tl ye patlıyor bu char ha bu arada bu char cz'nin en ezik charlarından biri olur muhtemelen çünkü 10 md 10 wb 9 shardlar 8 mythril setler falan da havada uçuşuyor... Hadi farmla dizeyim desem. 1 Yılda falan heralde böyle bi charı belki o da belki dizerim. Bir de ben bu charı dizene kadar tabi millet setini falan 10lamaya başlar

Senior Member
    manesin en iyi zamanında 3 yeni server geldiğini unutmayın ))

Senior Member
    Quote Originally Posted by IWitness View Post
    Merhabalar.
    Altar-Vega-Sirius Sunucuları hepinizin malumu üzere artık 3 yıllık sunucular. Ve öyle ki bu sunuculardaki itemlerin sağlamlık oranı +10 +9 itemler gerçekten oldukça fazla.

Henüz oyuna başlarken neredeyse charın aşağısı cz'de iş görmez tarzında meseleler konuşuluyor. Yeni sunucu diyerek başlayıp item dizmeye çalışmak gerçekten yorucu bir durumda. Sorum şudur? Bu sunucular bu kadar ilerlemişken ve bu kadar uzun süredir yeni sunucu getirilmemişken. Artık bir yeni sunucu vakti gelmedi mi?
    kesinlikle gelmeli artik..

Junior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Pandora
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Arlina View Post
    açılsa nolacak ki sen gene serverin 6. ayında oyunu bırakacksın oynamaya devam edenler dediğin eşyalara sahip olacak

Senior Member
    Quote Originally Posted by Siriusko119 View Post
    sen de hem olan sunucularda ( altar vega sirius ) kalmayı durmayı destekliyorsun. Hem de diyorsun ki yeni sunucu gelse orası da 3 olacak orası da 9 olacak. Abicim sen başlıyorsun o zaman en ilk. Dolayısıyla bize hikaye anlatma istersen. Madem sadece yeni sw isteyenler yeni sw geldiğinde başlasaydı. 3 item 9 item olmayacaktı. Demekki sizin gibiler başlıyorda oralarda 3 item 9 item oluyor. Ne anlatıyorsun sen ? Bize hikaye anlatma istersen. Uzaydan gelmiyor de mi bu oyuncular. Sen beniz işte. Başkası var mı ?
    Dediklerinden bişey anlamadım ne içipte yazdın bu yazıyı.

Banned
    Quote Originally Posted by totolperfect View Post
    Dediklerinden bişey anlamadım ne içipte yazdın bu yazıyı.
    diyorum ki madem yeni sunucu istemiyorsunuz. Kalın durduğunuz sunucularda. Yeni sunucuya sadece yeni sunucu isteyenler gitsin. Hani adamı suçluyorsun ya +9 +3 item yapamadı diye. Tamam sadece onlar gitsin. Yapamasın yine 9 3 item kimse yapamasın öyle oynasınlar. Oynadıkları oyundan da pk dan da zevk alsınlar. Yani diyorum ki bırakın bu yeni sunucu gelmesin ayaklarını. Gelmesin diyenler en çok suçlu olanlar. Adamı suçluyorsunuz. Kendiniz gelmesin diyorsunuz yeni sunucu. Ama geldiğinde ilk siz başlıyorsunuz. Sonra 9 item oldu 3 item oldu Suç kimin adamın yapamayanların. Tamam anladım. Net çelişki.

Merak etmeyin bu oyun böyle bir kışı yeni sunucusuz atlatmaz.