Page 19 of 21 FirstFirst ... 91718192021 LastLast
Results 181 to 190 of 210

Thread: Yeni Server Hk.

Banned
    Quote Originally Posted by lucidlamarr View Post
    yeni sunucu yok. oyuna başlıcaksan altar-vega-siriusta bifrost-krowaz-utc falan yok onları istemiyosan bu 3 sunucudan birinde başla.

krowaz filan seviyosan bu 3 sunucu dışındaki sunuculardan birini seç başla

başarılar
    bu senin sınırlı düşünce tarzın. Kendi küçüklüğünü buraya kanıtlama

Senior Member
    Quote Originally Posted by _EFSER_ View Post
    o zaman 2 saat değil , 6 saat oynacayaksın günde 40m kascaksın. Ayda 12 gb eder.
    İmzet geçen video yayınladı , altarda sabah jr si , akşam jr si , 2 caos , 2 bdw , 1 ft gir sadece 15 gb para kasıyorsun diye , kovalamak bu kadar mı zor
    Hocam işinde gücünde bir insan eve zaten akşam 19:00-20:00 gibi geliyor yemeği , duşu şusu busu pc başına 21:00 gibi anca oturuyor adam 6 saat oynasında gece 3:00 de uyuyup sabah 8:00 de mi kalksın yani bunu mu diyorsun ? Az uyumanın beynin gri maddesini küçülttüğünü, erittiğini biliyorsun değil mi ?

4,5-5 saat uykuyla hayat mı geçer ?

Oyun bu yani . Oyun için uykundan mı feragat edeceksin ?
    Last edited by byahmet59; 09-18-2021 at 02:08 PM.

Yeni Server İsteyen Arkadaşlar Daha Önceki Açılan Serverlar İle Bağdaştırmış Konuyu Fakat Knight Online Ekibi Şuan Oyundaki En İyi Ekip Gmler Çok İlgililer Ve Geçmişle Şuan Ki Zamanı Bir Tutmak Çok Büyük Saçmalık. Her Yeni Server Oyunda Eski Serverları Pisletmektedir. Biz Oyun Temizlensin Herkes Bazı Çatılar Altında birleşip Yüksek Userli Serverlar Olsun Peşindeyiz. biz Yapıcı Ve birleştiricilik Peşindeyiz. Siz Bölücülük Peşindesiniz. Yeni Server Gelse Bu Altar-sirius-vega Ne olacak Yarım Yamalak Ortada Kalacak. Sırf Siz Egonuza Yenik Düşüp Milletin İtemlerini Kıskanıyorsunuz Diye Yeni Server Gelmez. Daha Eski Serverlar Birleştirilmeli Ve Artık Oyunda Genel Geçer Düzen Oturtulmalı Yeni Server Mezarlığı Oldu Oyun Ve Buna Yönetimde dahil Herkes Dur Demekte. Yeni Server Beklemeyin Derim. Mevcut Yeni Serverlarda Dark Knight İtemleri gelir İyice Serverlar Yerine Oturur Buda 2-3 Sene Alır Ardından Yine Bir 2-3 Sene Millet İyice Dark Knight İtemlere Kadar Olan İtemlerle Zevkini Alır. Ancak Benim Tahminim 5-6-7 Sene Alır Yeni Server Gelmesi.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by Siriusko119 View Post
    bu senin sınırlı düşünce tarzın. Kendi küçüklüğünü buraya kanıtlama
    bence küçüklük yapıp burada göz yaşı döken sensin kardeş
    yeni sunucu yeni sunucu diye kaç yıldır ağlıyorsun , şimdiye full çar dizmiştin

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by byahmet59 View Post
    Hocam işinde gücünde bir insan eve zaten akşam 19:00-20:00 gibi geliyor yemeği , duşu şusu busu pc başına 21:00 gibi anca oturuyor adam 6 saat oynasında gece 3:00 de uyuyup sabah 8:00 de mi kalksın yani bunu mu diyorsun ? Az uyumanın beynin gri maddesini küçülttüğünü, erittiğini biliyorsun değil mi ?

4,5-5 saat uykuyla hayat mı geçer ?

Oyun bu yani . Oyun için uykundan mı feragat edeceksin ?
    gece ft sini dahil etmedim.
    2 jr
    1 ft
    2 caos
    2 bdw olarak düşün.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Forum kuralları dahilinde konuya katılabilir ve fikrinizi özgürce belirtebilirsiniz. Bunun yerine polemik oluşturup, konuyu ikili tartışmaya getirir üstüne düzgün bir üslup kullanmazsanız hem ceza alabilirsiniz hem de bu konunun kapatılmasına neden olur.

Lütfen konuya kurallar dahilinde katılmaya özen gösterelim.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    bence küçüklük yapıp burada göz yaşı döken sensin kardeş
    yeni sunucu yeni sunucu diye kaç yıldır ağlıyorsun , şimdiye full çar dizmiştin
    kaç mı yıl matematiği de kötü

Oyun yönetimi daha önce yaptığı hatalardan ders almış. Tüm güncellemeleri üst üste getirip oyuncuları soğutuyorlardı. Sonra çok sık yeni server açılıyordu ve oyuncular nerede oynayacağı konusunda tereddüt yaşıyordu. Bu sefer adımlar daha doğru atılıyor. Son üç server hala yeni sayılır. Herkes +9 / +10 olmuş bahanesine sığınmayın. Ben siriusta iki defa çarımı bozup sıfırdan yenisini yaptım. Akıllı oynarsanız siz de aynı itemlere sahip olabilirsiniz. Sabrınız ve oyun görüşünüz yoksa yeni serverlarda da tutunamazsınız zaten...

Senior Member
    Quote Originally Posted by 1_Rajmataaa View Post
    Oyun yönetimi daha önce yaptığı hatalardan ders almış. Tüm güncellemeleri üst üste getirip oyuncuları soğutuyorlardı. Sonra çok sık yeni server açılıyordu ve oyuncular nerede oynayacağı konusunda tereddüt yaşıyordu. Bu sefer adımlar daha doğru atılıyor. Son üç server hala yeni sayılır. Herkes +9 / +10 olmuş bahanesine sığınmayın. Ben siriusta iki defa çarımı bozup sıfırdan yenisini yaptım. Akıllı oynarsanız siz de aynı itemlere sahip olabilirsiniz. Sabrınız ve oyun görüşünüz yoksa yeni serverlarda da tutunamazsınız zaten...
    Saçma saçma konuşmayı bitirmediniz 3 yıllık bir sunucuda nasıl başlanabilir ? Hani nerde eşitlik nerde adalet herkes 9 10 bahanesine sığınmayın yazmışsın birde utanmadan. Son 3 server nasıl yeni sayılıyormuş bana bir açıklar mısın merak ediyorum gerçekten? full item olmadan czde iş yapamıyorsun kalkmış sw yeni diyorsun birde. Yayın falan da izlemiyorsunuz siz galiba kafadan dolma bilgilerle buraya yazıyorsunuz.

Senior Member
    gece ft sini dahil etmedim.
    2 jr
    1 ft
    2 caos
    2 bdw olarak düşün.
    Arkadaşım ben neden insanların 3 yıl arkasından başlayım herkesle eşit bir başlangıç yapabilecekken mantığın el veriyor mu bu söylediklerime ?